Top hledané
Výsledky (0)
Nahlédněte do pokoje neřesti slavných osobností.

Nahlédněte do ložnice slavných! Takhle usíná Robbie Williams, Pamela Anderson nebo Cameron Diaz

Kateřina Ostrejšová
21. ledna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Cameron Diaz

Bydlení v luxusu neodmyslitelně patří do života každé celebrity. To, co se odehrává za zavřenými dveřmi si většinou velmi dobře střeží a do svých přepychových domů si jen tak někoho nepustí. Ložnice je místem, kde trávíme v podstatě nejvíce času a jinak tomu není ani u celebrit, pro které je to perfektní útočiště před okolním světem. Zajímalo by vás, jak usíná Robbie Williams, Pamela Anderson, Scarlett Johansson, Cameron Diaz nebo Lewis Hamilton? Tak se na to pojďme podívat!  

Lewis Hamilton: Newyorský ráj  

Otevřít v galerii (10)
Lewis Hamilton
Lewis HamiltonZdroj: Profimedia.cz

Čalouněné postele jsou v kurzu. Jednu takovou má i hvězda Formule 1 Lewis Hamilton. Ložnice v jeho newyorském bytě je velmi světlá s tmavě hnědými doplňky. Hlavní dominantou je rozhodně postel, která je příjemně sladěná se světlemodrými polštářky a lampami na nočních stolcích. Hamilton je zřejmě milovník jednoduchosti, protože zbytek ložnice je v jemných krémových odstínech.

Otevřít v galerii (10)
Ložnice Lewise Hamiltona
Ložnice Lewise HamiltonaZdroj: Profimedia.cz

Obrovský byt se nachází v populární budově Tribeca, kde o celebrity není nouze. Dalšími majiteli jsou například Justin Timberlake nebo Blake Lively. Hamiltonův byt je v budově ten největší a pyšní se rozlohou téměř 9 000 metrů čtverečních. Součástí je například i střešní terasa s bazénem a venkovní kuchyní. 

Scarlett Johansson: Tomu říkáme výhled  

Otevřít v galerii (10)
Scarlett Johansson s manželem
Scarlett Johansson s manželemZdroj: Profimedia.cz

Klenotem ložnice hollywoodské krásky Scarlett Johansson je světlo... a výhled! Probouzet se za zvuku lámání vln Severního Atlantského oceánu musí být pohádkové. Také Johansson dokazuje, že přírodní odstíny jsou nadčasové a hned tak neomrzí. Masivní tmavé dřevo, kulaté zrcadlo nad čelem postele, světlý koberec... Tady se musí usínat samo.  

Herečka koupila byt v Hamptons společně se svým manželem v roce 2018 za 175 milionů korun.

Otevřít v galerii (10)
Ložnice Scarlett Johansson
Ložnice Scarlett JohanssonZdroj: Profimedia.cz

Cameron Diaz: 50 odstínů šedi 

Otevřít v galerii (10)
Cameron Diaz
Cameron DiazZdroj: Profimedia.cz

Pokud má rád někdo šedou, tak je to zaručeně herečka Cameron Diaz, která usíná snad ve všech odstínech této barvy. Jejímu království dominuje výrazná čalouněná postel doplněná o krémové polštářky. Velmi prosvětlený interiér doplňuje černý nábytek, který přidává na dramatičnosti. Celkový dojem působí velmi uvolněně a decentně, společně s velkým oknem přímo do zahrady.  

Otevřít v galerii (10)
Ložnice Cameron Diaz
Ložnice Cameron DiazZdroj: Profimedia.cz

Herečka koupila moderní statek se svým manželem Benjim Maddenem v říjnu loňského roku v oblasti Beverly Hills za 323 milionů korun. Jeho součástí je například obrovský bazén, vířivka, vinárna a domácí kino. Večírky u blonďaté krásky musí rozhodně stát za to! 

Robbie Williams: Dřevěná stěna  

Otevřít v galerii (10)
Robbie Williams
Robbie WilliamsZdroj: Profimedia.cz

Kombinace dvou druhů dřeva není úplně pro každého. Zpěvák Robbie Williams se toho ale nebál. Dřevěná stěna za postelí už nepotřebuje další doplňky, a proto nevidíme žádné obrazy. Dalším výrazným prvkem je navíc černobílý koberec, který zaujme úplně jako první. Co na to říkáte? Máte rádi kombinaci dřeva, nebo už je to příliš?  

Otevřít v galerii (10)
Ložnice Robbieho Williamse
Ložnice Robbieho WilliamseZdroj: Profimedia.cz

Luxusní přímořské sídlo je v okouzlujícím kalifornském Malibu. Dům o rozloze 3 500 metrů čtverečních v italském stylu byl postaven v roce 1981. Předchozími majiteli byli například ředitel Netflixu Ted Sarandos nebo zpěvačka Janet Jackson.  

Pamela Anderson: Z postele rovnou do vany i zahrady 

Otevřít v galerii (10)
Pamela Anderson
Pamela AndersonZdroj: Profimedia.cz

Malibu si oblíbila i ikonická sexy plavčice z Pobřežní hlídky Pamela Anderson. A v její ložnici je o zábavu postaráno. Bílá postel s výrazným rámem je příjemnou změnou, působí dramaticky a útulně. Nezvyklým prvkem v hereččině ložnici je rozhodně vana a obrovské zrcadlo hned vedle postele. Že by se na sebe Pamela ráda dívala při usínání? Opět velmi chytře vyřešen přístup na terasu s výhledem do zahrady. Prostor díky tomu vypadá o dost větší, a navíc dodává interiéru svěží nádech. Skoro, jako kdyby člověk usínal na zahradě.  

Otevřít v galerii (10)
Ložnice Pamely Anderson
Ložnice Pamely AndersonZdroj: Profimedia.cz

Tak jaká ložnice je vaším favoritem?

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze