Top hledané
Výsledky (0)
Komu to tentokrát slušelo nejvíc?

Na Gumpovi nikdo náladu pod psa neměl. Hvězdou večera byla Lounová, propadákem Brzobohatá

Denisa Zajíčková
22. března 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Ondřej Gregor Brzobohatý s manželkou Danielou

Když na filmovou premiéru o psovi dorazí i prase a slepice, to už je co říct! Kdyby nás snad někdo špatně pochopil, jednalo se o ty živé a skutečné, nikoliv urážku pro celebrity, které přišly film Gump - jsme dvojka podpořit. Podívejte se s námi, jak jim to slušelo!

Mezi přítomnými nechyběl například Ondřej Gregor Brzobohatý, který k filmu skládal hudbu nebo římskokatolický kněz Zbigniew Jan Czendlik, který si ve filmu zahrál. Dorazila také Brzobohatého sestra Rola, výstřední Krajčo i Štěpán Kozub, který se po informaci o jeho rozvodu a následných zdravotních problémech na čas z veřejnosti stáhnul. Kdo z nich vzal outfit na premiéru za ten správný konec?

Pronájem luxusní vily 7+1, Praha - Západ – 373
Pronájem luxusní vily 7+1, Praha - Západ – 373,

Leona Machálková

Jak je možné, že tahle zpěvačka touží po lásce a muži ji nepadají k nohám? Vypadá úžasně, a to, ačkoliv u ní došlo v poslední době k drobné změně. Syn Artur, který momentálně studuje v Miláně design, ji přesvědčil, aby se ostříhala. A snad proto, že je syn teď nejdůležitějším mužem jejího života, ráda poslechla. Ten ji prý upozornil na to, že s kratšími vlasy bude vypadat mnohem lépe. Musíme mu dát za pravdu - je to skvělé!

K Machálkové se skvěle hodí i výrazná růžová, která dala vyniknout krásné barvě vlasů. Jestli na této premiéře nepotkala nikoho, kdo by ji prosil o telefonní číslo, velmi bychom se divili. 

Otevřít v galerii (2)
Leona Machálková
Leona MachálkováZdroj: Profimedia

Vica Kerekes

Vica vypadá v poslední době fantasticky a perfektní postava to jen dokazuje. Přesto na jejím zvoleném outfitu je od pasu dolu něco podivného, co nás zkrátka nebaví. Na její typické kadeře a rudou rtěnku nedá sice dopustit ona ani my, ale snad možná ty džíny mohla nechat doma. S černými širokými kalhoty by zřejmě nadělala přeci jen o něco větší parádu.

Daniela Brzobohatá

Zatímco její muž Ondřej Gregor Brzobohatý se už dávno netají tím, že mezi jeho koníčky patří převlékání se za ženu, jeho žena Daniela zvolila na premiéru filmu sako, které působí velmi mužsky. Daniele sluší všechno a ani tentokrát nevypadala zle, přesto ta podivná barva saka se semišovým nádechem k jejímu obvyklému stylu zkrátka neseděla. V obličeji působila unaveně, a jako by snad ani úsměvy nebyly skutečné… Možná jen špatný den!

Otevřít v galerii (2)
Daniela Brzobohatá
Daniela BrzobohatáZdroj: Profimedia

Olga Lounová

Zpěvačka a herečka Olga Lounová byla okouzlující! Z červeného koberce mohla jít rovnou na svatbu a nikdo by se nedivil. Celou dobu působila velmi uvolněně, radostně a v elegantních šatech vlastně velmi nenápadně ukázala perfektní postavu, kterou si udržela i po porodu dcery Arianne. Mnoho žen by jí mohlo závidět!

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178, Praha 10

Richard Krajčo s manželkou Karin

Módní kreace zpěváka Richarda Krajča jistě nebudou šálkem kávy pro každého, jisté však je, že se nebojí být výstřední a často to k sobě prostě ladí. V Čechách možná nejsme zvyklí na to, že se muži takto odvážou, ale pokud porovnáme populární pár, Richard to tentokrát vzal za lepší konec než Karin. Ta má šaty, které si se svou postavou může bez obav dovolit, jejich metalické odlesky jsou však přeci jen trochu retro… Ačkoliv k tomu by měla co říct i Richarda košile!

Ačkoliv mu to dohromady všechno velmi dobře funguje, nelze opomenout pásek, který si tentokrát zvolil. Při pohledu na něj člověka napadne, který historický muzikál už dlouho neviděl. Že by si ho půjčil v nějaké divadelní šatně?

Anna Kadeřávová

V podivném modelu si vyrazila jindy perfektní herečka Anna Kadeřávková. Na nákupy s kamarádkou by na tom nebylo vlastně vůbec nic špatného, takto to působilo, že na premiéru zapomněla a naházela na sebe, co zrovna našla doma. Neurazí to, nenadchne to… 

Kateřina Pechová

Ve výrazné červené dorazila Katerřina Pechová. Ačkoliv zvolený model byl zkrátka nádherný, zdálo se, že červená prostě není její barva. Navíc to trochu překombinovala sportovními hodinkami, výraznou rtěnkou a rudými tvářemi. Zvolené boty byly jen třešničkou na dortu. Kdyby si k tomu vzala podpatky, vezmeme ji na milost, takhle ale jednou velké ne. 

Eva Feuereislová

Na tomhle nebylo co zkazit, a tím se zřejmě Eva řídila. Zvolila jednoduchý komplet se sakem, rozpuštěné vlasy, podpatky. Uvolněné, nenásilné, něco takového se na premiéru filmu tohoto typu rozhodně hodilo. Je také vidět, že Eva kostýmkům rozumí a zvolila si vhodnou délku nohavic. Jediné, co celkový dojem tak trochu kazí, je průsvitné černé tílko. Bez toho by se celý outfit klidně obešel. 

Štěpánka Duchková

Sladit rtěnku s kalhotami a přidat k tomu Kleopatřin náhrdelník? To chce u velkou dávku odvahy. U Štěpánky nás nic takového vlastně ani nepřekvapilo, nikoho to neurazí… Ale za hvězdu večera pravděpodobně nebyla.

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze