Top hledané
Výsledky (0)
Kdo tentokrát šlápnul vedle?

Na otevření nové restaurace se potkala Biasiol s Mlejnkovou. Na návrat to rozhodně nevypadá

Denisa Zajíčková
26. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Veronica Biasiol vsadila na černou

Letní počasí už přímo vybízí k tomu, aby slavní vyrazili na akce, které se pořádají takřka denně. Jednou z nich bylo otevření nové pobočky populární restaurace L`Osteria Ostrava, kam dorazilo i nespočet influencerů. Komu to slušelo, a kdo by měl příště raději zavolat stylistovi?

L'Osteria je známý řetězec italských restaurací, který má pobočky v několika evropských zemích. Restaurace se specializuje na autentickou italskou kuchyni a je známá především pro své pizzy a těstoviny. L'Osteria je také oblíbené místo pro rodiny, ačkoliv tentokrát nechali přítomní děti doma. Díky mnoha pobočkám v různých městech je L'Osteria snadno dostupná pro širokou veřejnost, a tentokrát došlo i na Ostravu. Co na sebe známé osobnosti oblékly?

Veronica Biasiol

V poslední době si influencerka a vítězka Miss Grand Czech Republic 2024 užila dost narážek na svůj vzhled, když se ukázala v soutěži o korunku krásy. Někteří komentovali, že je až příliš umělá a má kosmetické úpravy, další její vzácnou nemoc vitiligo, která se projevuje ztrátou pigmentu kůže.

Jenže „hateři“ si na Veronicu nepřijdou. Vitiligo považuje za svou přednost a často proto nosí věci, které rozdílný pigment kůže ještě zvýrazní. A vypadá to skvěle! Dává tak najevo každému, kdo má snad na kůži nějaké odlišnosti, aby se nebál je ukázat v plné kráse. Tentokrát oblékla luxusní sexy černé šaty, které doplnila stříbrnými doplňky a rozpuštěnými vlasy. To vše make-upem, kterému dominovala výrazné obočí tak, jak už jsme na něj u Veronicy zvyklí. 

Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha
Prodej exkluzivního mezonetu s terasou, Praha, Praha 5

Bára Mlejnková

Držela se snad Bára Mlejnková v ústraní, protože si všimla své expartnerky? Kdo ví, ale pokerová hráčka vsadila na svůj osobitý styl. V šatičkách ji zkrátka nikdo neuvidí. Vypadala stylově, uvolněně a zdálo se, že to poslední, na co myslí, je návrat ke své milované Veronice.

Přitom právě s tím jejich fanoušci tak trochu počítali. Rozchody u této dvojice nejsou ničím výjimečné. Že už by to byl tentokrát opravdu konec?

Dominika Myslivcová

Plný internet je spekulací, zda je influencerka a maminka Dominika Myslivcová sama. S jejím partnerem Zdeňkem to prý nevyšlo, ačkoliv Dominika zatím nic takového nepotvrdila a přiznala jen drobné neshody. Že by si v Ostravě, která je jejím domovem, hledala nového partnera a toužila zmizet z Prahy? Na akci dorazila s její sestrou Natálií a obě vypadaly naprosto perfektně. Dominika už dávno nenosí na každou akci růžovou barvu, naopak je z ní elegantní dáma na úrovni. To ostatně ukázala i tentokrát, když přišla v bílých šatech a krásném luxusním saku. Její sestra Natálie má dar vkusu také a jako doprovod své sestře rozhodně neudělala ostudu. Ostatně, znáte nějaké jiné ostravské ségry, které miluje tolik fanoušků?

Otevřít v galerii (1)
Dominika Myslivcová vypadala šťastně
Dominika Myslivcová vypadala šťastněZdroj: se souhlasem pořadatele

Vindy Krejčí

Jak je možné, že je tahle kráska vždy tak krásně oblečená? To je jednoduché, má doma stylistu! Jejím manželem je Lukáš Krejčí, stylista, kterého například potkáte v ostravské České televizi, stejně tak Vindy moderuje Sama doma. Proslavila se účastí v hrané reality show Praha - den & noc, kde si zahrála po boku účastníka letošního ročníku Survivor Filipa Křížka.

Za tu dobu se ale Vindy vypracovala do pozice úspěšné moderátorky, influencerky a vede hned několik svých projektů. Není divu, že i svým oblečením se snaží působit jako úspěšná mladá dáma. A jde jí to skvěle.

Aneta Chovanová

Aneta alias A.N.D.U.L.A si potrpí na styl, luxus i neutrální barvy. Tentokrát ale vsadila na růžovou a vypadala naprosto fantasticky. Ke světlým vlasům se taková barva zkrátka hodí a i tentokrát se to potvrdilo. Neobvyklé u ní byly volánky, které vynesla, ale jen se hodí říct - proč tohle nenosí častěji? Jen tak dál! Jen ty ťapky od Hermés jsou zkrátka na pláž a ne na červený koberec. Ačkoliv tady byl položený zkrátka jen symbolicky...

Zdroj: autorský článek

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze