Top hledané
Výsledky (0)
Musíme něco udělat pro záchranu lidstva i radosti

NA FÉROVKU: Ztráta erekce už ve dvaceti letech? Realita dnešní doby!

Anděla Vostrá
08. prosince 2019
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty čtení
Speciální rubrika

Přátelé, mám tu téma, které mě znepokojuje a doslova mě zvedlo ze židle. Je krapet choulostivé, ale co už. Je zásadní. Dostala se ke mně informace, že muži mají problém s erekcí. Což o to, asi to nikoho nepřekvapí, když je pánovi padesát a výš. Všimla jsem si v telce množství reklam na podporující preparáty, ale že tohle trápí mladé chlapce, kterým je třeba dvacet let? To je podle mě vrchol hrůzy a zkázy a mělo by se to okamžitě řešit.

Najednou všechny ty příběhy mých kamarádek, které si stěžují na nedostatek sexuálních radovánek ve vztazích, dostávají jiný rozměr. Dřív se totiž vždycky říkalo, že my ženy jsme vůči domácím povinnostem tohoto typu takové... střídmější. Prý nás často bolí hlava. Abychom si to ujasnili - mě třeba hlava nikdy nebolí. NIKDY! Jiná moje kamarádka má takový nedostatek sexuálního uspokojení, že s oblibou říká: „Když se mi poštěstí mít sex, dělám ho tak, jako by to měl být můj poslední. Nikdy totiž nevíš, kdy opravdu poslední bude.“

A nejednou odborníci z uroklinik tvrdí, že impotence trápí každého desátého dvacátníka. Bavíme se tedy o Češích, netuším, jak to mají kluci v zahraničí. Ale i tak je to do nebe volající. Jak je to možné? Prý stres, nedostatek spánku a pohybu nebo přejídání či nadmíra alkoholu. Když se rozhlédnu u nás ve firmě, tak v tom případě nikdo z mých kolegů nemá sex, protože ve stresu jsou všichni, všichni hrozně žerou prasárny a chlastají, celej den sedí u počítače a jakmile padne pátá, uhánějí domů na gauč k telce nebo do hospody „na jedno.“

Luxusní vila na prodej v okolí Prahy - 292m
Luxusní vila na prodej v okolí Prahy - 292m, Okolí Prahy
Otevřít v galerii (4)
Tohle je bohužel nemilá skutečnost.
Tohle je bohužel nemilá skutečnost. Zdroj: Pixabay

Ztráta chuti

Proto jsem se jala udělat i anketu. A opravdu. Ne že by mi někdo přiznal, že mu ta jeho nejcennější věc, jak se říká, nefunguje, ale přiznávají, že jsou unavení, že si raději odpočinou a blablabla. Pokud mají už děti, tak mají navíc pocit, že mají splněno, že svůj úděl na této planetě dovršili a tím to hasne. Odškrtnuto. Teď jenom ty hladové krky uživit. Na radovánky s láskou jejich života už nezbývají síly a ani chuť.

To mi teda povězte, jak je možné, že je planeta přelidněná. V Číně snad dokonce platí zákon jednoho dítěte. Vznikají filmy na téma práva na jedno dítě. Druhé nesmí být. Nedávno jsem o tom i viděla dost sofistikovaný film pod názvem Sedm sester. Kdo měl druhé dítě, měl problém. Lidi neměli totiž co jíst a pít, protože tu planetu huntujeme, takže další hladoví cvrčci nemají nárok. Vzhledem k tomu ale, že muži ztrácí erekci i chuť na sex, tak tato vize skutečně zůstane jen v žánru sci-fi.

Otevřít v galerii (4)
Jsou témata, o kterých se nemluví, ale mělo by.
Jsou témata, o kterých se nemluví, ale mělo by.Zdroj: UroKlinikum Praha

Nicméně pokračujeme v mé noční můře. Lékaři tvrdí, že je tedy potřeba dobře jíst, pít, spát atd. Když ale problémy přetrvávají, měli by tedy zajít k lékaři. Už je vidim! Kolik znáte chlapů, co chtějí svou chloubou šermovat před doktorem se slovy: Pane doktore, on ne a ne stát. Muži nejsou zvyklí, jako my ženy, chodit pravidelně na prohlídky bez spodního prádla. Málokterý najde tu odvahu.

Řešení v chemii

Věřím, že si u známého lékaře nechají předepsat viagru nebo jiný preparát. Což ale znamená, že do sebe cpou chemikálie, které pak v nějaké podobě končí v našich vodách. Stejná story jako s antikoncepcí. V těle i ve vodě chemie. Pak nemají mít ty děti zdravotní problémy už v bříšku. V hlavě se mi honí nejrůznější scénáře.

Další otázka pak je pornoprůmysl. Česká republika je celosvětově známá, že je to meka videí pro dospělé. Nicméně - pro koho se teda točí? Kdo na to kouká? Možná ti, co mají ještě tu snahu ... nebo nevím.

Otevřít v galerii (4)
Zázračná chemická pilulka.
Zázračná chemická pilulka. Zdroj: Pixabay

Pracujme na sobě

Každopádně, abych to nějak kulantně zakončila: Pánové, není za co se stydět, prosím vás, pokud vás tohle trápí, jděte k lékaři! Protože my ženy milujeme sex. S živou osobou. A vy ženy, prosím vás, snažte se toho vašeho kluka moc nestresovat, dobře mu vařte a nenechte ho vytuhávat s lahváčem na gauči. Vždyť fyzická společná aktivita je to nejhezčí, co na tom vztahu může bejt (aspoň na začátku) a mít ty děti je prý největší dar, říkaly kámošky.

Otevřít v galerii (4)
Sen každého muže... i ženy.
Sen každého muže... i ženy. Zdroj: Pixabay

Musí se ty statistiky změnit. Dvacátníci přece nemůžou trpět nedostatkem prokrvení... Vyzývám všechny ženy a dívky, vzmužte se a pomozte těm nebožákům zachránit nejen lidstvo, ale také zdravý rozum, protože bez pravidelného sexu jde všechno do háje!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze