Top hledané
Výsledky (0)
Dá se něco z toho vůbec nosit? Ano. Na maškarní, karneval a věřte tomu nebo ne, také na reprezentativní ples!

Z modelů klauni! Je kolekce Moschino SS 2019 luxusní módou nebo recesí?

Martina Šmalclová
22. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Moschino SS 2019

Kreativním ředitelem je sedmým rokem, nepřestává ale překvapovat

Americký módní návrhář Jeremy Scott působí na pozici kreativního ředitele již od roku 2011, ale ani po sedmi letech nepřestává překvapovat. Kolekce SS 2019 je toho jasným důkazem. Modelové oděni do zářivých barev, s bláznivým make-upem a ještě bláznivějšími rekvizitami. Navíc v cirkuse. Takovou luxusní show si značka Moschino připravila!

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Odvážně kreativní, leč absolutně nepoužitelné

Kolekce SS 2019 pobavila, zaujala, šokovala, až mírně dojala při představě, že bychom měli s našimi drahými polovičkami oděnými do těchto modelů kamkoliv vyrazit. Lesklé fraky a obleky s lurexem, vyšíváním, zvířecími vzory nebo pásky evokující svěrací kazajku, džínové šortky pod prsa nebo overal á la Superman. Zatímco kreativita SS 2019 neskrývaně vládne, funkčnosti se nedostává.

Po Gucci sáhla po výstředních rekvizitách také značka Moschino

Jeremy Scott našel, podobně jako Alessandro Michele, zalíbení v bláznivých rekvizitách. V kolekci SS 2019 tak nechyběly kloboučky, plyšový tygr, monstrózní mašle, deštníky, kufříky, pláště nebo kladiva. Vyvstává tak otázka: Nastává doba, kdy stačí na poli luxusní módy pouze pobavit a zaujmout? 

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Luxusní frak Moschino: Unikát, se kterým můžete zaválet!

Abychom italské značce Moschino nekřivdili úplně, musíme uznat, že jeden nositelný kousek by se tady přeci jenom našel. Frak patří k nejslavnostnějšímu oblečení vůbec a ten černý z kolekce SS 2019 vyhlíží skutečně luxusně. Necháte-li králičí uši, monstrózní třpytivou mašli a kouzelnický klobouk doma dětem, můžete s ním ve společnosti pořádně zaválet!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Mužské cirkusové šílenství a odkaz na Maxim Turbulenc!

Ano i tak by se podle mě dala popsat mužská verze kolekce Moschino SS 2019. Chápu, že při takových přehlídkách jde především o to, zaujmout, udělat show a šok v jednom. Ale vidět pudříkem napatlané klučíky v klaunských lacláčích a růžovém cylindru? Proboha to ne.

Tady snad ani nelze vybrat jednu kloudnou věc, možná ten frak a lá svěrací kazajka. Ale to bych chtěla na nějakém chlapovi vidět pouze a jen v případě, že by zrovna v ten moment dělal striptýz. To pak jsou ty kožené pásečky všude okolo hooodně sexy! Prásk!

A na závěr bych vám ještě chtěla o trochu víc znepříjemnit klidné spaní (pokud to ještě vůbec jde při pohledu na tuhle katastrofu). Víte co mi připomínají ty obří motýlky, a kdo je vlastně u nás v Čechách ve velkém proslavil? No přece upocená kapela s názvem Maxim Turbulenc! Jednou jsem je viděla naživo a ten pot jim doslova stříkal na ty jejich mega kravaty, že by se daly ždímat. FŮJ!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze