Top hledané
Výsledky (0)
Julianne Moore zahájila Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

54. ročník MFFKV zahájen! Julianne Moore dojala manžela a překvapila Vary

29. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Americká herečka Julianne Moore přijela do Karlových Varů nejen představit svůj nový film Po svatbě, ale především zahájit festival a převzít od prezidenta festivalu Jiřího Bartošky luxusní cenu Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

„Jsem poctěna, že tu mohu být,” řekla.

„Děkuji, moc si toho vážím, že jsme tady v Karlových Varech, zvláště s mým manželem Bartem Freundlichem, který je mým partnerem v životě i v umění,” řekla dojatá Moore, která přiletěla i s dcerou Liv.

Herečka svého muže v dojemném proslovu, ve kterém mu děkovala, dojala až k slzám. „Moc tě miluju, Barte,” dodala. 

Svým přístupem k fanouškům doslova šokovala Vary!

Ona je hrozně milá a dokonce mi podala ruku a vyfotila se se mnou,” radovali se fanoušci, kteří na slavnou herečku čekali několik hodin před hotelem Thermal, kam kolem šesté odpoledne dorazila v krásné žluté róbě, která dávala podtrhnout jejím zrzavým vlasům.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Hvězdy červeného koberce a vtipný Marek Eben

Po červeném koberci se prošlo mnoho dalších slavných jmen, které na festival jezdí pravidelně. Miroslav Donutil, Livia Klausová, Aňa Geislerová, Jitka Schneiderová - ti už jsou doslova stálicemi slavnostního galavečeru. Hodnocení modelů českých celebrot na červeném koberci přinášíme ZDE. Naše redakce slavné také vyzpovídala, otázky se týkaly slavných hlášek i vysněných rolí. Jejich originální odpovědi najdete ve videu výše. Celý večer zahájilo luxusní taneční představení v režii bratrů Cabanů, při kterém byly hosté svědky pompézního vystoupení.

Poté si vzal slovo moderátor Marek Eben, který hned v úvodu pobavil publikum popisem, jak se dá sníst obložený chlebíček. Chtěl tak vzpomenout na 25 let spolupráce Jiřího Bartošky a Evy Zaoralové. Zároveň představil novou festivalovou znělku, ve které se tentokrát objevila Jiřina Bohdalová. Před samotným uvedením zahajovacího filmu Po svatbě (After the wedding), představil složení poroty.

Po promítání filmu následoval tradiční koncert před hotelem Thermal a slavnostní ohňostroj. Festival je zahájen!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze