V Moon Boot se na horách neztratíte! Chlupaté i lesklé v limitce od J. Scotta.

Jeremy Scott pro Moon Boot navrhl luxusní extravagantní kolekci, která vás bude bavit!
04. prosince 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Vybrat si pořádné boty do sněhu je celkem snadné, ale aby byly zároveň módní a stylové, to je opravdový oříšek. Naštěstí existuje značka Moon Boot, kterou znají snad všechny milovnice zimy. Nejen, že tyto boty obouvají známé celebrity, ale může si je pořídit každý.

My pro vás máme výběr těch nejlepších kousků na letošní zimu od známého designéra extravagantní značky Moschino Jeremyho Scotta. To samo o sobě napovídá tomu, že jen tak obyčejné nebudou. A také NEJSOU!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Dominika Nečasová
módní redaktorka
vybrat
Ornella Koktová
modelka

Dominika Nečasová

Limitovaná edice od milovníka výstřednosti Jeremyho Scotta

Luxusní kolekce Moon Boot FW 18/19 nabízí limitovanou edici zimních bot, která se skládá z šestnácti výjimečných párů. Klasická silueta značky stále zůstává, ale je doplněna o luxusní výrazný design. Už se nejedná pouze o jednoduché zimní boty, ale o módní doplněk, který navíc splňuje svůj účel: zahřeje, nepromokne a vy budete vypadat božsky.

Každý pár je jiný a v různém barevném provedení. Ačkoli se to může zdát někomu příliš, ve sněhu je lepší být nepřehlédnutelná!

Dva designy boty a několik výrazných barev

Návrhář Jeremy Scott vycházel během navrhování z klasického designu bot Moon Boot. Věnoval se botám ve výšce nad kolena a poté nejprodávanějšímu modelu pod kolena. Mezi nejvýstřednější kousky rozhodně patří právě styl nad kolena, který je vybaven barevným chlupem v tyrkysovém, růžovém a neonově zeleném odstínu.

Ze stejné edice pak vyberete i modely ve zlatém, stříbrném, oranžovém či pestrobarevném leopardím odstínu. Ty jsou obohaceny šněrováním po celé délce boty a vy si je můžete stáhnout tak, jak budete potřebovat. 

Extravagance nechybí ani u ostatních modelů pod kolena. Ty jsou samozřejmě taktéž v metalických odstínech a uvítají je dámy s nižší výškou.

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha, Praha 6

Luxus za skvělou cenu

Musíme říci, že nás u bot překvapila i jejich příznivá cena. Na to, že jsou luxusní boty designovány známým módním návrhářem, prodávají se od 5000 Kč. Pokud tedy hledáte kvalitní boty splňující i módní požadavky, tady si ještě přijdete na své. 

Dominika Nečasová

Ornella Koktová

S takovými kousky převálcujete i Andreu Verešovou!

Kreativní ředitel a především muž číslo jedna značky Moschino se i přes svoje nespoutané pracovní nasazení pustil do dalšího projektu. Tentokrát nejde jen o “hadříky”, nýbrž se tu bavíme o legendárních zimních botách Moon Boot!!!

Boty Moon Boot mají již od samého vzniku stále stejný tvar, který se po vzoru astronautů nemění. A právě tento fakt jakoby byl další obří výzvou pro Jeremyho Scotta. Chlupaté, glitter a nebo neonové Moon Boot mušketýrky??? Jako vážně mušketýrky!!! A co víc, výsledek vypadá fakt sexy a hustě (jiný výraz nelze ani použít)! Na otázku, zda si v těchto “molitanových” mušketýrkách sednete a normálně ohnete koleno, odpovědět opravdu nemohu, neboť do prodeje se tyhle kousky teprve dostanou. Nicméně mě to samotnou dost zajímá!

A cena zlatých “Glittered Moon Boot”? Překvapivých 6 994 Kč. Což na módní kousek od Scotta není zas až taková raketa. Pokud tedy hledáte originální kousek, kterým převálcujete Andreu Verešovou v českém Aspenu, odpověď zní jasně!

Ornella Koktová
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery