Top hledané
Výsledky (0)
Rada módních návrhářů Ameriky (CFDA) vyhlásila vítěze pro rok 2019.

Fashion Awards CFDA byly vyhlášeny. Módní ikonou se stala Jennifer Lopez!

Martina Šmalclová
04. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Jennifer Lopez

Neziskové sdružení Council of Fashion Designers of America, založené v roce 1962 módní publicistkou Eleanor Lambert, každoročně uděluje několik ocenění za přínos v oblasti módy. Hlavním cílem CFDA je posílit vliv americké módy v globální ekonomice a získat finanční prostředky na charitativní a průmyslové aktivity. Příležitost objevit se na tak prestižní události si proto nenechá každoročně ujít ani řada slavných!

Módní ikona: Jennifer Lopez

Módní ikonou roku byla vyhlášená Tomem Fordem okouzlující Jennifer Lopez.  Při pohledu na luxusní róbu Ralph Lauren, kterou na prestižní událost oblékla, se není čemu divit.

Designérky doplňků: Mary-Kate a Ashley Olsen

V oblasti módních doplňků bodovaly sestry Olsenovy se svou luxusní značkou Row založenou v roce 2006. Stejné ocenění si odnesly také loni.

Designér dámských kolekcí: Brandon Maxwell

O tom, že je Brandon Maxwell vycházející hvězdou, jsme vás už informovali. O svých kvalitách přesvědčil také radu CFDA, jež mu udělila cenu za nejlepšího designéra dámských kolekcí.

Designér pánských kolekcí: Rick Owens

Návrhářem roku pánských kolekcí byl vyhlášen osobitý Rick Owens, držitel ceny Geoffrey Beene za celoživotní úspěch z roku 2017.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Cena Geoffrey Beene za celoživotní úspěch: Bob Mackie

Za svou celoživotní tvorbu byl oceněn americký designér Bob Mackie, který v minulosti oblékal hvězdy jako Cher, Tina Turner, Elton John nebo Marlene Dietrich.

Mezinárodní cena: Sarah Burton/Alexander McQueen

Cenu za nejlepšího mezinárodního designéra si odensla Sarah Burton, kreativní ředitelka Alexandra McQueena.

Harlow, Aldridge, Ratajkowski: Pastva pro oči

Na to, kdo ze slavných na předávání cen letos dorazil, se podívejte v naší galerii. Nás svými róbami nejvíc oslnila Winnie Harlow v luxusních šatech značky Christian Siriano, Lily Aldridge v rudé róbě Brandona Maxwella a Emily Ratajkowski v šatech Hellessy.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze