Top hledané
Výsledky (0)
Zpříjemněte si zimu luxusním kulturním zážitkem. Zaleťte si do Londýna na premiéru Dream Girls nebo na další legendární muzikály, které londýnská divadla nabízejí.

Na muzikál do Londýna!

Ivana Růžičková
20. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Dream Girls se od listopadu představí v Savoy Theatre

Dream Girls

Muzikál Dream Girls, inspirovaný hudbou R&B z šedesátých let se poprvé představil v divadle Savoy Theatre 19. listopadu 2016. Amber Riley zosobnila ústřední postavu Effie White z pěveckého tria s názvem The Dreams, kde se zpěvačky v americkém Chicagu potýkají s různými těžkostmi šoubyznysu. V muzikálu zní spousta známých písní jako například známá skladba Listen.

The Lion King

Pro menší diváky, ale i jejich rodiče bude bezpochyby nejlepší volbou legendární muzikál Lví král od tvůrců Disney. Speciální efekty, luxusní barevné provedení a zejména dojemný příběh lvíčete Simby se postarají o nezapomenutelný a luxusní zážitek. Africké rytmy se budou rozeznívat až do února 2017 v divadle Lyceum Theatre. Hudbu složil Elton John a na tvorbě se podílel dokonce i Hans Zimmer. Muzikál měl první premiéru na Brodwayi již v roce 1997 a od té doby je každé představení vyprodáno. Rezervujte si proto vstupenky včas.

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - 182m
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - 182m, Praha 1

Mamma Mia

Další z legendárních luxusních představení je veselý a prosluněný muzikál Mamma Mia v divadle Novello Theatre. Romantický příběh mladé Sophie, která hledá svého otce, se odehrává na řeckém ostrově za doprovodu slavných písních od skupiny ABBA. Komediální muzikál diváky baví již 17 let a jistě přiláká všechny věkové kategorie.

Nabídka luxusních muzikálů je velmi široká a každý si vybere svůj oblíbený žánr, například Aladdin, Fantom Opery, Bídníci a spoustu dalších.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
London Theatre Direct
207 Regent St London UK W1B 3HH
+44 845 505 8500