Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce SS 2018 Moschino přináší velkou dávku fantazie, které je až magická. V jedné části jí kralují rozkvetlé květiny, které zdobí šaty, trička s jednorožcem. V další pro změnu najdete rockerský styl s roztrhanými silonkami a tylovou sukní.

Květinová romantika i divoký rockerský styl: Moschino SS 2018

Dominika Žejdl
03. prosince 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Květinové šaty jsou doslova uměním.

V hlavní roli Gigi a Bella Hadid

Když přemýšlíme nad tím, jak popsat novou kolekci SS 2018 módního domu Moschino, tak je to dost komplikované. Je toho v ní tolik, že nevíme, kde začít. Hlavními hvězdami ale rozhodně byly sestry Bella a Gigi Hadid, které s velkou pýchou a nadšením modely perfektně předvedly.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Rockerky, baletky, „My Little Ponny“ a květy

Tohle všechno vystihuje luxusní show Moschina. Jako první se musíme věnovat květinám, protože ty nás opravdu baví. Neexistuje však snad nic tak neoriginálního, jako je design květin, který vystihuje jaro a léto. To je sice pravda, ale to, jakou jim věnoval pozornost Moschino, bere dech. Šaty luxusně rozkvétají jako květy obří lilie, ale i dalších květin, které se nesou v podobě zabaleného pugetu. Modelky do nich krásně zapadly a podtrhly jejich krásu. Najdou se zde však i šaty ve stylu nádherného motýla.

Spoustu řetízků, doplňků a kýče

V hlavní roli však byl i luxusní styl rockerek, kterému kralovaly barevné tylové sukně, pásky se stříbrnými aplikacemi či nápisy, kožené topy a detaily, ale samozřejmě také „rybí“ silonky, které k tomuto stylu neodmyslitelně patří. Výrazným detailem byly i boty s různými luxusně stříbrnými cvoky, které jim dodávají tvrdost a šmrnc.

Prodej rodinného domu, Praha 10 - 303m
Prodej rodinného domu, Praha 10 - 303m, Praha 10

Jak návrháře napadlo do kolekce zakomponovat zrovna ikonického poníka? Aby tomu dodal trochu roztomilosti.

„Je to malé děvčátko, které miluje malého poníka, ale stává se postupně drsnější a zralejší,“ svěřil se Gerber.

Extravagance ale ke značce patří, takže nám nijak nevadí, právě naopak. Kolekce SS 2018 je luxusní, magická, stylová a hlavně zajímavá.

 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Moschino a jeho rockovo/květinová opera: jedním slovem WOW!

V této kolekci mě nadchl nejeden model! Pokusím se zmínit alespoň tři z nich, které jsou z mého pohledu nejexkluzivnější.

Gigi Hadid v modelu jako růžová panenka Barbie v peříčkách s drsnou koženou bundičkou a čepicí. Tenhle model bych si klidně vzala na jakoukoliv party. Ať narozeninovou a nebo třeba křest cédéčka kapely Kabát. Zkrátka tenhle outfit je mimořádný a měl by si užít pozornost, kterou upoutá.

Kábát posetý květy. Ano já vím, je to moc, je toho možná nekonečně moc. Ale je to tak krásný a romantický!!! Ať si mě klidně zavřou do blázince, tohle bych klidně nosila celé jaro i v ty chmurné dny. Nádhera!

A vrchol přehlídky nakonec. Fialkové šaty připomínajíc tulipán. Dámy, ruku na srdce: přesně o tomhle jsme snily jako malé holky. Rozhodně se tyto šaty hodí jak na prestižní plesy, recepce tak i na červený koberec plný fotografů. Bravo!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze