Top hledané
Výsledky (0)
...aneb Jak si zotročit království bez modré krve

NA FÉROVKU: Meghan to dokázala! Získala prince, sídlo a zbavila se povinností

Karolína Lišková
11. ledna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika

Musím tleskat! Vestoje. To, co se povedlo vévodkyni ze Sussexu, bývalé obyčejné herečce, Meghan Markle, je prostě dokonalý! Nejen že si našla fakt fešáka, i když to na začátku nevypadalo, ale navíc prince! Byť ji zřejmě nenávidí celá královská rodina, tak Harry jí zobe z ruky. Protože aby se jen tak někdo postavil královně, byť Harry měl vždycky nálepku černé ovce rodiny, to se ještě nestalo. Jestli tohle Meghan dotáhne do konce, je pro mě ikona, o které by se mělo učit ve školách.

Do černé se teď asi zahalí celá královská rodina.
Všimněte si, že Harry s Meghan a synem na stole v rámečku nejsou.
Možná Harryho naštvalo, že není na téhle fotce...

Celý svět od čtvrtečního rána žije informací, kterou manželský pár zveřejnil na své sociální síti, aniž by ji předtím s kýmkoliv konzultovali. Ta zpráva zní, že se rozhodli přestat plnit role v královské rodině.

Alžběta musela mít podle mě infarkt, když jí to někdo přiběhl říct. Celá rodina je v mdlobách, veřejnost je pohoršena, ale Meghan ne, ta se jen usmívá a mne si ruce, jak se jí to pěkně povedlo.

Otevřít v galerii (1)
Kdo už na Halloweena kul pykle?
Kdo už na Halloweena kul pykle?Zdroj: The Royal Family

Abyste to špatně nechápali, nechci o Meghan psát hnusně, to ne. Je mi sympatická, je krásná a v seriálu Suits válela. Nicméně pojďme si říct, že nijak extra slavná zas nebyla. Se slávou přichází bohatství a povinnosti. Jako přivdaná členka královské rodiny musela hodně skousnout. Pro lásku. Ztráta zaměstnání, svobody, identity. Jako cvičená opička musela navštěvovat všechny státní akce, usmívat se, mlčet a být prostě hodnou a pokornou ženou šestého následníka trůnu. Bulvár ji měl a má na mušce nonstop. Přestože věděla, do čeho jde, není divu, že ji to přestalo bavit.

Nedokážu si představit, jakými chvaty a hmaty dokázala prince přesvědčit, ale očividně ji miluje až za hrob, když na tuhle absolutně nepromyšlenou věc kývnul.

Svatba a barák za miliony

Oba sice ještě netuší, co budou dělat, ale tvrdí, že chtějí pracovat. Což je velmi milé, ušlechtilé. Do teď nemuseli nikdy řešit ani korunu. Meghan se dostalo té nejkrásnější svatby pod sluncem, luxusního bydlení, těch nejlepších šatů a šperků... a to vše z daní Britů. Navíc oni se toho luxusního sídla nehodlají vzdát. Prý se o něj budou nadále „starat“. Ježíš, to já bych se taky starala!

Luxusní vila na pronájem Praha 6 - 940m
Luxusní vila na pronájem Praha 6 - 940m, Praha 6

Bezpečnostní složky se chytaj za hlavu, protože pár chce napůl bydlet v Kanadě, jenže tam je nikdo hlídat nebude jako v Británii. Královna nedopustí, aby se Harrymu něco stalo. Takže kdo že bude platit bodyguardy? No Meghan určitě ne, když ještě ani neví, čím se chce živit. Navíc má malé dítě, takže výběr nebude nejjednodušší.

Chytrá zlatokopka

Suma sumárum, týhle holce se povedlo nemožné. Doslova. I když hoří Austrálie, Írán hrozí Americe válkou, padají letadla, ale celý svět řeší manželský královský pár. Není to úsměvné?

Nevěřila bych, kdyby to nebyla pravda. Ale Meghan je prostě ta nejchytřejší „zlatokopka“ (berte tenhle pojem s nadsázkou, já vím, že měla dost svých peněz na pěkný život) v dějinách lidstva.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze