Top hledané
Výsledky (0)
Eva Burešová si zkusila roli majitelky statku i tajemnou sexy zpěvačku.

Módní přešlapy seriálu ZOO: Eva Burešová byla jako selka mnohem zábavnější

Denisa Zajíčková
07. prosince 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Eva Burešová je jako tajemná Lady X půvabná

Seriál ZOO je dlouhodobě jedním z nejsledovanějších pořadů na televizních obrazovkách. Jeho hlavní hvězda Eva Burešová v něm plynule navázala na roli Týny Popelkové ve Slunečné, která jí dostala mezi seriálové hvězdy. A osudovou pro ni byla i jinak. Podívali jsme se na zoubek oblíbeným postavám. Které to sluší nejvíc?

Zatímco herci ze seriálu ZOO mohou jen málo mluvit do toho, jak budou jejich postavy vypadat a co si obléknou, často se do příběhu promítají i jejich osobní peripetie. Kdo před kamerou dospěl? A kdo vyhrál nejlepší proměnu roku 2023?

Eva Burešová 

Zatímco jako Týna Popelková řídila velký statek a odolávala svodům Marka Lambory, jako Viky naletěla sladkým řečem soudce Petra Kříže. Ten byl v podání Roberta Urbana z počátku ztělesněním dobra a ochoty, nakonec ale Viky Janečkovou opustil krátce po porodu - zamiloval se totiž do své asistentky Ester, která otěhotněla záhy také. A v životě Viky přišel čas na Filipa v podání Tomáše Kluse, který je pro ni schopen obětovat takřka cokoliv. Čím je krásná žena v podání Evy Burešové okouzlila? 

Jako Týna často volila oblečení, které bylo funkční a pohodlné. V seriálu ZOO si zahrála módní návrhářku Viky, která je však typickým příkladem pořekadla, že kovářova kobyla chodí bosa. Navrhuje úžasné luxusní věci, které mají šmrnc a styl, ale sama často volí volná trika, svetry a jednoduché džíny. Ze začátku neměla moc na výběr, Burešová byla totiž těhotná. Zanedlouho se narodil její druhý syn Tristan William Forejt, kterého má s kuchařem Přemkem Forejtem. Pak si dala na pár měsíců zpátky a vrátila se jako maminka samoživitelka malého Péti, která honí každou korunu. Je jasné, že to její postavě nedává moc možností, na haute couture to zkrátka není. Jedno je však jisté - v roli Týny Popelkové ve Slunečné měla daleko větší šmrnc! A to navzdory tomu, že jí Filip Tomsa nazýval selkou...

Otevřít v galerii (2)
V roli Viky se Burešová změnila v rebelku
V roli Viky se Burešová změnila v rebelkuZdroj: se souhlasem FTV Prima

Z dítěte vyrostla krásná labuť

Herečka Michaela Pecháčková před zraky diváků v podstatě vyrostla. Zatímco ze začátku si stěžovali, že svou roli jen předříkává, teď je skoro oblíbenější než Eva Burešová. Je až s podivem, že na tu pravou lásku teprve čeká - nebo, že by snad byly pravda řeči o sympatiích ke kolegovi Šimonovi Bilinovi? Ať tak či tak, když nemá v seriálu ZOO na sobě zrovna pracovní oděv, předvádí skvělé ležerní outfity, kterým dominuje často výrazný zelený kabát. Postava Sid Anny Novotné si zkrátka potrpí na pohodlí.

V soukromí má však Pecháčková dokonalý cit pro módu. Na jejím Instagramu fanoušky často překvapí kombinací stylů. Naposledy zvolila na rozhovor do pořadu 7 pádů Honzy Dědka výrazné luxusní růžové šaty, které jí padly jako ulité. Z dětské herečky, která se v Ordinaci v růžové zahradě ukázala jako nenápadná brunetka s ofinou, se zrodila krásná labuť, které nápadníci padají k nohám. A i pracovně se jí daří - získala nejen roli v ZOO, ale také ji mohou diváci vidět v populárních muzikálech. Zahrála si například Sofii v Okno mé lásky.

Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy

Dvojčata a identické skříně u Černých

Lucie Černá se sestrou Bárou jsou nejkrásnějšími herečkami v seriálu ZOO. O to víc je s podivem, co jim scenáristé udělali! Celou dobu chodí jejich postavy Tes a Izy v naprosto identickém oblečení, což je přinejmenším podivné. Ze začátku to možná dávalo smysl - holky totiž předstíraly, že existuje jen jedna. Snažily se tak okrást muže, se kterými randily. Když ale celá tahle šaráda praskla, zůstaly u stejného oblečení. A to i ve chvíli, kdy si založily firmu, začaly vyrábět bonbóny a našly si partnery - Izy je dokonce teď těhotná. A stejně se obléká stejně jako její sestra, která má pořád postavičku jako lusk. 

Nevyužitý potenciál pláče někde v koutě. A to často oblékají krásné luxusní kousky! Diváci si u televizních obrazovek jistě rádi představí situaci, jak si dámy každé ráno volají, domlouvají se, co si oblečou. A jak to probíhá v obchodě? Volá jedna druhé, zda si může koupit tričko, které se jí tolik líbí? Musí svůj styl přizpůsobit té druhé? Protože jsou dvojčata, mají stejný vkus? Tolik otázek - a tak málo odpovědí...

Otevřít v galerii (2)
Seriál Banáni
Seriál BanániZdroj: se souhlasem FTV Prima

Těhotenská móda a násilník

V seriálu ZOO došlo i na vážná témata. Herečka Denisa Pfauserová otěhotněla s Kamilem, který jí mlátí. I ve skutečnosti však byla představitelka Mariky těhotná, a tak se musel tým v kostymérně znovu poprat s oblečením pro těhotnou herečku. Žádné zvláštní kreace ale nepředvedla. Ostatně, i v soukromí volí herečka hlavně pohodlné oblečení, které jí jako mamince vyhovuje. 

Vítězka proměny 2023

Kdybychom volili vítěze, zlatou medailI by dostala herečka Pavla Tomicová. Ta si prožila v poslední době šílené karamboly - manžel Ondřej Malý se zamiloval do její kamarádky Kristýny Kociánové a odešel před dvěma lety na Vánoce. Dokonce už spolu mají malého syna. Představitelka veterinářky Anežky pak výrazně zhubla a stáhla se do ústraní. Proslýchalo se, že nějaký čas ani nenatáčela. 

Vzhledem k tomu, že se ve svém životě potýká s cukrovkou, to pro ni byl velký krok. Nejen, že je úplně jiná - před pár týdny měla potkat také novou lásku! Největší proměnu v seriálu ZOO si tak prožila právě ona. A to si ji donedávna všichni pamatovali jako náruživou chatařku ze Snowboarďáků.

Naopak nejhorší proměnu by tu zřejmě vyhrála Sandra Nováková, která v ZOO hraje nepříjemnou šmudlu. Ve skutečnosti je herečka milovnicí módy a má vytříbený vkus. I když - kam se s postavou Sylvy hrabe to, co z ní produkce udělala v seriálu Banáni... 

Zdroj: redakce, FTV Prima, Instagram, iDNES.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze