Testosteron hýbe světem: Známí muži, kteří nemají nikdy dost!

Jestli čekáte na prince na bílém koni, raději si ho osedlejte sama. Věřte, že někteří se rádi nechají!
12. srpna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Ne nadarmo se říká, že se muži nenarodili jako monogamní jedinci. Nezbývá než souhlasit. Upřímně, neznám moc mužů, kteří nemají rádi sex. Ba naopak, znám více těch, kteří mají problém přesně opačný. Nemít sex v jednom kuse a nejlépe pokaždé s někým jiným.

Charlie Sheen

Monogamie se dnes příliš nenosí. Ne, že bychom jí snad nebyli schopní, ale jak se zdá, ne každý o ni vlastně stojí. Naopak - ke slovu se dostávají kromě polygamie i takové jevy, jako polyamorie - a my jí dáváme prostor. Média elektronická i sociální se hemží těmi, kdo otevřeně hovoří o tom, co by bylo dříve naprostým tabu. Na oko je tedy každý věrným partnerem, ale co si budeme povídat, láska až za hrob je spíše devizou romantických komedií.

To, že muži mohou být proutníci a monogamie jim ne vždy musí být vlastní, potvrzuje i psycholožka Mgr. Bc. Zdenka Pospíšilová, která pro LP-Life.cz řekla:

"Není to pouze záležitost dnešní doby a netýká se vlastně jen mužů. Důvody jsou také různé. Může to být jistá nespokojenost ve vztahu - něco postrádáme, něco nám nevyhovuje, např. co se intimity týče, tudíž "další" vztah je jakýmsi řešením. Důvodem ale může být také obecné vztahové nastavení, ve kterém je monogamie jen jednou z možností a nemusí vyhovovat každému. Jsou lidé, kteří přirozeně cítí lásku k více lidem najednou a je to vlastně naprosto v pořádku. Je to pouze o tom najít protějšek, který bude plně kompatibilní s tím, jak to my sami cítíme."

Na obrázku je muž v červeném svetru
Na obrázku je muž v červeném svetru • Zdroj: Freepik

Nejvíce dětí se rodí v Africe

Průměrná světová plodnost označuje průměrný počet dětí, které se narodí na jednu ženu v plodném věku, tedy od 15 do 49 let. Vypočítává se ze statistik porodnosti jednotlivých států, které se značně liší. Průměrná světová plodnost dnes je 2,5 dítěte na jednu ženu. Nejvíce dětí se přitom podle údajů OSN narodí v subsaharské Africe.

Podle statistik OSN se na světě na jednu ženu narodí průměrně 2,5 dítěte. Nejvíce přitom v subsaharské Africe, konkrétně v Nigeru, kde se rodí v průměru 7 dětí na ženu, a nejméně na Tchajwanu. Tam na jednu ženu připadá pouze 0,9 narozených dětí. Proto zde míra porodnosti vypovídá spíše o vymírání populace.

Důvody tohoto trendu jsou různorodé: jedním z nich je například skutečnost, že mladé ženy dnes dávají přednost vzdělání a kariéře před rodinou. Vymírání populace je tíživým problémem i pro Českou republiku. Míra porodnosti je u nás na hraniční úrovni: 1,4 dítěte na ženu.

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

Méně vyspělé země = vyšší porodnost

Kontinentem s nejvyšší porodností je zcela jistě Afrika, pak následuje Asie a v té nelidnatější stát světa, Čína.

Pokud mluvíme o Africe, tam je vysoká míra porodnosti vysvětlována vlivem náboženství a nízkým věkem žen vstupujících do manželství.

Je tedy prokazatelné, že nejvíce dětí se rodí lidem v těch nejhorších podmínkách a naopak. Jako by evoluce (příroda, pánbůh – podle zaměření) chtěla ztráty kompenzovat. Kde přenos genů a kulturních statků z gene­race na generaci nezajistí kvalita, tam ho musí zajistit kvantita, jež počítá se ztrátami.

Mladý muž se dvěma typově velmi podobnými dívkami
Mladý muž se dvěma typově velmi podobnými dívkami • Zdroj: Profimedia

Být milovníkem

Tak přesně to chlapi zvládají bravurně. Stačí vyrazit někam do klubu a hned se kolem vás slétne hejno supů, kteří jen čekají, kterou z potenciální kořisti se jim podaří ulovit.

Abychom hned na úvod ale mužům nekřivdili, není to všechno pouze o nich! S kým by randili, koho by kde balili, a s kým navazovali nespočet sexuálních "přátelství", nebýt žen, které jim to umožní? Tak a máme to. Každá mince má dvě strany a ve světě vztahů tomu není jinak.

Proutníkem se muž rodí, nebo se jím možná stane během života, ale proutníka proutníkem dělá vždy nakonec jen žena.

Definice proutníka

Jestli si myslíte, že definovat proutníka je snadné, jste na omylu. Každý totiž využívá svou vlastní strategii a každému také funguje něco jiného. V neposlední řadě jsme i my, ženy, pokaždé z jiného těsta. A ne každá, byť dobře hozená, návnada nás zaujme.

Jedni volí strategii odhadu, kdy se snaží zjistit, jaké má dotyčná žena potřeby a očekávání, a pak vzbudit dojem, že vy jste ten jediný a pravý, kdo dokáže tyto touhy naplnit. V každém případě by měla žena získat pocit, že muži dobře rozumí, a že i on chápe ji. Aby se balení stalo úspěšným, je potřeba vzbudit v ženě dojem, že je zábavná, milá, chytrá, úžasná. A že je z ní muž dokonale paf.

Muži jako milovníci!
Muži jako milovníci! • Zdroj: Freepik

Jiní na to jdou přes skvělé přátelství. Nechají ženu, aby sama propadla do kouzel jejich svodů. Jsou milí a chápaví, přesto si kolem sebe drží jakousi skořápku nedostupnosti, jakoby říkali “O tebe zájem nemám, jsme POUZE kamarádi!” A tak se může zdát, že si ani nevšimnete, že má dotyčný ruku propletenou mezi vašimi stehny a olizuje vám ušní lalůček. Je to taktika opravdových hráčů, kteří se na první pohled tváří jako naprostá neviňátka!

Pak jsou tu ti, jejichž životním krédem je “dobrodružství”. Žijí zběsile a na romantická gesta můžete rovnou zapomenout. Ta nemají ve svém slovníku, natož ve svém chování. Nájezd bude rychlejší, než si dokážete představit, ale následný “odjezd” vás opaří jak ledová sprcha!

Na obrázku je muž a žena ležící v posteli
Na obrázku je muž a žena ležící v posteli • Zdroj: Freepik

Může se vám ale stát i to, že potkáte dokonalého gentlemana. Tělem i duší. Muže, který je vždy upravený, navoněný, laskavý a působí sečtěle. Nespěchá. Vyhlédnutou kořist svádí pomalu, ale jistě. Použije všechno, co má na skladě. Může se chovat jako všechny předchozí typy “děvkařů”, "holkařů" nebo svůdníků - nazývejme je, jak chceme -, ale navíc vytasí celý arzenál klasických, časem prověřených zbraní: květiny, básně, romantické večeře, pozvání do Paříže, nabídku k sňatku... Asi si říkáte, že něco tak průhledného by vás nemohlo zlomit. Ale mohlo!

No a nakonec tu máme ty, kteří všechny předchozí strategie popírají, dokonce popírají i fakt, že vůbec sukničkáři jsou. Metody "nemají" a často používají frázi, že pokud by je měli, nebyli by už pár let sami jako kůl v plotě! Jenže oni sami přece vůbec nejsou!

Dětí jako smetí aneb Sex a současnost

Něco ale mají přeci jen společného. Většinou po nich zůstávají jejch vlastní potomci. Mnoho potomků. Všude, kde se dá. Takže pokud jste se narodili jako jedináček, nezoufejte! Nikdy totiž nevíte, kolik případných sourozenců se nakonec objeví.

Dříve byl sex pro mnohé čistě nástrojem k plození dětí, dnes je tomu jinak. To, že si ho užívají mladí lidé, nikoho nepřekvapí, ale sex si hojně užívají i lidé po padesátce. Dokonce lépe než kdy předtím.

Důkazem je Marek, dvaapadesátiletý automechanik z Brna, který pro LP-Life.cz říká:

“Nemám pocit, že bych s přibývajícími roky zaznamenal ubýtek sexuálního apetitu. Ba právě naopak. Chuť mám stále a nebráním se ani vícečetným sexuálním vztahům.”

Tématem sexu po padesátce se zabývala tak britská sex koučka Tracey Cox, která ve své knize “Great Sex starts at 50” řekla:

“Někteří lidé se po padesátce cítí naopak sexuálně sebevědomější než kdy dřív. Nedělají si už starosti s tím, co si myslí ostatní, a také přesně vědí, co je v sexu baví a dělá jim dobře. Proto platí, že ve vyšším věku nemusí být sex horší. Je to prostě jen jiný sex.“

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Mladší už nebudete!

No a co! Na věku přece vůbec nezáleží. Co se ale počítá, je to, zda žijete život podle svých představ. A o sexu to platí dvojnásob. Je zdravý, vytváří pozitivní vztah k sobě samému, a když se moc budete snažit, spálíte při něm i docela dost kalorií. Na sexu se ale musí pracovat, aby následně za něco stál. Žádný učený totiž z nebe nespadl a možná proto jsou "děvkaři" tím správným kouskem do postele ženy. Se ženami to totiž umí. Chlap se také musí náležitě chválit a s přibývajícím věkem ještě víc.

Mezi nejčastější obtíže u mužů s přibývajícími roky nepatří totiž pouze únava a problémy s prostatou. Co muže dokáže dokonale frustrovat, jsou bezesporu problémy s erekcí. Ztráta sexuální výkonnosti má značný vliv na jejich psychiku, a to zejména tehdy, když se muž cítí neschopný.

Aby vše šlo, jak má, je potřeba přijmout fakt, že stárneme, a klidně zvolit pomalejší tempo, prodloužit předehru a vnímat své vlastní potřeby. Také není důvod přestávat s autoerotikou, protože tam již víte, kam “sáhnout”, aby to mělo kýžený výsledek.

“Chce to však vzít rozum do hrsti a srovnat se s vráskami i partnerovou stávkující erekcí. To je život. A ten milostný je třeba udržovat v chodu i přes chátrající tělo a menší sexuální apetit, protože podle výzkumů sex pomáhá snižovat krevní tlak, ulevuje od stresu, zlepšuje náladu, a dokonce posiluje paměť,”

dodává Tracey Fox ve své knize.

Muži nejsou od přírody monogamní. Lidé obecně... Na foto muž se dvěma ženami
Muži nejsou od přírody monogamní. Lidé obecně... Na foto muž se dvěma ženami • Zdroj: Profimedia

Zůstat aktivní mimo postel znamená mít energii i v ní.

„Nemáte-li partnera nebo vám sex schází, masturbujte. To udrží vaši mysl i tělo na intimní lodi,“

uzavírá sexpertka Tracey Cox. Mýtus asexuálního stáří byl zkrátka dávno překonán a jaké si to uděláte, takové to taky budete mít.

A o tom to je! Důležité je se o své tělo starat a pořád k němu přistupovat tak, že jsme přesně tak staří, jak se sami cítíme.

Co na to odbornící?

Sexuolog a psychiatr, Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina k tomu říká:

“Sexuální aktivita a potence souvisí samozřejmě s tělesným a duševním zdravím. Statistika je v tomto směru neúprosná. S věkem plynule přibývá různých vleklých neduhů, které narušují také sexuální kondici. K největším a nejčastějším „zabijákům" sexuální potence patří všechny takzvané „civilizační nemoci". Tedy arterioskleróza, vysoký krevní tlak, obezita a cukrovka. Také soustava močová a pohlavní vykazuje s věkem rostoucí výskyt problémů. K těm patří u mužů zejména potíže se záněty a zbytněním prostaty a souvisejících orgánů. S věkem prostata nabývá na objemu a velká část „dříve narozených" mužů se dočká příslušných potíží s močením. Psychika mužů ve středním a starším věku také patří k zranitelným oblastem. S věkem přibývá negativních citových stavů, zejména pak únavy, deprese a předrážděnosti. Všechny popsané problémy samozřejmě vyžadují příslušnou léčbu.”

Vyžadují, ale pokud se k nim člověk postaví čelem, je řešení vždy na snadě.

Karel Vagner (6 dětí), sexuolog Jaroslav Zvěřina a Eva Čížkovská
Karel Vagner (6 dětí), sexuolog Jaroslav Zvěřina a Eva Čížkovská • Zdroj: Profimedia

Případný pokles chuti na sex je spojen také s hladinou hlavního mužského hormonu, testosteronu.

“Snižující se hladina testosteronu nemá na svědomí jen snížení sexuálního zájmu a vzrušivosti. Pokud účinek pohlavního hormonu slábne, má to také dopad na celkovou vitalitu mužů a na jejich náladu. Objevují se stavy únavnosti, psychická předrážděnost a deprese. Chybějící anabolický účinek testosteronu může oslabovat nejen svalovou hmotu, ale také způsobuje osteoporózu,”

dodává Zvěřina.

Nejznámější proutníci

Známých mužů, o kterých se ví, že milují sex, je opravdu mnoho. Většina z nich svou zálibu v ženy netají, ba naopak.

Zářným příkladem je například Jan Saudek, úspěšný fotograf, který nedávno přiznal, že má další nemanželské dítě.

"Mám na Slovensku ročního syna,“

pochlubil se opět včera na TV Prima, zamilovaně se dívajíc na svoji ženu, novinářku Pavlínu, se kterou je již 17 let. Oba tvrdí, že jsou spolu velmi šťastni, přestože Pavlína ze začátku na Jana žárlila. Pro fotografa je ale "nejlepší holkou", jakou potkal.

"Tohoto syna mám se starou ženou. Bylo jí už 37, takže měla nejvyšší čas. A provedli jsme to umělým oplodněním, protože já jsem denně ožralej a jinak to už nejde,"

řekl Saudek. Ani televizní moderátorka se neubránila úsměvu. 

Jan Saudek
Jan Saudek • Zdroj: Profimedia

Velkým obdivovatelm opačného pohlaví býval také herec Miloš Kopecký, o jehož nekonečných záletech dokonce jeho žena Jana Kopecká napsala knihu: Můj život s Mildou. Kopecký se svou ženu nade vše miloval, ale zároveň se prý netajil tím, že:

"vždycky jsem měl ženy rád, potřebuji takový být nejen kvůli své práci, ale i pro své psychické zdraví".

Smířit se s tím nebylo pro tanečnici Divadla ABC snadné. Navzdory mnoha peripetiím však vydrželo jejich bezmála třicetileté manželství až do hercovy smrti.

"Už jen kvůli jeho těžké maniodepresivní psychóze bych Miloše nikdy neopustila,"

řekla dnes již zesnulá autorka knihy.

Jan Saudek s manželkou Sárou a dcerou Sárinkou v roce 2003
Jan Saudek s manželkou Sárou a dcerou Sárinkou v roce 2003 • Zdroj: Kundrát / CNC / Profimedia

Známým milovníkem ženského pohlaví je ale také hudebník Karel Vágner, který je otcem šesti dětí, které plodil střídavě se dvěma ženami. Jeho druhá manželka Monika Asterová se tak o manželovu přízeň, a to doslova, dělila s poloviční Řekyní Katinou Papadopulosovo. Karel tak rozdělil své rozmnožovací schopnosti mezi dvě ženy a sám k tomu řekl:

„Já jsem se o Moniku staral, protože měla dvě děti. Ale ona pak odjížděla na dlouhé zahraniční zájezdy, takže jsme se odcizili. Ona žila černým divadlem, tím pádem došlo k určité odluce."

Za velkou louží

Milovníky žen ovšem najdeme také v Hollywoodu. Mezi ty nejznámější jednoznačně patří americký herec a režisér Warren Beatty, o kterém jedna z jeho expřítelkyň, herečka Natalie Wood, řekla:

"Jeho láska k ženám je doslova industriálních rozměrů."

Uvádí se, že Beattyho postelí prošlo více než 10.000 žen, což však herec popřel. 

Dalším hollywoodským proutníkem je herec Charlie Sheen, u kterého se počet sexuálních partnerů odhaduje na neuvěřitelných 5.000. Jeho životní styl se mu také stal osudným, když v roce 2015 potvrdil, že je HIV pozitivní. 

Charlie Sheen
Charlie Sheen • Zdroj: Profimedia

No a pak jsou tu ti, jež krom toho, že nemají nikdy dost, za sebou také zanechali svůj vlastní rukopis. A to v podobě velkého množství potomků. Nejplodnějšími muži Hollywoodu jsou Eddie Murphy, který má deset dětí s pěti ženami, mezi něž patří i členka bývalé dívčí pěvecké skupiny Spice Girls, Melanie Brown. Několikanásobným otcem je také hvězda filmu Statečné srdce, Mel Gibson, který má devět dětí se třemi ženami, nestárnoucí rocker Mick Jagger nebo uznávaný oscarový režisér Steven Spielberg. 

Každý člověk je individualita a jsou tedy muži, kteří "mohou" stále a pak muži, kteří mají celý život jednu partnerku a na sex je příliš neužije. K tomu Mgr. Bc. Pospíšilová pro LP-Life dodává: 

"Každý člověk je jedinečný a stejně tak jeho sexuální preference, touhy a potřeby. Naše společnost je ale z mého pohledu poměrně liberální, co se sexuality týče a domnívám se, že i díky tomu si lidé mohou dovolit o sexu více mluvit a experimentovat. Společně s tím také narůstá osvěta v této oblasti a obojí vnímám jako plus - dovolit si bezpečně prozkoumávat svou sexualitu je jednou z věcí, která může výrazně podpořit naši psychickou pohodu."

Muži jsou holt milovnící sobě vlastní a jak je vidět, hlavu si s tím příliš nelámou. 

Zdroje: ranker.com, blesk.cz, zverina.cz, ahaonline.cz, ctidoma.cz, kniha: Great Sex Starts at 50, Můj život s Mildou, vlastní dotazování

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks