Módní ikona je zpět: Nesmrtelné modely Jean-Paul Gaultiera

Některé ikony světa módy nikdy neomrzí. Špičatá podprsenka, originální nápady a jméno, které zkrátka nelze zapomenout. To vše je jediné… Jean Paul Gaultier.
16. července 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Legendární módní dům je zpět. Po šesti letech se vrací ke konfekci a rozšiřuje své “umění” o interpretace dalších módních domů jako Palomo Spain, Ottolinger a dalších. Mnozí si mysleli, že to je konec J.P. Gaultiera a přitom to znamená jediné…na obzoru je nová éra. A už nyní není pochyb, že bude stejně úspěšná jako ty předchozí.

Gigi Hadid jako jedna z hvězd námořnické kolekce
Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Valentina Lebová
módní redaktorka
vybrat
Kristina Vacková
šéfredaktorka

Valentina Lebová

Vyděšení fanoušci zcela v pozoru

Koncem minulého týdne vyslal legendární módní dům jakési prohlášení, které zmátlo řadu jeho fanoušků, když na svůj Instagram postnul fotku se slovy “The End”. Lidé byli v šoku a na módní kousky věhlasného designéra to mělo jeden jediný dopad. Lidé začali doslova lačnit po jakémkoliv kousku z jeho dílny, aby i oni měli ve svém šatníku něco, co by bylo poctou a věhlasem této originální tvorby.

Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier • Zdroj: Profimedia

Fanoušci se snažili získat cokoliv, aby si zajistili vlastní kousek ikonické historie módy - a prodejci jásali, protože ceny nabízených kousků horentně rostly. Ceny skvostů JPG začaly raketově stoupat téměř okamžitě po tomto “tizzy” prohlášení, když se masy obdivovatelů dychtily po čemkoliv, co tento výjimečný designér vytvořil. Možná snaha dékodovat význam se záhadným příspěvkem, který byl však, jak se později ukázalo, jen dokonalým marketingovým tahem. A vyplatilo se!

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

Návrat ikonického krále!

“Jean Paul Gaultier se vrací k konfekční módě, šest let poté, co přestal navrhovat “off-the-peg” oblečení zaměřené na haute couture,”

uvedl módní dům ve svém prohlášení.

J.P. Gaultier umí udělat show!
J.P. Gaultier umí udělat show! • Zdroj: Profimedia

„Enfant terrible“ francouzské módy se po pěti desetiletích v oboru poklonil své práci závěrečnou přehlídkou haute couture v Paříži před 16 měsíci.

Módní dům ale stále nese jeho jméno a je vlastněn barcelonským Puigem. Na nových kolekcích však bude pracovat s rotujícími týmy mladých spolupracovníků. To proto, aby se kreativitě nekladly jakékoliv meze.

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

První kolekce - která reinterpretuje jeho pruhované námořnické modely - tak vzala rychle za své. Hlavní hvězdou show byla světoznámá modelka Gigi Hadid, která předvedla komplet jemných bílých kalhot a topu s námořnickým motivem, ve kterém doslova a do písmene zářila. 

Gigi Hadid a lá námořník
Gigi Hadid a lá námořník • Zdroj: Profimedia

Zdroj: Farfetch

“Přichází právě včas na festivalovou sezónu LGBTQ Pride,”

uvedl dům.

“Součástí kampaně bude řada známých tváří jako hold někomu, kdo pro svět módy udělal mnohé. Americká modelka Bella Hadid jako tvář kampaně a hlavní hvězda “unisex inkluzivní kolekce” vyzařující doslova mořský vzduch,”

uvedl dům.

Gigi Hadid a její vlasy a lá "lvice"
Gigi Hadid a její vlasy a lá "lvice" • Zdroj: Profimedia

Zdroj: Farfetch

“Tvůrčí tým „oživil“ všechny Gaultierovy konfekční linie,”

dodal.

Show must go on!

Madonna a J.P. Gaultier
Madonna a J.P. Gaultier • Zdroj: Profimedia

Nicola Lecourt Mansion vytvořila černou síťovinu jako elegantní výplň části šatů, španělský stylista Palomo Spain navrhl květinový korzet a nechyběla ani světoznámá "Madonnina" podprsenka, která je pro tvorbu Gaultiera doslova typická. Tu reinterpretoval londýnský návrhář specializující se tvorbu brazilských šperků Alan Crocetti.

Gigi Hadid v šatech s podprsenkou a lá Madonna
Gigi Hadid v šatech s podprsenkou a lá Madonna • Zdroj: Profimedia

Francouzský návrhář Marvin M'Toumo pak navrhl masky na obličej, které mají symbolizovat svět korýšů a mušlí.

Na obrázku je dívka v masce
Na obrázku je dívka v masce • Zdroj: Profimedia

A německý dům Ottolinger přepracoval námořnickou košili do přiléhavého hladkého body se zkreslenými pruhy zebry.

“Přehlídky haute couture, také s hostujícími stylisty, budou v červenci pokračovat v Paříži,”

řekl agentuře AFP mluvčí domu.

Prvním hostujícím návrhářem kolekce “Gaultier Couture” je japonská značka Chitose Abe ze značky Sacai.

Řada přehlídek se měla konat již loni v červenci 2020, ale byla následně zrušena a přesunuta na neurčito vzhledem k panedémii koronaviru. To ale na výjimečnosti a silném očekávání nic neubralo. Na to dobré se totiž vyplatí si počkat.

Napjaté očekávání

Dům J.P. Gaultiera to vzal za správný konec a své fanoušky doslova zvednul ze sedla svým postem. Nikdo nevěděl, co přesně to znamená a jakou budoucnost to přinese. Jedno to ale splnilo. Všichni a to doslova, byli v pozoru.

Ikona J.P. Gaultier
Ikona J.P. Gaultier • Zdroj: Profimedia

Následně však přišlo uklidňující prohlášení:

“Značka J.P. Gaultiera hlásí svůj návrat ke konfekci s kolekcí motivovanou námořníky jako poctou dřívějších kousků z našeho archivu. Cílem je nejen to, aby si každý přišel na své, ale také, aby se zajistilo, že dědictví této ikony bude žít dál i s novou generací,”

uvedla kreativní ředitelka Florence Tétier.

Tento vzrušující počin je jakýsi comeback a zároveň také začátek nové éry, protože mnozí se již smířili s tím, že Gaultier běžnou konfekci dál navrhovat nebude. Důvodem byla jeho poslední prêt-à-porter show z jara 2015, která byla považována za konec Ready-to-Wear dnů této značky.

„Myslím, že v tom nemusíme hledat žádné složitosti. Je to velice jednoduché, co stojí za tímto návratem. Lidé zkrátka chtějí nosit Gaultiera,”

řekla Tétier o jeho návratu.

A nová hlava “domu” se skutečně nemýlí. J.P. Gaultier je považován múzu módního průmyslu a jeho kousky za vrchol kreativity.

Ti nejlepší z nejlepších

Na této konfekci bude pracovat šest návrhářů zastupujících pět značek, kteří vnesou vlastní pojetí do rozpoznatelných kousků JPG, aby vzniklo to nejlepší pro kolekci s námořnickou tématikou. Seznam zahrnuje Christa Bösche a Cosima Gadienta z módního domu Ottolinger, Alejandra Gómeze Paloma ze španělského domu Paloma, návrháře Nixe Lecourta Mansiona schváleného Lady Gaga, Marvina M'Touma a milovníka šperků Alana Crocettiho.

Ikona je zpět a je to skvělá zpráva, protože Gaultier je bezesporu jedním z těch, na které módní průmysl nikdy nezapomene! Právě on, chtě nechtě, vepsal ty správné pojmy do historie módní tvorby a kousky jako Madonnina špičatá podprsenka zná doslova a do písmene celý svět! Tleskejme, protože Gaultier není pouze jméno, je to doslova pojem!

Madonna a její ikonická podprsenka
Madonna a její ikonická podprsenka • Zdroj: Profimedia
Valentina Lebová

Kristina Vacková

Jde vůbec kritizovat Gaultiera? Já si to nemyslím. Ikony jsou zkrátka ikony a Gaultier je jednou z nich. I když ne všechno jsou modely na běžné nošení a zřejmě nikdy nebudou součástí našeho šatníku, jedno se jim nedá upřít: Mají nápad, jsou neskutečně originální a sázejí na líbivost a eleganci v jednom.

Nejstarší civilizace a historie lidstva

Tak tohle je přesně ten případ, kdy je jasné, že se jedná o model "jednou za život". Kdybych si něco takového koupila, patrně by to bylo u příležitosti velkolepého otevření nového muzea v Káhiře, abych stylově zapadla do davu. Je jasné, odkud se vzala inspirace, ale stejně tak je jasné, že s touhle róbou se běžně nevydáte... nikam.   

Inspirováno Egyptem
Inspirováno Egyptem • Zdroj: Profimedia
Zdroj: Farfetch

Co je ale nesporné, je opět originalita. Letošní "cesta králů", při níž byly všechny mumie egyptských faraonů přemístěny do nového muzea, inspirovala nejednoho tvůrce - a zrovna Gaultier by mohl být jedním z těch, kdo této jedinečné unikátní příležitostí využil proto, aby nadesignoval něco neopakovatelného a splnil si svůj návrhářský sen. Faraónský plášť je geometricky rozdělen na čtverce, z nichž některé jsou odrazem nezapomenutelných míst na zeměkouli. A stejně tak nezapomenutelný je i tento "patchworkový" model. Musím říct, že jsem skutečně zvědavá, co se skrývá pod ním jako další vrstva "mumie".

Sebejistá domina

I další model je nepřehlédnutelný. Porovnám-li tuto kolekci s tím, co se nepodařilo na molech takových "Mecc" módy, jako je Paříž, Londýn nebo New York, pak srovnávám nesrovnatelné. Originalita zde nechybí. Muži si libují - doufejme že z recese - v tričkách, která mají v potisku vyrýsované svaly, "sixpack". Objevily se i plavky, ve kterých vypadáte jako Tarzan nebo yetti a i jako žena máte mužnou a chlupatou hruď neandrtálce. Toto triko zase pozdvihne sebevědomí každé z nás, která se nechce chlubit svými skutečnými vnadami. A plastika není potřeba!

Na obrázku je dívka v "nahém" triku
Na obrázku je dívka v "nahém" triku • Zdroj: Profimedia

Triko s dlouhým rukávem tělové barvy dává prostor fantazii, tedy spíše té mužské části populace. Asymetrická sukně tvořená z opasků evokuje divočinu, dominanci a tvrdost, stejně jako široké náramky, řetěz kolem krku a přísný účes. Vysoké boty výsledný dojem jen dokreslují. Pánové, sebejistým krokem k vám kráčí vaše domina! Dovedu si představit tento model potkat v ulicích. Toto by mě nepohoršilo, ale jednoznačně zaujalo.

Námořnická sexy-stálice

Miluju námořnickou módu a vždycky tomu tak bylo. Kombinace bílých a modrých proužků, k tomu šik bílé čepice a pohodlné kalhoty - je jasné, že v každém přístavu na vás čeká ta pravá v tomto případě ten pravý. Zde Gaultier opět vsadil na jedinečnou originální kombinaci - námořnický styl by byl pro většinu z nás v ostrém kontrastu s volánky, ale tahle halenka přímo evokuje vlny a pohyby vody! Originální střih, materiály i provedení, navíc ukrutně sexy - to je inspirace! Námořnický kousek by neměl chybět v šatníku žádné z nás! Ani tohle, ani jiné léto. I kdyby to měly být nezapomenutelné námořnické plavky v Rozmarného léta. 

Na obrázku je dívka v námořnickém modelu
Na obrázku je dívka v námořnickém modelu • Zdroj: Profimedia
Zdroj: Farfetch

Jsou zpět! Špičaté podprsenky - i s piercingem!

Špičaté podprsenky nás okamžitě vracejí do éry rytířů, anebo naopak házejí dopředu, do StarTreku či dalších povedených sci-fi kostýmů. Anebo vůbec nemusíme chodit tak daleko - vzpomeňte si na hudební a módní ikonu - Madonnu! Špičatá podprsenka se na jejích křivkách vryla do paměti všech fanoušků.

Doteď to byl jen pás cudnosti, co si mohl muž osobovat a používat doma. Zde bych řekla, že se jedná o další extra kousek pro domácí hrátky - s kovovou podprsenkou se dají dělat věci, škoda si jen představovat!

Špičatá podrsenka je zpět!
Špičatá podrsenka je zpět! • Zdroj: Profimedia

Model nepotřebuje nic dalšího, jelikož sám o sobě je tak extravagantní, že vše ostatní by bylo až příliš. Luxusní černý podklad dává podprsence domorodé Polynésanky či Matce všech draků a výrazným náušnicím extra vyniknout. A všimli jste si? Na levé bradavce nechybí ani piercing! Vtipné detaily se obzvlášť cení!

Tohle byla paráda! Nemyslím si, že kromě námořnické inspirace si pořídím do šatníku cokoli srovnatelného, ale nuda to rozhodně nebyla. A o tom to je. Pane Gaultiére, vítejte zpět!

Kristina Vacková
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks