Top hledané
Výsledky (0)
Tento skvost vznikl na počest výročí 100 let republiky, kdy porcelánka Mulier spojila síly se zlatníkem Radkem Prosem a společně připravili excelentní vypínač zvaný Erb. Znáte luxusnější vypínač?

Vypínač Erb Mulier za 169 950 Kč: třešnička na dortu luxusního interiéru

Mgr. Jana Höger
30. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Mulier vypínač Erb

I taková banální věc, jakožto vypínáč může být ve vašem interiéru luxusní krásný produkt s uměleckým příběhem. Důkazem jsou vypínače značky Mulier!

Neuvěřitelná krása a luxus vypínače Erb

Davida Richtr, jeho žena Lucie a zlatník Radek Pros, ti všichni stojí za výrobou unikátního vypínače, jenž mu dali nový význam. Už to není jen ledajaký vypínač, ale luxusní unikát zdobící interiér. Solitér, jak má být. Je zdobený zlatem. Má na svém vrcholu repliku Svatováclavské koruny s modrým spinelem, českým granátem, rubíny a perlou. Obvod vypínače je zdobený českými granáty, které jsou zafasované do hladké na obruby.

Jak dlouho trvalo, než se tento produkt podařilo vyrobit?

„Projekt trval od nápadu po dokončení půl roku. Jeho hodnota je opravdu nemalá, stojí 169 950 Kč.“

Prozraďte nám, pane Richtere, jaké kusy vypínačů či zásuvek jsou vaše srdcová záležitost?

„Mám rád všechny kusy, na jejich zrodu jsem vždy pracoval. Nejdůležitější však byl kus, který jako první fungoval. Máme ho namontovaný doma v koupelně.“

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Kde si můžeme ERB vypínač umístit?

„Mulier ERB je určen pro hrady a zámky, luxusní sídla a pánské kluby. Na místa, kam designově sedne. Pro lidi, které osloví. Moje přání bylo jeho namontování na Pražském hradě. Proběhlo jednání. Vše bylo super. Zakázala to sekce památkářů,“ dodal David Richtr, vedoucí obchodu

Mulier, značka, která má svůj zrak upřený kupředu.

Mulier je středočeská porcelánka. Je to projekt pana Davida Richtra a jeho ženy. Naučili se porcelán uhnětat do tvaru vypínačů a zásuvek. V žádném případě nedělají sériovou výrobu na strojích. Právě proto má každý jejich kousek duši a je tak trochu jiný. Nejsou retro, nesnaží se na nic navazovat. Možná vás to překvapí, ale nevyráběli je dědové, babičky ani nikdo, koho znají. Jejich designy jsou nové pro tuto a budoucí dobu. Jsou určeny pro lidi, kteří hledají kvalitní materiály, design, který jim vyhovuje, nebo si jen chtějí udělat radost.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze