Top hledané
Výsledky (0)
Ellen DeGeneres se proslavila ve své televizní show The Ellen DeGeneres Show a v sitcomech Ellen a The Ellen Show. Je držitelkou 14 cen Emmy.

Moderátorka Ellen DeGeneres prodává dům, na kterém vydělala půl miliardy za čtyři měsíce. S partnerkou ho zrekonstruovaly

Denisa Zajíčková
03. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Dům leží uprostřed fantastické přírody

Americká komička a moderátorka Ellen DeGeneres se rozhodla, že prodá svůj dům v kalifornském Montecitu. Jeho prodejní cena se vyšplhala na 46,5 milionů dolarů, což je v přepočtu více než miliarda korun. Původně ho přitom koupila za 22,5 milionu dolarů, tedy zhruba půl miliardy. Na prodeji tak vydělá snové peníze, a to za pár měsíců. Kouzlem je nákladná rekonstrukce.

Místa pro relax je tu více než dost
Dům je z roku 1919
Pozemek je dostatečně velký
V Americe je Ellen ikonou

V domě se nachází pět ložnic a sedm velkých koupelen. K zvláštnostem domu patří 8 akrů využitelného pozemku, centrální nádvoří před nemovitostí, dva domy pro hosty, bazén, drobný umělecký ateliér, vířivka, tenisový kurt v plné velikosti a vinice s odrůdou chardonnay.

Dámy mají zálibu v luxusních nemovitostech

S manželkou Portiou de Rossi má Ellen už celé roky zálibu v luxusních nemovitostech, na které mají unikátní oko. Jejich portfolio luxusních domů by vydalo na prestižní magazín. Po shlédnutí domu v Montecitu bude jen málo těch, kteří by se nechtěli okamžitě nastěhovat. Je to oáza klidu, domova a designu. Interiéry jsou jednoduché, vzdušené, laděné do zemitých barev. Ze všech oken je naprosto fantastický výhled na místní přírodu a pokud jste si někdy představovali rád, tak tohle je právě ono. 

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178, Praha 10

Bez zajímavosti není, že dvojice koupila tento dům údajně letos v červnu a strávila čtyři měsíce rekonstrukcí. Tou dámy docílily, že se hodnota domu zvedla o polovinu! Podle realitní skupiny Riskin Partners, která dům prodává, jde o prvky původní architektury evropského stylu z roku 1919. Jedno je však jisté - budoucí majitel se v tomto domě rozhodně nudit nebude. Kromě výše vyjmenovaného zde najdete také relaxační jezírko, dům pro zaměstnance nebo přímý výhled na moře i hory. Sečteno a podtrženo, u tohoto staršího domu bylo myšleno na každý detail. Bydleli bychom v něm, kdybychom mohli!

Montecito jako místo klidu

Montecito je malebná oblast v jižní Kalifornii, která se nachází nedaleko Santa Barbary. Je známá svými krásnými plážemi, klidným prostředím, a je oblíbeným místem pro bohaté a slavné. Nachází se v krásné oblasti na pobřeží Tichého oceánu. Zdejší pláže jsou známé svou písečnou pláží a křišťálově čistou vodou. Oblast je také obklopena kopci, což nabízí nádherné výhledy na oceán a okolní krajinu. Najdete zde některé z nejluxusnějších nemovitostí v Kalifornii. 

Otevřít v galerii (1)
Je libo výhledy do krásné přírody?
Je libo výhledy do krásné přírody?Zdroj: Profimedia

Život Ellen DeGeneres a boj za LGBT komunitu

Ellen DeGeneres je americkou komičkou, herečkou a televizním moderátorkou, která se stala jednou z nejuznávanějších osobností v oblasti zábavy. Narodila se 26. ledna 1958 v Metairie v Louisianě, USA. Její kariéra zahrnuje úspěšné stand-up komedie, herectví a vedení svého vlastního televizního talk show. Svou kariéru začala jako stand-up komička a brzy získala uznání díky svému vtipu a komediálnímu nadání. Její vystoupení byla známá unikátním smyslem pro humor, který diváci milovali a pozitivním přístupem, který ji rychle dostal na špičku stand-up komiků v 80. a 90. letech.

Jedním z nejdůležitějších momentů v kariéře Ellen DeGeneres bylo vytvoření svého televizního sitcomu Ellen, který byl vysílán v letech 1994 až 1998. Seriál získal popularitu díky svému humornému obsahu, ale také díky tomu, že Ellen DeGeneres představila postavu, která ve dvoudílném dílu přiznala svou homosexualitu. Tento krok byl televizní revolucí. Šlo o jeden z prvních veřejných coming-outů hlavní postavy v prime-time televizním seriálu a měl značný vliv na LGBTQ+ hnutí.

Nejvíce je však Ellen DeGeneres známá díky svému televiznímu talk show s názvem The Ellen DeGeneres Show, který debutoval v roce 2003. Po mnoho let byl tento pořad oblíbeným programem, kde se vedly zábavné rozhovory s celebritami, probíhaly charitativní akce a byly představeny talentovaní umělci a osobnosti. Show se stala značkou sama o sobě a přineslo DeGeneres mnoho ocenění a uznání včetně několika cen Emmy.

Nicméně v průběhu její kariéry Ellen DeGeneres také čelila několika kontroverzím. V létě 2020 se její talk show dostala do středu pozornosti kvůli zprávám o toxicitě pracovního prostředí a špatnému zacházení s některými zaměstnanci. To vedlo k internímu vyšetřováním a později k několika změnám v personálním složení show. V květnu 2021 oznámila Ellen DeGeneres, že 19. sezóna jejího talk show bude poslední. Show skončila v roce 2022. Mimo svou kariéru v televizi se Ellen DeGeneres také věnuje filantropii a podporuje různé dobročinné organizace a projekty. Její otevřený postoj k LGBT+ právům ji učinil význačnou postavou v boji za rovnoprávnost. 

Za manželku si vzala Portii de Rossi

Portia de Rossi a Ellen DeGeneres jsou jedním z nejznámějších a nejvýraznějších párů v Hollywoodu. Jejich vztah a manželství se staly symbolem lásky, otevřenosti a boje za rovnoprávnost LGBT+ komunity. Ženy se poprvé setkaly v roce 2004 a ihned se do sebe zamilovaly. Ellen DeGeneres byla již v té době známou televizní moderátorkou a komičkou, zatímco Portia de Rossi se živila jako herečka. Jejich vztah se rychle stával veřejným, i když LGBT+ vztahy nebyly v té době ještě tak běžné jako dnes.

Manželství mezi osobami stejného pohlaví bylo v Kalifornii legalizováno v roce 2008, a Ellen DeGeneres a Portia de Rossi se staly jedním z prvních párů, které využily tuto příležitost k uzavření manželství. Slavnostní obřad proběhl dne 16. srpna 2008. Od té doby jsou spolu a klape jim to na jedničku.

Zdroj: housebeautiful.com, robbreport.com, observer.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze