Top hledané
Výsledky (0)
Milujete nákupy? Sháníte něco speciálního? Praha je ideální místem, kde najdete různé značky i rozličné druhy zboží.

NÁKUPY PRAHA

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
NÁKUPY PRAHA

Nákupy Praha? To je jeden velký barevný svět pro všechny, kteří se považují za shopaholiky, tedy pro všechny, kteří jsou na nakupování závislí. 

Mnoho nákupních center, nekonečné množství malých obchůdků a zboží, které jen stěží budete hledat jinde, takové jsou nákupy Praha. V Praze najdete malé specializované obchody na veškeré zboží, které vás napadne i velká nákupní centra.

NÁKUPNÍ CENTRA

Nákupních center najdete v Praze nespočet. Všichni jistě znáte Palládium nebo Arkády Pankrác. Z těch novějších můžeme uvést My Národní, které je přímo v centru města nebo OC Krakov, které najdete v Bohnicích. Dalo by se říct, že každá městská část Prahy má své nákupní centrum a obchody v nich se liší jen málo.

Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m
Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9

TRHY A TRŽIŠTĚ

Milujete atmosféru trhů pod širým nebem? Nakupování čerstvé zeleniny, ovoce nebo výrobků místních prodejců je krásným a nezapomenutelným zážitkem. Praha má dvě stálé tržiště a farmářské trhy, o Vánocích nebo Velikonocích však trhů zde najdete spoustu.

KAM ZA LUXUSEM?

Všichni moc dobře znají luxusní Pařížskou ulici. Najdete zde úžasné módní butiky v čele se světovými značkami jako je Prada, Gucci nebo Christian Dior, luxusní hodinky značek Rolex nebo Beny, neodolatelné šperky, pod kterými se podepsaly značky jako je Tiffany&Co. nebo Cartier, voňavou kávu nebo vynikající oběd si můžete dát v Le Moules nebo Cantinetta Fiorentina a svůj den zakončit v luxusním apartmá prvotřídního hotelu InterContinental.
Kromě Pařížské ulice se luxusní zboží začíná objevovat také na ulicích Rytířská, Široká nebo Havířská.

CO JE ČESKÉ, TO JE DOBRÉ

V Praze určitě navštivte obchody, kde najdete úžasná díla českých designérů, kteří jsou známí po celém světě. Přehlednout byste neměli ani české sklo a jistě najdete také mnoho butiků předních módních návrhářů, jaké je Blanka Matragi či Beáta Rajská.

A nakonec? Své nákupy zakončete u českého piva a něčeho dobrého na zub.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze