Top hledané
Výsledky (0)
Nový butik luxusní módní značky na Via Montenapoleone v Miláně je první, který navrhl kreativní ředitel značky Balmain Olivier Rousteing. Představuje virtuální realitu My City of Lights.

My City of Lights: Virtuální realitou do luxusního světa značky Balmain!

Eva Ledecká
20. dubna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
VR My City of Lights

Čeká na vás inovativní poutavý zážitek, který vás přenese doslova do hlavy nadaného návrháře pomocí virtuální reality. Je tu připraven speciální salónek, kde tento zážitek zažijete až do 29. dubna. Užijte si cestu plnou nekonečných schodišť uvnitř paláce, který Rousteing vytvořil, aby představil své zdroje inspirací. Cesta vede kolem obrovských lustrů gotického hradu nebo nad třpytivým panorama Paříže.

Po Miláně poputuje My City of Lifes na svou vlastní cestu do butiků Balmain po celém světě.

Butik v Miláně: jako procházka po luxusním bytě

Butik v Miláně se rozkládá na 2 podlažích o rozloze 280 m² a je vybaven elegantním interiérem, ve kterém se zrcadlí tradiční pařížský styl i moderní mezinárodní prostředí. Můžete si ho představit jako byt, kde každý pokoj představuje jiný aspekt luxusního světa Balmain.

Svou místnost tu mají kabelky a pro vyzkoušení jedinečné obuvi slouží veliký černý sametový sedák. Najdete zde redy-to-wear kolekce i jedinečnou kolekci s názvem The 44 Francois Premier Collection, která byla představena na dámském týdnu módy Milano Moda Donna a zaměřuje se na luxusní gala a večerní šaty.

Luxusní byt 3+kk na pronájem, Praha
Luxusní byt 3+kk na pronájem, Praha, Praha 3

Olivier Rousteing také v kině!

Balmain je velmi oblíbená značka a díky Olivieru Rousteingovi získala ještě větší popularitu. Zábavná marketingová strategie je rozhodně dobrým tahem. A není to jen virtuální realita, značka Balmain chystá film o Rousteiongovi s názvem The Wonder Boy, který by měl vyjít do kin v roce 2019 a dokonce se objevit i na filmovém festivalu v Cannes.

Butiky po celém světě

Balmain má v současné době 16 butiků po světě, ale plánuje jich otevřít dalších 30 v následujících 5 letech. A to v takových destinacích, jako je Miami, Hongkong, Las Vegas nebo Peking. Příští rok se má otevírat druhý butik v Paříži na ulici Saint-Honoré, kterou najdete mezi hotelem Costes a Mandarin Oriental.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze