Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní motorová jachta "Arrow460-Granturismo" navržená ve stylu vozů Mercedes-Benz se vydává na svou první plavbu u pobřeží Nice. První vzorek tohoto nového modelu motorové jachty se jmenuje "Mercedes". Věrný tradici svého jména přichází se zcela novou koncepcí lodi.

Motorová jachta Mercedes-Benz: Stříbrný mořský šíp

Eva Ledecká
16. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Stříbrný mořský šíp Arrow460-Granturismo

Jachta měří 14 metrů a kombinuje se v ní výkon sportovních vozů Mercedes-Benz s jedinečnými inovacemi lodního průmyslu.

Stříbrný mořský šíp Arrow460-Granturismo
Stříbrný mořský šíp Arrow460-Granturismo
Stříbrný mořský šíp Arrow460-Granturismo

Jachta byla vyvinuta společně s firmou Silver Arrows Marine a má klasické automobilové proporce „orazítkované“ značkou Mercedes-Benz. Vyniká čistotou, elegancí a dynamickým provedením. Spojuje v sobě výhody otevřeného člunu s uzavřenou kabinou a to opravdu jedinečným způsobem.

Inovaivní design

Velká boční okna jsou zatahovací a čelní sklo může být zvýšeno. To znamená, že cestující mohou sedět pohodlně v interiéru a zároveň se těšit pohledem ven na všechny strany. Dostane se jim tak pocit sezení pod širým nebem. Luxusní interiér je vyveden v eukalyptovém dřevě v dokonalém designu.

Luxusní motorová jachta "Arrow460-Granturismo" může ubytovat až 10 osob a její konstrukce nabízí maximální variabilitu. Díky ní je jachta vhodná na krátké výlety i přenocování.

Loft s výhledem na Prahu 445m
Loft s výhledem na Prahu 445m, Praha 5

Moderní luxus za hranicí automobilového průmyslu

"Při vývoji nové motorové jachty, jsme převedli naše know-how do lodního průmyslu, a vytvořili jsme něco, co nikdy předtím ve výrobě nebylo spatřeno. Stříbrný mořský šíp (Silver Arrow of the Sea) je označení pro moderní luxus, avantgardní styl a komfortní eleganci. Jachta ztělesňuje progresivní a dynamickou filozofii designů značky Mercedes-Benz a smyslnou čistotu na vodní hladině", řekl Gorden Wagener, viceprezident Design Daimler AG. Díky své dlouhé přídi, klenuté linii střechy a mírně klesající zadní části získala jachta klasické automobilové rozměry.

Moderní luxus značky Mercedes-Benz je patrný a známý také mimo automobilový svět. Od roku 2010 spolupracují designéři Mercedes-Benz s vybranými partnery a vyvíjí exkluzivní produkty z různých oblastí životního stylu, kterým se dostává vysokých standardů kvality a nezaměnitelný designový profil.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Mercedes-Benz Praha
Mercedes-Benz Praha - Chodov Daimlerova 2296/2 149 00 Praha 4 - Chodov
+420 271 077 111