Top hledané
Výsledky (0)
Zkázu lidstva i smrt Donalda Trumpa předpověděla slepá věštkyně před více než dvaceti lety. Měl by se teď americký prezident nakažený koronavirem bát o život?

NA FÉROVKU o koronaviru: Baba Vanga to věděla! ...a k tomu předpověděla smrt dvou mocných mužů

Karolína Lišková
02. října 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Budeme žít, nebudeme žít..?

Když novináři na konci roku nemají co dělat, vždycky povolají nějakou babu Jagu, co věští budoucnost a národu tak na nadcházející rok slíbí úspěch, lásku nebo peníze. Většinou jsou to šarlatánky, ale co už, dobře se to čte. Jenže pak jsou takové, co se se svým „viděním“ proslavily celosvětově, protože buď předpovídaly šílenosti, nebo jim to fakt vyšlo. Nebo obojí. Jako Baba Vanga. Ta sice zemřela už v roce 1996, ale prý zvládla naší generaci předpovědět zkázu v roce 2020.

Cikánka Jolanda je už také po smrti.
Má se Donald Trump bát nakažení?
V různých zemích věští různě...

Bulharská slepá vědma

Tahle babka, které se přezdívá Nostradamus v sukni, prorokovala dvanáct let dopředu teroristické útoky z 11. září 2001 nebo uprchlickou krizi, která v Evropě vrcholila před pěti lety.

Bulharská slepá věštkyně se jménem Vangelija Pandeva Dimitrova-Gušterova prorokovala pro rok 2020 smrt milionům Evropanů. Jestli tím myslela, že tu poumíráme na koronavirus, to nikdo netuší. Každopádně ta situace se děje. Lidé umírají na neznámý druh viru, státy vyhlašují stav nouze, lékaři nestíhají. Panika, hysterie, vyprodané obchody, akcie a měny padají. Přijde obrovská ekonomická krize. Je to doslova jako apokalypsa. Nikdo neví, kdy to skončí. Jestli to skončí.

Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m
Pronájem bytu 1+kk, Praha 6 - Bubeneč - 53m, Praha 6
Otevřít v galerii (3)
Baba Vanga věděla o koronaviru před více než dvaceti lety.
Baba Vanga věděla o koronaviru před více než dvaceti lety.Zdroj: Facebook B. Vangy

Ale je to zvláštní co? Nějaká cizí osoba, co nikdy nevytáhla paty z vlasti a dokáže nahnat strach celému světu. Nebo taky ne, třeba ji nikdo nebral vážně, jako já, já nevěřím žádným kartářkám ani čarodějnicím. A přísahám, že ani tohle mě nenahlodá, pořád jim nebudu věřit. To bych se musela zbláznit.

Prezidenti v ohrožení

Jenže kde se teda vzaly tyhle informace před tím, než se skutečně staly? Má se teď americký prezident Donald Trump, který onemocněl koronavirem, bát? Tomu totiž stejně jako Putinovi předpověděla smrt. Trump je sice bohatej a mocnej, ale není nejmladší. Nakažení virem by opravdu nemusel přežít...

Putin se viru bát nemusí, toho prý podle této věštkyně zabije někdo z jeho lidí. On s tím ale sám počítá, prý už dokonce nějakým atentátům unikl.

Otevřít v galerii (3)
Putin je připraven na vše.
Putin je připraven na vše. Zdroj: Facebook Putina

Pravda nebo lež?

Baba Vanga se prý ve svých předpovědích nemýlila v 85 procentech, což je na hádání tak zásadních věcí docela slušný skóre. Ale bůh ví, co je na tom pravdy, Amíci totiž tvrdí, že mnohá proroctví nikdy nevyslovila. Řada z nich prý pochází z virálních příspěvků na ruských sociálních sítích. Ale já se teda ptám - kdo to teda předpovídá takhle dopředu? Ať je to Baba Vanga nebo Brouk Pytlík, jak to ví?

Otevřít v galerii (3)
Lidé si rádi nechávají vykládat budoucnost.
Lidé si rádi nechávají vykládat budoucnost. Zdroj: Pixabay

Hodně budeš někde

Zlatá Jolanda. Ať je jí teda země lehká. Tu jsem měla ráda. Ta nikdy neřekla nikomu nic špatnýho. Maximálně: "Vidím velký špatný." Její legendární hlášky utkvěly v paměti všech, co ji měli rádi, včetně mě. Co ta by asi vyvěštila, kdyby ještě mohla? Hodně budeš někde?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze