Top hledané
Výsledky (0)
Některé luxusní interiéry vznikají na základě chytrých aplikací, které designéři a architekti využívají pro docílení těch nejlepších výsledků dle přání klienta. Jednou z nich je velmi populární Morpholio Board.

Morpholio Board: oblíbená aplikace designérů

Eva Ledecká
31. května 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Morpholio Boards

Skupina aplikací Morpholio Board představuje vysněný software pro interiérové designéry, ale i jiné umělce, kteří v nich nachází inspiraci. Dokáže kombinovat produkty uložené v knihovně s mnoha nástroji. Zároveň přináší kreativcům možnost pracovat kdekoliv na světě také své nápady kdekoliv a komukoliv bez problémů prezentovat.  

Co luxusní aplikace umí?

Morpholio Board obsahuje knihovnu produktů, která byla pečlivě vybrána odborníky stojícími v pozadí této aplikace. Mezi těmito produkty najdete i značky velmi zvučných jmen. K nim si uživatel může přidat své vlastní obrázky, libovolně je spolu kombinovat a vytvářet tak luxusní koláže dokonalých interiérů.

Navíc tato aplikace umožňuje přidávat popisky a vlastní nákresy. Součástí je bohatý panel nástrojů, ohromné množství barev, textur a spousta vrstev, které umožňují jednodušší manipulaci. Ve výsledku aplikace dokáže připravit mood board – prezentaci pro klienta, která je intuitivní, přehledná a srozumitelná.

Aplikace Morpholio Board je propojena se sociálními sítěmi, což zjednodušuje sdílení luxusních návrhů a okamžitou komunikaci s druhou stranou.

Luxusní byt Praha 1
Luxusní byt Praha 1, Praha 1

Vznik a smysl aplikace

Společnost vznikla v roce 2011 díky skupině architektů a akademiků, kteří chtěli najít cestu jak spojit tvůrčí proces s vývojem cloudu a všudypřítomnými sociálními sítěmi.

Smyslem bylo vytvořit novou platformu pro tvorbu, prezentaci a spolupráci kreativních lidí a zároveň mít možnost okamžité reakce. A zdá se, že luxusní dílo se zdařilo. Přestože na trhu existuje podobných aplikací více, Morpholio je odbornými magazíny označováno jako ta nejlepší a nejvíc nápomocná aplikace, která se v tomto segmentu kdy vyvinula.  A co je mnohem podstatnější, je velmi dobře hodnocena také samotnými uživateli. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze