Top hledané
Výsledky (0)
Podívejte se s námi na přehlídku návrhářky Debbie Brown!

Na přehlídce Debbie Brown se měla projít po mole i Agáta, ale neměla hlídání. Ornella říká něco jiného

Denisa Zajíčková
03. července 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Přehlídka Debbie Brown

Módní přehlídka populární návrhářky Debbie Brown si vzala jako hlavní téma svět paparazzi, a snad právě proto zazvonil telefon Agátě Hanychové a Ornelle Koktové. Dámy ještě na svou přítomnost v Karlových Varech lákaly ve svém podcastu, kdy se velmi těšily. Nakonec nedorazila ani jedna z nich.

Debbie Brown uvedla, že Agáta nakonec neměla hlídání, Ornella pak, že se ani jedné z nich nechtělo na otočku do Karlových Varů, protože byly v poslední době málo doma. Co je v Praze nakonec zdrželo, vědí jen ony samy. Nakonec to ale Debbie zvládla i bez nich, ačkoliv se nechala v několika rozhovorech slyšet, že se na téhle módní přehlídce zkrátka pokazilo, co mohlo. Kdo se nakonec přišel podívat na modely, které rozhodně nebyly obyčejné?

Agáta dostala zákaz vstupu

Psal se rok 2012 a nemluvilo se o ničem jiném. Miroslav Dopita chtěl zachránit svoji partnerku před otravnými paparazzi a kvůli své milované Agátě rozbil nos fotografovi. Nebyl to ale pracovník bulváru, šlo o turistu, který šel prý náhodou kolem. Dopita si myslel, že Agátu zase obtěžují a fotí každý její krok. Turistu tak honil dle kamerového záznamu po Varech, povalil ho na zem a tloukl ho pěstmi. Agáta zatím rozkousala paměťovou kartu.

Nakonec proběhnul soud, Dopita musel zaplatit náhradu škody a dostal dvouletou podmínku. Hanychové příjezd na karlovarský filmový festival byl pak dlouhá léta zapovězený. Ani letos se jí ale návštěvníci tedy nedočkali. Škoda, snad příště!

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Gabriella Jiráčková

Říká si česká Barbie - blond diva Gabriella Jiráčková obvykle vynese outfity, které budí velké pozdvižení. Ráda na sebe poutá pozornost, což bylo vidět i tentokrát. Nepřehlédnutelné růžové flitrované mini byly rozhodně nejvýraznější, co jsme na téhle přehlídce viděli. 

Otevřít v galerii (1)
Gabriella Jiráčková
Gabriella JiráčkováZdroj: Herminapress

Jan Bendig

Výrazný - a na první pohled luxusní - top vynesl i zpěvák Jan Bendig, kterému takový styl padne jako ulitý. Na extravagantní módní přehlídku se hodil perfektně a bylo vidět, že i zpěvák se cítí skvěle. Rozdával úsměvy na všechny strany a zdálo se, že po náročném životním období, kdy čelil kritice kvůli útoku moukou na předávání Českého slavíka a měl vážnou autonehodu, je konečně zase ve své kůži. 

Úsměv je ten nejhezčí doplněk!

Extravagantní, občas až bizarní Debbie Brown

Módní návrhářka Debbie Brown v Karlových Varech nemohla chybět. Svou tvorbou se snaží už od začátku odlišovat od ostatních. Na druhou stranu chce být ale vidět a chce, aby její tvorbu lidé hodnotili. To je z modelů na první pohled cítit. I tentokrát byla její tvorba plna luxusu a zaujala na první pohled. 

V kolekcích, které Debbie Brown obvykle představuje, se odráží její osobnost. Někdy extravagantní, pro někoho bizarní. Nikoho však nenechává chladným. Rozhodně je jedním z nejvýraznějších mladých talentů, které česká módní scéna může momentálně nabídnout.

Přesto po karlovarské módní přehlídce neskrývala zklamání a hořké pocity. Dokonce prý ty negativní převažovaly. Co bylo příčinou? Na vině byl prý organizační chaos. "Mám víc negativních pocitů než těch pozitivních. Asi je to normální. Jsem pyšná na to, co jsme zvládli, ale tak jako tak jsem cíťa, vnímám tady tu atmosféru a není mi z toho úplně hej. Zpětně bych spoustě lidí řekla, že s sebou nemohou mít deset dalších lidí. Je to svým způsobem hezké, ale na druhou stranu," nechala se slyšet bezprostředně po konci show.

Přesto byly její modely skutečně zdařilé a u přítomných sklízela zasloužený potlesk. Přehlídka nesla název ICONIC a příprava na ni trvala bezmála půl roku. Ačkoliv je tak Debbie zřejmě velká perfekcionistka, je evidentní, že vůbec nic nepodcenila. Budeme se těšit i příště!

Zdroj: redakce, KVIFF, elle.cz, debbiebrown.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze