Top hledané
Výsledky (0)
Královská rodina je za trest

NA FÉROVKU: Meghan pod drobnohledem! Proč je ta holka za dračici?!

Karolína Lišková
19. listopadu 2019
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Meghan

Říká se, že láska hory přenáší a asi je to pravda. Jinak si nedokážu vysvětlit ledový klid Meghan Markle. Kvůli Harrymu musela zkrotit svůj temperament a z herecké divošky se stala uťápnutá vévodkyně ze Sussexu, která musí držet pusu a krok. Nejen novináři jí dělají ze života peklo, ale teď už i její vlastní přítelkyně, navíc dvorní návrhářka.

Rodiče si nevybíráš, ale přátele ano. Protože královskou rodinu sleduje celý svět, jsou to doslova chodící reklamy, tudíž každý, i ten, co to nemá za potřebí, by se rád přiživil. Například slavná návrhářka Stella McCartney, která by asi nebyla tak slavná, kdyby nebylo jejího táty Paula, ale to je na jinou diskusi.

Jako ona asi moc rozumu nepobrala, ale takhle u vína nebo na rodinné oslavě to nevadí. Jenže milá Stella využila marketingovou příležitost vskutku nevhodně.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Jeedenáctého listopadu vzdávala nejen královská rodina hold válečným veteránům. Na veřejné ceremonie dorazil každý, kdo něco znamená, včetně Meghan. Protože se truchlí za padlé vojáky, byla náležitě oděna do černé, respektive v kabátku právě od Stelly.

Nevhodný status

Zřejmě si holky netelefonují každý den a neřeší, co si vezmou druhý den na sebe, protože jinak by nebyla dcera slavného beatlesáka tak strašně překvapena, že si bývalá herečka oblékla kousek z její dílny. Nadšená návrhářka tak hned na svých sociálních sítích inzerovala kabátek s tím, že je to skutečná pocta, že ho vévodkyně vynesla na Den válečných veteránů. Reakce byla rychlá a tvrdá. Dostala šílenou čočku od tolika lidí, že příspěvek raději smazala. Není se čemu divit, lidi truchlí, ona vydělává na bolesti jiných. Hnus. 

Pod královniným diktátem

Jak může panebože někoho napadnout přiživovat se na tak choulostivé akci, kdy si celý svět připomíná mrtvé odvážné hrdiny? Chudák Meghan musí takhle pykat za své pitomé kamarádky! Nestačí, že musí dealovat s konzervativní famílií, která jí diktuje kdy se kam dívat, kdy se smát, kdy ne...

Není to tak dlouho, co jsem někde četla o Meghaniných obavách, že ji přátelé varovali před britským bulvárem. I Harry už se o psychické zdraví své krásné choti bojí, protože si myslí, že tisk zabil jeho matku Dianu. Podle mě by měla královna teda změnit zákony a trošku papparazzům zavařit. Aby se dali lépe soudit, popřípadě zavírat za narušování soukromí.

Každopádně doufám, že to Meghan ustojí, protože na začátku, ještě před svatbou, byla tak šťastná, tak bezstarostná. Pro svou lásku se přestěhovala do cizí země, sekla s herectvím, což je velká škoda, potlačuje svůj temperament, musí usměrňovat své inteligenčně méně zdatné kámošky... a co dělá Harry?

Je schopen svou ženu uchránit kritice? Když mu zemřela matka, byl ještě dítě, nemohl mít ani rozum z toho, co se kolem něj dělo, ale teď je sám otcem a měl by začít jednat už jen v zájmu svého vlastního syna.

Rada nad zlato

Mám pro manželský královský pár malou radu. Udělejte brífing, míting, brejnstorming se všemi vašimi „kámoši“ a prostě jim řekněte, že si nepřejete, aby na svých sociálních sítích jmenovali kohokoliv z jejich královské rodiny bez předešlého souhlasu. Jednoduchý, co? A možná by se taky měli odstěhovat někam na svou vlastní ... planetu, tam by mohli mít klid od všeho a všech.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze