Top hledané
Výsledky (0)
Od 9. do 14. dubna se v Milánu koná tradiční veletrh designu a nábytku Salone del Mobile a souběžně s ním veletrh Euroluce. České zastoupení nechybí!

Na světovou přehlídku designu do Milána míří „Rebels“ Ronyho Plesla

Eva Ledecká
07. dubna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Rony Plesl: Rebels

Uznávaný designér a výtvarník Rony Plesl spolupracuje s českými sklárnami, podílí se na tvorbě prestižních ocenění i uměleckých solitérů. Na Euroluce bude u stánku české sklářské firmy Sans Souci představen levitující světelný objekt Rebels, který vznikl díky spolupráci mezi umělcem a sklárnou.

Sans Souci vytváří výjimečné designy, které zdobí nejeden palác, luxusní rezidenci nebo soukromou jachtu na světě. Na milánském veletrhu Euroluce, který probíhá zároveň s veletrhem Salone del Mobile, vystaví expozici Light Moments s designy, které vás ohromí. Přesvědčit se můžete v naší galerii pod článkem.

REBELS: Výsledek spolupráce profíků!

Sans Souci se letos pyšní spoluprací s Rony Pleslem, který na luxusním díle Rebels dokázal, že umí dokonale využít nejmodernější technologie sklárny. Dílo je složeno ze 157 levitujících lampiček tvořící světelný objekt ve tvaru obrovské stolní lampy. Celý je vyroben ze skla, nohy lampiček mají částečné zlaté pokovení.

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem, Praha 1

Velikým překvapením pro vás jistě bude, že celý tento luxusní kousek byl hotový během pouhých dvou měsíců. Skvělá práce!

„Baví mne pohoda, nadhled i humor, který z tohoto svítidla dýchá,“ říká tvůrce svítidla Rony Plesl.

Majitel společnosti Sans Souci Martin Cháb dodává: „Rebels je koncept, který je úžasně multifunkční, je to princip, který hodláme rozpracovat do mnoha variant, velikostí a projektů. Myslím, že se nám podařilo společně vytvořit ikonický design, který si každý zapamatuje a propojí si ho okamžitě se značkou a s tvůrcem.“

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Salone del Mobile: Armani/Casa 2019
Zobrazit článek
Roberto Cavalli Home 2019
Zobrazit článek
Salone del Mobile: MISSONI PANORAMA
Zobrazit článek
Fantaskní instalace Versace Home 2019
Zobrazit článek
Křesla v hlavní roli nové kolekce Poliform
Zobrazit článek
Gucci Décor pop-up store
Zobrazit článek
Salone del Mobile
Federlegno Arredo Eventi spa Foro Buonaparte 65 20121 Milano Italy
02 725941