Top hledané
Výsledky (0)
Premiér Andrej Babiš dnes zakončil svou třídenní pracovní cestu v USA. Manželku Moniku nemohl pochopitelně nechat doma a právě její přítomnost nezůstala bez povšimnutí.

Módní duel: Melania Trumpová vs. Monika Babišová

Martina Šmalclová
09. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Rozhovor Moniky Babišové a Melanie Trump

Fendi – společník na cesty

Modely, které si Monika Babišová přivezla s sebou do USA, byly hotovou pastvou pro oči. Při návštěvě Bílého domu vsadila na luxusní značku Fendi a spolu s krásnou Melanií Trump předvedly, že módu mají obě pod palcem!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Už svou cestu do USA Monika Babišová započala s grácií. I na tuto příležitost oblékla luxusní bílý kabát Fendi s výraznou kožešinou a doplnila ho kabelkou Hermès Birkin v nude odstínu. 

Módní duel v Bílém domě: Babišová vs. Trumpová

Během návštěvy Bílého domu oblékly Moniku Babišovou značky Fendi spolu s Jimmy Choo. Monika vynesla dvouřadý růžový kabátek s pravou kožešinou z kolekce Fendi Resort 2019 od Karla Lagerfelda. Že by to bylo míněno také jako gesto uznání jedinečné tvorby legendárního návrháře? Jako doplněk zvolila kabelku v neutrálním odstínu slonové kosti a nazula luxusní střevíčky Jimmy Choo. Pod modelem ukrývala smetanové šaty s tříčtvrtečními rukávy, které jí dokonale padly.

Pověstný styl tentokrát Melanii Trump nestačil

Melania Trump naopak vsadila na výraznou zelenou a oblékla trenčkot britské designérky a modelky Alexy Chung. K němu zvolila legendární obuv s červenou podrážkou Christiana Louboutina, konkrétně model So Kate.

Trenčkot Melanie Trump nesundala po celou dobu návštěvy Bílého domu, což je škoda. Výsledek módního duelu tak hovoří ve prospěch Moniky Babišové, která ukázala, že outfit promyslela do puntíku a celkově našemu módnímu oku lahodil více.

Luxusní byt s terasou na pronájem na Malé
Luxusní byt s terasou na pronájem na Malé, Praha 1

Nejen návštěva Bílého domu

V rámci svého působení v USA ale Andrej Babiš s ženou Monikou nezamířili pouze do Bílého domu. Součástí jejich cesty se stala také návštěva památníku TGM, návštěva Americké obchodní komory, slavnostní večeře na Velvyslanectví ČR nebo účast na zápase NBA.

Na akci Melania Trump Babišová zářila. V traumatologickém centru nikoliv

Babišová mimo program navštívila také neziskovou organizaci Boys & Girls Clubs of America nebo traumatologické centrum pro válečné veterány. V tomto případě nás v bílých šatech s hnědými skvrnami, které pro tuto příležitost oblékla, příliš neokouzlila. Styl předvedla naopak na prestižním 2019 International Women of Courage Award, kam ji pozvala sama Melania Trump. V blankytně modrých šatech s rozšířenými rukávy jí to slušelo přinejmenším stejně jako v Bílém domě. 

Reprezentativnost Monice Babišové nikdo nevezme

Podtrženo, sečteno. I když někteří vyčítají Monice Babišové okázalost a přemrštěné ceny outftů, které si na cestu do USA oblékla, jedno se jí upřít nedá: po dlouhé době má Česká republika dámu, která chápe svou úlohu reprezentovat.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Ne každý den se potkávají manželky nejmocnějších mužů Spojených států amerických a České republiky v Bílém domě. Ačkoliv jsou většinou všechny pohledy soustředěné na mocné muže, tentokrát to bylo jinak a celý svět sledoval módní přehlídku v Bílém domě v čele s Melanií Trumpovou a Monikou Babišovou!

Moniku mnoho lidí kritizuje za drahý výběr šatů.

V tomto ohledu bych řekla asi jediné: šatník Moniky Babišové NEJDE z kapes daňových poplatníků, takže klid! Ale zpět do Bílého domu. Monika mi ve sladce růžovém Fendi kabátu doslova vyrazila dech!!! Kupodivu mě překvapila na Fendi i cena 135 700 Kč. Za to, aby člověk připomínal blonďatou verzi Jacqueline Kennedy, to ale rozhodně stojí!

Dále tu máme lodičky Jimmy Choo, luxusní kabelku, a to vše za jedna! Nicméně co se týče volby smetanových šatů, ta mě mírně zklamala. Ano vím, že Monika musela být konzervativní, ale střih šatů ji zbytečně přidával na váze a neseděl ji na 100 %.

Šaty: 90 %, make-up a vlasy: 99 %

Pak tu máme Melanii Trump, bývalou modelku která se prostě vyzná!

Opálově zelený kabát od Alex Chung byl pro mě ale bohužel zklamáním. Navíc mě šíleně rozčiluje ta levně vypadající kulatá spona na pásku. Opravdu mi to nesedlo. A když jsem pak viděla, jak si nesundala svůj kabát a zároveň jí pod ním vyčuhovala smetanová sukně, ani bych se nedivila tomu, kdyby chudák holka zrovna zvolila stejné šaty jako Monika a nesundáním kabátu chtěla pouze předejít mezinárodnímu faux pas. Věrte mi, v tu chvíli by tuhle pidi návštěvičku České republiky najednou řešil celý svět!

Šaty: 70 %, make-up a vlasy: 80 %

Ne vždy je reprezentace zástupců České republiky na důležitých návštěvách v zahraničí dokonalá. Monika Babišová však dokázala, že to jde a já cítím jistou dávku hrdosti! Bravo!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze