Módní duel krásných vévodkyní Meghan a Kate: Která z nich má větší styl?

Obě patří k módním ikonám. Která z nich má ale podle Luxury Prague Life větší styl?!
07. ledna 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Souboj šatníků: Cambridge vs. Sussex

Podívali jsme se na outfity vévodkyně z Cambridge Kate Middleton a vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle. Která z nich převálcovala svou luxusní róbou tu druhou u oltáře? Která se umí stylově obléknout ve svém volném čase i na formální setkání s královnou? Módní duel začíná!

U oltáře: 1:0 pro Kate a Sarah Burton

Kate oblékla před 7 lety na svatbu s princem Williamem luxusní šaty navržené Sarah Burton, kreativní ředitelkou značky Alexander McQueen. Saténová róba s krajkovým živůtkem je božská a líbí se nám, jak vévodkyni zvýraznila křivky.

Meghan zvolila na svatbu s princem Harrym minimalistickou róbu s 7/8 rukávy a dlouhou vlečkou od britské návrhářky Clare Waight Keller, kreativní ředitelky Givenchy. Ačkoliv je róba sama o sobě krásná, k Meghan by se nám hodilo něco lehce okázalejšího a nápaditějšího, protože podobně nevinný look nám k ní zkrátka nepasuje.

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m, Praha 1

Na setkání s královnou: Meghan Markle se snaží, ale…

Róby, které obléká Kate na setkání s královnou a na jiné významné společenské události, jsou skutečně noblesní a nápadité. Vévodkyně sahá po červené, zelené, vzoru kostky, ale i čisté bílé nebo modré. Luxusní modely vždy plně odpovídají královským pravidlům.

Meghan je v tomto směru nováček, a tak se jí dá pár přešlapů tolerovat. Na své první osobní setkání s královnou ale zvolila půvabné krémové šaty Givenchy, které doplnila černým páskem. V ostatních případech Meghan vsadila spíše na přírodní odstíny a outfity ladila vždy do jedné, maximálně dvou barev. Chtělo by to trochu víc odvahy.

Na procházku: Sázka na konfekci

U Kate je nám sympatické, že vedle luxusních značek obléká také konfekci, která je svými cenami dostupná i běžným smrtelníkům. Ve svém volném čase sází na šaty, podpatky, džíny i tenisky. Nám se na Kate líbí především rozevláté šaty od Jenny Packham. Trefou do černého jsou ty žluté, ve kterých působí mladistvě a těžko bychom v nich hledali maminku od tří dětí.

I u Meghan je cítit, že se snaží svým stylem přiblížit ostatním ženám. Často obléká černé kalhoty, kotníkovou obuv, jednoduchá saka nebo plážové šaty na ramínka v kombinaci se sandálky. Ne všechny z outfitů ale považujeme za příliš zdařilé, proto i v tomto kole se stává Meghan poraženou.

3:0 pro Kate Middleton

Luxusní barevné kostýmky, šaty, kabáty a klobouky, které obléká Kate, mají šťávu a takřka nikdy nešlápne vedle. Meghan si oproti tomu libuje v přírodních tónech a jednoduchosti. Z jejích outfitů je ale výrazně cítit, že je v královské rodině kratší dobu a módních pravidel a stylu se teprve učí. Zajímavý bude ale takový duel za rok, to už může být všechno jinak…

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (27)

View photo gallery

O autorovi

Psaní, cestování, četba, sport a relaxace jsou tím, co v mém životě dělám nejraději. Podle toho by také vypadal můj ideálně strávený den. Ranní jóga na pláži, odpoledne strávené relaxováním a lenošením v houpací síti, kdy jediným dovoleným pohybem by bylo natáhnutí se pro kokosový ořech a večer strávený s knížkou v ruce... Nebo po boku svých nejbližších - se skleničkou vína, porcí čokolády a pořádnou dávkou smíchu. A nejlíp za zvuku práskajícího dřeva.
Martina Šmalclová