Moët party: Simona Krainová oslnila, Eva Samková pobavila!

Filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu, jedna party střídá druhou a slavní se den co den snaží zvládnout nelehký úkol zvaný dress code.
02. července 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Dress code? NAPOLEON! 

Jak to na luxusní party Moët s tématem NAPOLEON slušelo Simoně Krainové a Karlu Vágnerovi, Karolíně Mališové, Veronice Chmelířové, Nikol Švantnerové, Jitce Schneiderové, Janě Doleželové, Kate Matl, Lee Šteflíčkové, Jitce Nováčkové, Sandře Novákové, Evě Samkové a Vandě Jandě s režisérem Slávkem Horákem?

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Martina Šmalclová
módní redaktorka
vybrat
Ornella Koktová
modelka

Martina Šmalclová

Simona Krainová potvrdila status módní ikony

Simona Krainová dorazila na party se svým manželem Karlem Vágnerem. Modelka potvrdila status módní ikony a v transparentních šatech s límcem vypadala nádherně. U Karla ale nemůžeme přijít na chuť rozhalence, která na červený koberec nepatří!

Metalické krásky Karolína Mališová a Veronika Chmelířová

Na netradiční look vsadila krásná Karolína Mališová. Šaty od Beaty Rajské nemají chybu, podobně jako šik psaníčko. Co ale považujeme za nepovedené, je účes. Tady kadeřník prostě šlápl vedle!

I když Veronika Chmelířová vsadila na temnou antracitovou, ve stínu ten večer rozhodně nebyla. Metalické šaty od Beaty Rajské byly skvělou volbou, podobně jako účes a make-up. Tady je všechno na jedničku.

Jemná krása Švantnerové, Schneiderové a Doleželové

Volbě šatů těchto tří krásek skutečně tleskáme! Nikol Švantnerová vsadila na rafinovanost od Ivany Mentlové a potvrdila, že má módu v malíčku. Jitka Schneiderová červený koberec ozdobila minimalistickou róbou Zuzany Kubíčkové a luxusními šperky BULGARI.

Jana Doleželová konečně dokázala najít styl, který jí sluší! Ve světle modrých korzetových šatech vypadá úchvatně a chválíme také účes a jemný make-up.

Třpyt Kate Matl a Ley Šteflíčkové

Kate Matl nás na letošní festivalu příjemně překvapuje. Šaty, které na večírek zvolila, jsou krásné, škoda jen, že ji zbytečně rozšiřují. Lea Šteflíčková vsadila na sourozence Ponerovy a černou róbou se třpytivým páskem nic nezkazila.

Luxusní byt s terasou Troja 145m
Luxusní byt s terasou Troja 145m, Praha 7

Mini v podání Jitky Nováčkové a Sandry Novákové

Jak dopadla sázka na mini? Jitka Nováčková vypadá v šatech Jiřího Kalfaře božsky. Nad modelem Sandry Novákové od Elisabetty Franchi visí lehký otazník a kam herečka promítla téma NAPOLEON, pro nás zůstává záhadou.

Vtip Evy Samkové

Snowboardistka Eva Samková nás pobavila a dress code splnila do puntíku, byť lehce bizarně!

Vanda Janda si zvolila vlastní téma

Vanda Janda nám na Moët party připomínala Morticii z Addams Family. Za černou róbou Toma Forda a temnou na rtech marně hledáme téma Napoleon, které se kamsi vytratilo. Když už ani návrhářka nedokáže splnit dress code, není něco špatně?!

Pánské pokolení: Václav Klaus, Matěj Ruppert, Jakub Kohák

A na závěr třešnička na dortu! Pojďte se s námi podívat na to, jak si s módou poradili pánové. Matěj Ruppert je showman, který nás baví, stejně jako jeho luxusní smoking. Jakub Kohák nic nezkazil černou klasikou a Václav Klaus? U něj si ceníme především toho, že na Moët party dorazil. Hodnocení outfitu jako vystřiženého z 90. let si raději odpustíme.

Martina Šmalclová

Ornella Koktová

Letošní Moët party měla tradičně dané téma. Pro letošní rok to byl “Napoleon”. Před lety, když se udávalo téma této party, většina hostů už pár měsíců předem vymýšlela, co si obléknout. A dnes? Leckdo asi ani neviděl skutečnou pozvánku…

Ve stínu ostatních Simona Krainová

Pamatuji si doby, kdy jsem s napětím čekala na to, co si Simona na Moët party oblékne. Vždy byla rafinovaná, sexy a chic. Bohužel, letos to úplně nevyšlo. Make-up a vlasy jsou sice za jedna, ale ty šaty mě zkrátka neoslnily. Moc se zde tlačí na pilu, aby to padlo do tématu. Vysoký límeček, výrazná vázanka nebo důstojnické knoflíčky...ano všechno to vidím. Ale prosvítající bombarďáky bych už asi nechala jiným generacím. Přece jen Simona už nemá zapotřebí veřejnosti dokazovat že je sexy...

Šaty: 50 % Make-up a vlasy: 85 %

Empírová královna Nikol Švantnerová

Opravdu nechci vyznít, že Nikol nadržuji, ale tahle holka tady opětovně strčila všechny do kapsy! Moc se mi líbí, že se s Ivanou Mentlovou snažily držet tématu a vybraly šaty, kterým by se dalo říkat “moderní empír”. Zároveň jsou i přes svůj odvážný střih velice něžné a troufám si říct, že by i samotný Napoleon chtěl Nikol obsadit stejně tak jako Itálii.

Šaty: 98 % Make-up a vlasy: 9 3%

Pohřební Veronika Chmelířová

Pokud svojí volbou šatů Veronika drží smutek za skon Napoleona, tak je to jediná spojitost s daným tématem. Je velká škoda, že svou figuru a usměvavou vizáž “zabalila” do něčeho takto chmurného. Navíc tento typ lesklých látek působí lacině a vykukující černé stahovačky tomu také nepomohly. ŠKODA!

Šaty: 30 % Make-up a vlasy: 65 %

Elegantní Jitka Schneiderová

Jitku považuji za jednu z našich nejelegantnějších hereček. A ani tentokrát mě nezklamala. Slonovinová róba od Zuzany Kubíčkové šla perfektně dohromady s psaníčkem od Bulgari. Sice zde úplně nevidím spojitost s Napoleonem, ale zato vidím hvězdu stříbrného plátna, která to prostě umí prodat. Krása!

Šaty: 77 % Make-up a vlasy: 83 %

Napoleonka Eva Samková

Smíškem večera se bezesporu stala Eva Samková. Tu známe ze závodů s namalovaným knírkem, ale jelikož Napoleon chodil jako holátko, vzala to za jiný konec. Sice se zde nemůžeme bavit o nějaké honosné róbě, ale to je nakonec úplně fuk. Jedno z umění žen je model unosit s grácií. A to ať už jde o pytel brambor, nebo róbu od Diora. A tady to Eva zvládla levou zadní. Takže za mě palec nahoru a už se těším na příště!

Šaty (kostým): 70 % Make-up a vlasy: 53 % (moc práce tomu nedala :) )

Ornella Koktová
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (18)

View photo gallery