Top hledané
Výsledky (0)
Podívejte se s námi na letní módní inspiraci podle slavných!

Módní léto slavných: Kocurová vsází na módní trendy, Mynářová byla dokonalá. A to prý bojuje s váhou

Denisa Zajíčková
17. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Jitka Kocurová je nádherná žena

Léto s sebou přináší i mnoho zajímavých akcí, na které už tradičně vyráží české celebrity. Výjimkou nebylo ani představení finalistů letošního ročníku soutěže Muž roku 2024 v pražském Restaurant Střelecký ostrov. Tam dorazila například herečka Veronika Gajerová, zpěvačka Heidi Janků nebo moderátor Karel Voříšek. Komu to slušelo - a kdo by měl příště raději zavolat profíkovi?

Jana Fabiánová se držela při zemi
Výrazného saka se muži nemusí bát
Veronika Gajerová a Kateřina Macháčková
Míša Nosková zůstala, co se barev týče, při zemi

Vzpomínáte na usměvavou paní průvodkyni z filmu Účastníci zájezdu? Nálepky holky, která představuje řidiče pana Karla a Karla, se modelka a herečka Jitka Kocurová zřejmě už nikdy nezbavila. Volbou oblečení ale naproti pověsti naivky rozhodně nejde, ačkoliv i tentokrát vsadila na růžovou. Vyplatilo se?

Růžová Jitka Kocurová

Její volba tentokrát padla na černou vestičku, která je hitem letošního léta a růžové širší kalhotky. Jediné, co k celému outfitu nesedělo, byla kabelka od značky Armani. Ta byla sice nádherná, ale vhodná spíše k teplákové soupravě na nákup nebo k džínům do města. Vestičky s růžovými kalhoty si žádala alespoň psaníčko. Na druhou stranu vynesla Kocurová mohutné tenisky, takže se sportovního stylu držela alespoň v tomto směru. 

Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748
Prodej luxusní vily, Praha 6 Hanspaulka – 748, Praha 6

Kdyby ale v takovém případě volila raději sako místo vesty, celkový dojem by byl mnohem lepší. V šatně měla totiž modelka schovaný krátký koženkový křivák, který k tomu neseděl už vůbec. 

Alex Mynářová šla na jistotu

U moderátorky Alex Mynářové už jsme zvyklí, že málokdy šlápne vedle. A vyšlo jí to i tentokrát. Neonová žlutá byla sázkou na jistotu a nezkazila to ani bílá kabelka, kterou je obvykle velmi těžké kombinovat.

Při pohledu na moderátorku se jeden musí ptát, proč má právě tahle žena pocit, že bojuje s váhou. „Mám čtyři kila nahoře a nejsem moc spokojená. Do plavek to ještě ideální rozhodně není. Samozřejmě vím, že to je sladkým, které mám moc ráda a v podstatě jsem na cukru závislá. Navíc jsem neměla tolik času cvičit. Maskuji kila oblečením, vybírám si volnější věci okolo pasu,“ přiznala nedávno Mynářová, která momentálně žije se syny v pražské vile bez manžela. Ten bydlí ve sportovním areálu v Osvětimanech. Manželka se za ním snaží jezdit každ víkend, ale 270 kilometrů je podle ní někdy "opravdu otravných".

Otevřít v galerii (2)
Alex Mynářová vsadila na výrazný komplet
Alex Mynářová vsadila na výrazný kompletZdroj: Profimedia

Heidi Janků vsadila na červenou vášeň

Stále dokonale se zpěvačky Heidi Janků někdo ptá, kdy představí nového partnera. Vypadá fantasticky a je jasné, že nápadníků má více než dost. Ta se sice nedávno slyšet, že pes je lepší než chlap, ale když vyrazí do společnosti, okamžitě na sebe strhne veškerou pozornost. Stejně jako tomu bylo na tiskové konferenci Muže roku.

Zpěvačka přesně ví, co jí sluší a oblékání by mohla vyučovat. "Single život si užívám, ale samozřejmě si říkám, že mi vedle mě někdo chybí, kdo by mi dělal zázemí, ale bohužel ty zkušenosti jsou natolik příšerné, že vlastně si ten život sama užívám a je mi hezky," řekla naprosto upřímně. Na první pohled bylo ale vidět, že smutkem rozhodně netrpí. Vypadala dokonale!

Otevřít v galerii (2)
Heidi Janků je pro červenou jako stvořená!
Heidi Janků je pro červenou jako stvořená!Zdroj: Profimedia

Obyčejná Jana Fabiánová? Ani náhodou!

Na první pohled přišla zpěvačka Jana Fabiánová jen v obyčejném saku a džínách, ale detaily celého outfitu byly naprosto dokonalé. Akorát černé triko by si v takovém případě zasloužilo vylézt ven z kalhot - a pokud ne, tak na kalhotech měl být pásek. 

Ten by měl být vždy kvalitní, k takovému výraznému saku bez mohutné spony. Tentokrát ani nevadily zvolené náramky - k saku pasovaly vcelku hezky a éterický vzhled Jany jen podtrhly.

Schovaná Míša Nosková

Na první pohled se zdálo, že se zpěvačka Míša Nosková přede všemi schovává. Úsměv na tváři hledala jen obtížně, byla posmutnělá. Nedávno sdílela svůj příběh, kdy se rozpovídala o domácím násilí a výčitkám vůči dceři. Možná, že jí tak přeci jen nebylo do zpěvu a na akci šla jen z povinnosti. Snad bude brzy lépe.

Přesto je nutné dodat, že i v na první pohled obyčejném outfitu vypadala Nosková krásně!

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze