Top hledané
Výsledky (0)
Zlatá a bujará dvacátá léta. Jazz v ulicích, pánové v elegantních oblecích, dámy dávají vale staromódní tradici. Na scénu přichází Montblanc s prvním plnicím perem. Tento pocit můžete zažít i dnes.

Montblanc Herritage: luxusní psací pera s odkazem

Eva Ledecká
19. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Montblanc Herritage: Rouge et Noir

Ponořte se do časů, které nepřestávají lidstvo fascinovat. Dvacátá léta byla éra, která navždy změnila společnost, kulturu i hospodářství. Mezitím, co děti v alejích dychtivě sledují každé auto, které kolem projede, Montblanc vymýšlí inovativní a luxusní nepropustné plnicí pero, které v té době nemá konkurenci.

Plnicí pero Montblanc sklízí ovace

Už v roce 1909 byla světu představena první kolekce Rouge et Noir, série prvních plnicích per značky Montblanc.

Plnicí pero v té době bylo považováno za neskutečný technický úspěch. Ten tkvěl v jednoduchém zacházení bez nutnosti namáčet hrot pera do kalamáře. Nepředstavitelné, jak některé věci, které v historii znamenaly neuvěřitelný vynález, jsou pro moderní dobu naprosto přirozené.

Tento rok slaví plnicí pera Rouge et Noir neuvěřitelných 110 let. Stále v sobě nesou retro ducha oné doby, který je kombinován s moderním designem a novodobou technologií.

Byt s výhledem na Prahu 251m
Byt s výhledem na Prahu 251m, Praha 6

Darujte luxusní plnicí pero s odkazem na slavnou éru

Současná podoba tohoto legendárního pera má delší siluetu a rafinované řemeslné zpracování, které si sebou nese odkaz po generace. Při výrobě byla použita pryskyřice a 14k zlato. Klip v podobě hada v luxusním vintage stylu je zhotoven pomocí lisovacího a navíjecího procesu ze speciální slitiny kovu.

Unikátní luxusní pero, které odkazuje na dobu charlestonu je k dostání ve variantě Black Precious Resin a Coral Precious Resin.

Tato pera představují vysoký luxus a psaní jimi přináší povznášející pocit dokonalosti. Chcete-li darovat sofistikovaný, luxusní a jedinečný dárek, Montblanc vám právě přinesl jedno řešení.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Montblanc
Kärtner Straße 25 1010 Vienna Austria
+43-1-512 00 81