Top hledané
Výsledky (0)
Foto s velrybím penisem, kamera na penis, svatba s lustrem, panenka místo dítěte?

NA FÉROVKU: Kamery na přirození a výroba umělých dětí! Je šílený svět nebo lidi v něm?!

Anděla Vostrá
24. září 2019
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Je dnes šílený svět nebo lidi v něm?

Musím se o to s vámi podělit. Hned a okamžitě. Narazila jsem totiž na šílenou, ale fakt šílenou věc. Jako já vím, že Vánoce jsou doslova za dveřma, v telce už na mě vykoukla i první vánoční reklama a v obchodě jsem už viděla nevybalené čokoládové kolekce na stromeček, ale ve světě jsou marketéři ještě o krok napřed. O dinosauří krok! Už to chcete vědět, co? Takže dámy, a vlastně i pánové... Letos rozhodně chcete, musíte mít pod stromečkem: „The Cock Camera!“

Jedno může být vaše, za desítky tisíc korun.
Největší penis na světě - plejtváka. Nechci ho potkat při koupání!
Umělý penis s kamerkou pro intergalaktické domácí porno.

Úlet co? Chápu, že se všichni rádi podíváme na dechberoucí záběry krajiny, skoků z věží, mořských útesů i netradiční snímky z hřbetu koně, pohledem psa i perspektivou divokých zvířat. Ale momentálně na globální e-trh přichází kamera pro trochu jinou divočinu a slouží výhradně pro nahrávání intimních vzpomínek z jiného úhlu.

Má i wifi!

GoPro pro (i umělý!) penis má vskutku skvělou technickou výbavu. Intimní kamera disponuje nočním viděním, přičemž milostné záběry si můžete rovnou přehrát a uložit do mobilního zařízení. Nebojte se - The Cock Camera disponuje i vysoce zabezpečenou mobilní aplikací kompatibilní s iOS i Androidem. Netradiční režisérská pomůcka drží na pohodlném nasazovací kroužku, nahrává v HD kvalitě a má i WiFi. Dle webu společnosti »skutečně posouvá vaše sexy domácí videa na další úroveň«.

Po zhlédnutí promo videa jsem spadla z jahody na záda. Garantuju vám, že byste spadli taky! 

Prodej prvorepublikové vily, Praha 9 - 406m
Prodej prvorepublikové vily, Praha 9 - 406m, Praha 9
Otevřít v galerii (5)
GoPro na penis.
GoPro na penis.Zdroj: Instagram

Nafukovací panny

Nemám nic proti bizárům. Bez nich by byla na internetu trošku nuda, jenom samá wikipedie...

Navíc sexuální témata, která Velký bratr nemůže zablokovat, baví snad každého. Například jsem nevěřila vlastním očím, když se v Praze otevřel nevěstinec s nafukovacími pannami! Chápu, že majitelé podniku nechtěli být zveřejněni, protože by si okamžitě vysloužili nálepku „Divnoprasata“, ale ví se, že jsou to Češi... Zlatý český ručičky a česká vynalézavost. My se v tom světě neztratíme, protože zaplatit za hodinu s nafukovací zrzkou, byť reálně vypadající, 1900 korun, to je zlodějina signifikantní právě pro nás.

Tehdy mě ani nevyděsil nápad samotný jako obrovská mediální masáž, která se tomu věnovala. Jeden homosexuální (!) novinář si hodinku v privátu s gumovou lady dokonce natočil a udělal z toho fakt nechutné video.

Ale zase - v Asii si zoufalci, co si nemůžou najít holku, takovéhle panny berou za manželky, takže nechci odsuzovat podnikatelský záměr, ať je sebešílenější.

Otevřít v galerii (5)
Vztah s nafukovací pannou je v Asii dnes už normální.
Vztah s nafukovací pannou je v Asii dnes už normální.Zdroj: Pixabay

Partnerství s neživou věcí

Tak jako můžete odkázat svůj miliardový majetek například své kočce, tak dnešní zákony, byť v každém státě jsou trošku jinak formulované, umožňují například uzavřít sňatek s neživou věcí.

Což mi připomíná další storku, která mě rozplakala a zároveň rozesmála - pětatřicetiletá Amanda z Londýna nedávno ukončila vztah se Sochou svobody a zamilovala se do jiného netradičního předmětu - do svého lustru. Navíc tvrdila, že ji ta zrůdnost přitahuje i sexuálně.

A já si občas připadám jako magor, když třeba po někom chci, aby včas odevzdal svou práci...

Otevřít v galerii (5)
Britka a její láska - lustr.
Britka a její láska - lustr. Zdroj: Facebook

Penisové muzeum

A pro ty, co si myslí, že už všude byli, od všeho mají klíče a už je nic nepřekvapí - sbalte si příruční zavazadlo, to bude stačit a jeďte na Island. Tam se nachází největší kolekce penisů na světě! Dámy, než pohlédnete na to velrybí monstrum, zjistěte si nejdřív, kde jsou toalety... ne každá má tak silný žaludek, zato fantazii nekonečnou. Největším exponátem muzea je penis plejtváka obrovského, který váží 70 kilogramů a měří 170 centimetrů. Už chápete?

Otevřít v galerii (5)
Penis ze zlata...
Penis ze zlata...Zdroj: Facebook
Prodej vily 6+1, Praha 4 Braník – 479m2
Prodej vily 6+1, Praha 4 Braník – 479m2, Praha 4

Panenky místo dětí

A co je fakt úlet? Existují máma a dcera kdesi na Moravě, které se nechávají nazývat odborně jako rebornistky, a ty vyrábí na zakázku panenky, které jsou k nerozeznání od pravých miminek! Za desítky tisíc korun. Není to totiž sranda vyrobit takový mimino, chvíli to trvá, než mu do hlavičky napícháte jehlou vlásek po vlásku. Neplodné ženy, které by rády miminko, ale příroda jim nenadělila buď chlapa nebo zdraví, si prý umělá miminka objednávají nejvíce. A pak to taky nechávají dělat dcery starých matek, aby bábuška v důchoďáku měla taky z něčeho radost... Myšlenka mi to přijde pěkná, ale realita už horší...

Otevřít v galerii (5)
No nejsou tahle děťátka rozkošná? Až na to, že jsou z plastu...
No nejsou tahle děťátka rozkošná? Až na to, že jsou z plastu...Zdroj: Facebook

Abych to shrnula. Bizarnosti hýbou světem. Ať už je to šílený song, který fakt někdo myslí vážně, nebo právě sexuální či emoční šílenosti. Většina lidí, kteří vytvářejí tento bizár, jsou podle mě většinou nemocní či mají nižší IQ než ostatní, co si myslí, že avizovaná věc prostě není normální. Ale pojďme si říct, co je normální? Z psychologického hlediska nebyla lidská normalita vlastně nikdy vytyčena, takže nemáme právo nikoho za nic odsuzovat, pokud svými šílenými činy neporušuje zákon či neomezuje jinou osobu.

Takže už se strašně těším na Vánoce a na výraz mého chlapce, až si rozbalí tu intimní kamerku. :-D

Jaké zkušenosti máte s bizárem vy? Pište mi do komentářů...

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze