Top hledané
Výsledky (0)
Strašidelný svátek dorazil o pár měsíců dřív.

Čas se bát! Se značkou Moschino startuje Halloween už v červnu

Martina Šmalclová
13. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Jeremy Scott, kreativní ředitel Moschino, je známý tím, že se snaží dělat věci jinak. Když ale v Los Angeles představil dámskou kolekci Resort 2020 a pánskou kolekci SS 2020, brada spadla všem zúčastněným. Pod jeho taktovkou se fiktivní předměstí společnosti Universal Studios, na kterém se mimo jiné natáčel i populární seriál Zoufalé manželky, proměnilo v hororový svátek!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Hororový svět Jeremyho Scotta

Prostory Universal Studios ovládl hororový Frankenstein, mrtvá nevěsta, Drákula, děsivá dvojčata z hororu Osvícení s excelentním Jackem Nicholsonem v hlavní roli, čarodějnice, mumie, kostlivci, nebo blondýna s mikádem a telefonem v ruce ztělesňující herečku Drew Barrymore v hororu Vřískot.

Jak už jste pochopili, o módu tady jde až v druhé řadě…

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

Po Halloweenu spalte

O luxusních modelech tentokrát vůbec nemůže být řeč. S roztodivným pavoučím oblekem, motorkářskou kombinézou jedovaté zelené barvy, jutovým pytlem na hlavě nebo šusťákovkou z let minulých v běžném životě rozhodně žádnou parádu neuděláte. Proto jakmile "luxusní" modely splní svou halloweenskou úlohu, bezpečně je uložte na příští rok, nebo ještě líp – spalte.

Noční můry z Wisteria Lane

Chcete-li se i vy stát aspoň na malý moment součástí Wisteria Lane, ano, přesně o tohle předměstí ze Zoufalých manželek je řeč, nenechte si ujít exkluzivní video výše. Garantujeme, že se u přehlídky Resort/SS 2020 nejen luxusně pobavíte, ale dost možná dneska nebudete chtít spát při zhasnutém světle!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Umístění Jeremyho Scotta do funkce kreativního ředitele Moschino byl největší omyl celé historie této značky!

Já vím, je to drsné, říct takhle úvodem naplno, ale tohle je už opravdu nesmysl o ničem. Nesmysly v módě jindy chápu, je to jedna z uměleckých stránek tohoto odvětví, ale tohle?

Je to, jako když jdete na poslední chvíli do večerky, když vaše dítě nutně potřebuje kostým na druhý den do školy. Máme tu tedy rozevlátého ducha, mrtvolná dvojčata nebo mumii v kožené bundě. Tohle bolí!

Jediná pozitivní věc na celé této kolekci byla její prezentace. Mlhavé předměstí seriálu “Zoufalé manželky”, šampaňské a dárkové taštičky… Ale to je vše. Jinak nula bodů!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze