Top hledané
Výsledky (0)
Není tomu dávno, co svět mohl obdivovat úchvatnou róbu Meghan Markle během královské svatby s princem Harrym navrženou britskou designérkou Clare Waight Keller. Kreativní ředitelka Givenchy příliš nelenila a vytvořila další luxusní modely pro ty nejvýznamnější události měsíce června!

Givenchy boduje dál: po královské svatbě je to turné Beyoncé a FIFA!

Martina Šmalclová
20. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Speciální rubrika
Beyoncé v luxusních šatech Givenchy

Luxusní kostýmy pro turné Beyoncé a Jay-Zyho

Módní dům Givenchy s velkým potěšením a respektem vytvořil luxusní kostýmy pro turné Run II Tour světem zbožňovaného páru Beyoncé a Jay-Z. Turné odstartovalo 6. června v Cardiffu a skončí 29. září v kalifornském městě Santa Clara. Během této doby pár navštíví 15 evropských a 21 amerických měst. Česká republika mezi výčtem sice chybí, ale zoufat nemusíte. Koncem června duo vystoupí v blízkém Berlíně nebo Varšavě. Zatímco pro Jay-Zyho vytvořila Clare Waight Keller stylový bílý smoking, pro exotickou zpěvačku navrhla smyslné body a objemnou sukni s ručně vyšívanými krystaly.  

Ještě jeden model pro Meghan Markle

Britská designérka se stala volbou č. 1 Meghan Markle také při volbě modelu na vůbec první osobní setkání s královnou Alžbětou II. bez prince Harryho, ke kterému došlo ve čtvrtek 14. 6. 2018. Také pro tuto příležitost zvolila Vévodkyně z Sussexu světlé barvy. Oblékla krémové pouzdrové šaty z Haute Couture sbírky a luxusní kabelku Cross3.

Robbie Williams vsadil během FIFA na extravaganci

Robbie Williams oblékl během svého živého vystoupení na mistrovství světa ve fotbale 2018 vcelku extravagantní oblek. Mistrovství odstartovalo dne 14.6. v Rusku a zpěvák se nebál sáhnout po červené a ještě k tomu navíc přidat divoké zvířecí motivy. Britská hvězda tak zaválela nejen svými hity, ale také luxusním outfitem.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Clare Waight Keller: Žena na správném místě

Clare Waight Keller se stala vůbec první ženou v historii módního domu Givenchy, která získala pozici kreativní ředitelky. V květnu 2017 nahradila italského návrháře Riccarda Tisci a vypadá to, že se nejednalo o žádný krok vedle. Britská designérka už více než rok potvrzuje, že je ženou na správném místě.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Píše se nový pohádkový příběh: Princ Harry a Meghan Markle si řekli ANO!
Zobrazit článek
Givenchy Haute Couture: Luxus, který oblékla Nicole Kidman na Zlaté glóby
Zobrazit článek
Givenchy
36, Avenue Montaigne 75008 Paris France
+33 1 44 43 99 90