Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní moderní music klub, alkohol a celebrity.

Otevření music klubu v Praze: Probdělé noci celebrit a jejich největší kocoviny!

Dominika Žejdl
24. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

V Praze se o víkendu otevíral nový klub Epic a takovou speciální událost jsme si s magazínem Luxury Prague Life nemohli nechat ujít. Epic je nejmodernější multižánrový hudební klub v Praze se zaměřením na elektronickou klubovou hudbu a najdete ho v Revoluční ulici, kousek od Dlouhé. V luxusních, moderních prostorách jsme vyzpovídali i několik celebrit, které neváhaly přiznat, jaké jsou jejich nejšílenější zážitky z party..

Stane se Epic vyhlášeným evropským klubem?

Otevření nového pražského klubu, který by se mohl stát jedním z nejlepších ve střední Evropě, bylo opravdu velkolepé. Obrovské prostory, skvělá hudba, luxusní a moderní design a samozřejmě několik barů, kde konečně nestojíte frontu. Klub je rozdělen na dvě části. VIP zóna se nachází na balkonku, nabízí svůj vlastní bar a příjemné klidné posezení s výhledem na celé prostory klubu.  Druhá část je klasická s obrovským tanečním parketem.

VIP prostor plný nádherných žen

My jsme se celý večer pohybovali v luxusní VIP části, kde nechyběly ani krásné ženy. Moderátorka Petra Svoboda překvapila nepřehlédnutelnými černými šaty se stříbrnými abstraktními detaily a odhaleným dekoltem. Zajímavý outfit předvedla i herečka Henrieta Hornáčková. Elegantní kalhoty a sako doplnila odvážným a sexy prádlem s luxusními botami. Bylo znát, že se svěřila do rukou profesionála. I Tereza Budková nás zaujala svým sexy lookem, který patřil mezi ty nejpovedenější. Modelčina láska s módě je na první pohled zřejmá.

Jak je na tom s módou a jaký kousek je v jejím šatníku ten nejdražší? To vlastně ani sama neví...

"Většinu oblečení a boty, které patří mezi mé nejdražší kousky, dostávám."

Někdo si to prostě umí zařídit. Na kameru se nám pochlubily i další celebrity svými luxusními modely.

Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m
Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m, Praha 6

Celebrity to umí pěkně rozjet!

Co by to bylo ale za klub, kdyby tady alkohol netekl proudem. Jenže, když se to přežene, nešťastná jsou rána opilcova! Jak se s takovými stavy vyrovnávají slavné tváře a jaký večírek byl pro ně nejdivočejší?

"No, to bylo asi v Kolumbii, když mi bylo dvacet tři let a to jsem o sobě vůbec nevěděla. Neměla jsem u sebe žádné peníze a měla jsem se dostat na letiště. Vůbec nevím, jak jsem to přežila," svěřila se Dj Lucca, která přiznala, že se dokonce po jedné prohýřené noci probudila vedle cizího fešáka.

To, jak vypadá pořádná party, ví i idol dívčích srdcí Adam Mišík, který rozhodně není nevinným chlapečkem a umí to roztočit do časných ranních hodin. Lék na kocovinu však zatím ještě nenašel. Jestli někdo jiný ano, můžete zjistit v našem videu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Epic
Revoluční 1003/3 Praha Česká republika