Top hledané
Výsledky (0)
Už 7. 10. startuje nový muzikál. Jedná se o zpracování skvělého animovaného snímku Madagaskar. Je jasné, že se na představení pobaví hlavně vaše děti. Bude to luxus!

Vezměte děti na luxusní muzikál Madagaskar!

Michaela Vraná
03. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Madagaskar

7. října v pražské Tipsport areně odstartuje série představení Madagaskaru. Vydejte se spolu s herci a svými oblíbenými zvířátky ze stejnojmenného filmu – s Martym, Alexem, Melmanem a Glorií a mnoha dalšími – na dobrodružnou cestu. Poprvé naživo a v češtině!

Madagaskar
Madagaskar
Madagaskar

Vás a vaše děti čeká luxusní podívaná – kouzelná výprava, světelná show, velkolepá choreografie, propracované kostýmy, známé písně (I Like to Move It - Já tak rád trsám trsám a další) i dojemný příběh o cestě ze ZOO z New Yorku až do divočiny na Madagaskaru, přesně jak to znáte z luxusního filmu. Představení se hrají dvakrát denně - ve 14:00 a 17:00 hodin.

Podle nás je na co se těšit, jelikož snímek, jak jistě víte, je super zábavný. Jestli bude muzikál vtipný stejně, bude to vážně pecka!

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 Staré město
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 Staré město, Praha 1

Luxusní filmová předloha

Madagaskar je animák z roku 2005. Je to tedy už celkem starší kousek, ale díky genialitě svých vtípků je u malých i velkých diváků stále v oblibě.

Filmu se režisérsky ujali Eric Darnell a Tom McGrath a producentem byla Mireille Soria. Film byl vytvořen ve studiu DreamWorks.

Hlasy postaviček v originále namluvili herci jako Ben Stiller, Chris Rock, Jada Pinkett-Smith, David Schwimmer, Sacha Baron Cohen, Cedric the Entertainer, Andy Richter a Bob Saget. Hudbu nenapsal nikdo jiný než úžasný Hans Zimmer.

Na film pak navazuje film Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008) a Madagaskar 3 (2012). Všechny snímky jsou divácky velmi úspěšné.

Kdo za tím stojí

Zde ještě přikládáme informace o tvůrcích muzikálu Madagaskar:

Původní hudba a texty – George Noriega a Joel Someillan
Scénář – Kevin Del Aguila
Překlad a české texty – Adam Novák
Režie a choreografie – Petra Parvoničová
Scénografie a kostýmy – Michaela Horáčková Hořejší

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze