Top hledané
Výsledky (0)
Tiffany & Co uvádí na trh svou první ucelenou sbírku šperků a doplňků pro muže.

Šperky nebo jojo! Muži se dočkali vlastní kolekce TIFFANY & CO!

Martina Šmalclová
02. listopadu 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení

Ženám zůstaly oči pro pláč

Výrobky pro muže navrhovalo americké klenotnictví Tiffany & Co. již dříve. Až nyní se ale pánové dočkali vlastní ucelené kolekce, která se nese v duchu hravosti a luxusní elegance. Nechybí v ní šperky, designové předměty, hodinky, barové sklo, stolní a deskové hry nebo doplňky v podobě slunečních brýlí, peněženek a tašek. A ženám? Těm tentokrát zůstaly oči pro pláč!

Kolekce pro moderního muže

Kolekce šperků, doplňků, designových předmětů, hodinek a dalšího s názvem Tiffany 1837 Makers a Diamond Point v sobě nesou bohatou historii legendy amerického luxusního designu. Jsou přímé, nekomplikované a byly vytvořeny pro moderního muže: odvážného a sebevědomého, neformálního, ale kultivovaného, s vytříbeným stylem a vysokými nároky na kvalitu.

Otevřít v galerii (9)
Zdroj: Tiffany & Co.

Tiffany 1837 Makers oslavuje stříbro

Kolekce Tiffany 1837 Makers je řemeslná a užitná, což ostatně potvrzuje i hlavní umělecký ředitel Tiffany & Co. Reed Krakoff.

„Tiffany 1837 Makers je poklona dokonalému řemeslnému zpracování a časově prověřeným technikám používaným při výrobě šperků a rovněž tomu, že za každým vyrobeným šperkem stojí člověk.“

Designéři při vytváření kolekce experimentovali s konkávními a konvexními formami, plochými hranami a motivy, které evokují užitné výrobky ze železa. Tiffany 1837 Makers je označena symboly „T & CO MAKERS“, „NY“ a „AG925“, a tím vzdává hold historickému odkazu výroby ze stříbra.

Otevřít v galerii (9)
Zdroj: Tiffany & Co.
Otevřít v galerii (9)
Zdroj: Tiffany & Co.

Na zakázku vyráběný trofejní prsten Tiffany 1837 Makers je oslavou stošedesátileté historie společnosti Tiffany v ruční výrobě sportovních trofejí.

Otevřít v galerii (9)
Zdroj: Tiffany & Co.
Zdroj: net-a-porter.com

Diamond Point se pyšní koktejlovým mixérem

Diamond Point představuje luxusní klasický styl se silným grafickým designem. Tento motiv se objevuje jako jemný vzor, nebo výrazná dekorace šperků a doplňků, jako je například obdélníkový přívěsek kolekce Diamond Point z mincovního stříbra, manžetové knoflíčky z mincovního stříbra a koktejlový mixér z křišťálu a mincovního stříbra.

Otevřít v galerii (9)
Zdroj: Tiffany & Co.
Otevřít v galerii (9)
Zdroj: Tiffany & Co.

Čas si hrát!

Říká se, že muži jsou hračičkové. Na to si nejspíš vzpomněl i Tiffany a do kolekce proto zařadil ručně vyráběnou šachovou soupravu z mincovního stříbra a 18k zlata, cestovní sadu na poker, hrací karty, pálky na stolní tenis, set pro kulečník nebo hravé jojo.

Otevřít v galerii (9)
Zdroj: Tiffany & Co.
Otevřít v galerii (9)
Zdroj: Tiffany & Co.

Další produkty z kolekce Tiffany Men's najdete v galerii na konci článku.

Luxusní byt na pronájem na Vinohradech 140m
Luxusní byt na pronájem na Vinohradech 140m, Praha 2
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tiffany & Co
Fifth Avenue and 57th Street New York, NY 10022
+212 755 8000