Top hledané
Výsledky (0)
Může domácí video zničit pověst, nebo je to cílené PR?

NA FÉROVKU: Jak nám Andrea Verešová s Vémolou zlepšili vstup do nového roku

Anděla Vostrá
07. ledna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Andrea Verešová v posteli s růžemi.

Sice už nám leden začal před pár dny, ale já pořád žiju z událostí posledních dní v minulém roce. Zřejmě většině lidí v republice přistálo v telefonu místo PFka domácí erotické video slovenské divy Andrey Verešové se svým manželem Danielem Volopichem. A na Silvestra masturbující MMA bojovník Karlos Vémola, který shodou okolností večer před tím vyhrál titul ve střední váze. Asi to byla taková malá oslavička... Každopádně nabízí se dvě otázky. Kde se ta videa vzala, a co to znamená, rozesílat domácí erotická videa do světa?

Když mi na Štědrý den přišlo video od kamarádky, kde si to Andrea vášnivě rozdává se svým manželem, koukala jsem na displej jako vyoraná myš. No představte si to, ležíte u rodičů rozvalená na gauči, od pusy se vám drobí, čučíte v klidu na pohádku, čekáte na Ježíška a najednou bum! Ještěže mám vypnutý na telefonu permanentně zvuk! To by naši asi koukali.

Žhavý sex s manželem rovná se zázraku

Nejdříve jsem byla znechucená, co mi to ta kamarádka posílá, ale přiznám se, že když jsem ho později doma zkoumala detailněji, tak mi vlastně nepřišlo tak špatný. Andree to tam sluší, její muž ani ona se rozhodně nemají ve svých výbavách zač stydět, a navíc - mít takhle žhavý sex i po tolika letech manželství a dvou dětech? To je sen každého druhého páru! Když další den přišlo druhé video, kde Andy dělá luxusní striptýz, tak už jsem bledla závistí.

Musel to teda být pořádný mejdan. Na druhém videu je jasné, že tam s Danielem není kráska sama, je jich tam víc. Ale co už, kdo neudělal někdy takový soukromý večírek, který se zvrhnul v řádnou podívanou...? (já teda ne, jsem dost staromódní a stydlivá, ale moje maličkost nemůže být obecným měřítkem).

Stačí pár drinků a člověk se nezná, že? Verešová ale teda musela mít parádní Vánoce, když zjistila, že ji celý národ nyní zná nahatou a rozvášněnou a navíc za tohle nedostala od nikoho ani korunu. Porno se většinou točí za peníze.

Otevřít v galerii (3)
Andrea Verešová s rodinou u vánočního stromku.
Andrea Verešová s rodinou u vánočního stromku. Zdroj: archiv Andrey Verešové
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Kdopak za to asi může?

Nicméně já se ptám... za a) proč si někdo takové věci natáčí? V dnešní době, kdy hacknout třeba nemocnici zvládne malé dítě. A za b) kdopak tedy tahle videa pustil do světa mezi obyčejné lidi, kterým tak zpříjemnil povánoční období?

Andrea samozřejmě trvá na tom, že video je fake a nabízí odměnu tomu, kdo vypátrá původce, strůjce videa. Ale všichni, kdo to video viděli, vědí své, že? Chudák Verešová je ještě tak neuvážená, že si z Instagramu smazala nějaký starý video z toho samého hotelového pokoje, kde se kdysi chystala na nějakou společenskou akci. Jak na sebe chceš víc upozornit? Jeden společný známý (můj i manželů Volopichových) mi dokonce tvrdil, že se jim zapřísáhli, že to skutečně nejsou oni. To mě rozesmálo. Každý by se v takové situaci zapřísáhnul. Je to prostě natolik intimní, že prostě nechcete, aby to viděla celá Česká i Slovenská republika. Byť není zač se stydět, jak jsem psala výše.

Otevřít v galerii (3)
Andrea Verešová v plavkách.
Andrea Verešová v plavkách. Zdroj: archiv Andrey Verešové

Rodiče při sexu vidět nechcete

Podle mě prostě Daneček video rozeslal kámošům buď, aby se pochlubil, nebo se slovy: Koukej, o jakej mejdan si přišel. Můj názor. Pochybuju, že někdo hacknul iCloud zrovna jim. O tom, že je to fake taky podle mě nemůže být řeč. Každopádně jediné, co je na tom smutné, jsou jejich děti, které už jsou dost velké na to, aby si nejen přečetly ty palčivé titulky, ale aby si i dohledaly, co jejich rodiče dělají, když ony jdou spát. A jestli něco nechcete vidět, tak svoje rodiče při sexu. To nechcete ani slyšet. Já dodneška žiju v tom, že moji rodiče sex nemají!

Suma sumárum pro Andreu je to neskutečné PR a reklama. Pamatujte, že i špatná reklama je prostě reklama. Kdyby nebyla korona a konaly by se společenské akce, tak je na každou zvaná. To vám garantuju! Takže tahle reklama byla holt špatně načasovaná, to by se svým PR specialistou měli manželé doladit. Protože tuhle "chybu" mohla nakonec dobře zhodnotit...

Vémola se nenechal zahanbit

No a nebudu vám lhát, když mi přišlo video Vémoly, tak jsem málem padla. Tenhle kolos se rozhodně taky nemá zač stydět, nádobíčko má teda pořádný, stejně jako svaly. Tady to určitě vzniklo zcela přirozeně. Prostě chtěl nějakou buchtu sbalit, poslal jí to a ona to rozeslala všem svým kámoškám. Vždyť když už dáte nějakému chudákovi na Tinderu svoje číslo, tak oni svoje přirození pošlou hned, bez vyzvání. Jako by snad byli ti nahatí chlapi sexy...

Otevřít v galerii (3)
Karlos Vémola.
Karlos Vémola. Zdroj: archiv Karlose Vémoly

Už týden mi nic nepřišlo

Buď jak buď, kámošce jsem po obdržení Vémoly psala, jestli to teď bude jakože trend, že celebrity začnou rozesílat místo produktových fotografií svá domácí erotická videa, protože mi to přijde jako dobrej tahák. Teď se kdejaká žena začne zajímat o bojové sporty a kdejaký muž o módu. Je to v podstatě win-win.

Už týden mi ale nic nového nepřišlo, takže s netrpělivostí vyčkávám. U Andrey prý existují ještě další peprné záběry, tak když bůh dá, můžeme se těšit kromě očkování a snad brzkého uvolnění vládních nařízení i na nějakou tu erotiku. V těchto zlých časech je takové rozptýlení k nezaplacení! 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze