Top hledané
Výsledky (0)
Natali Ruden lákala na svou novou kolekci!

Natali Ruden vynesla na KVIFF šaty z připravované kolekce: Model je jako parfém, teprve, když se spojí s ženou, vznikne kouzlo, říká

Denisa Zajíčková
04. července 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Model je z francouzského brokátu

Na karlovarský filmový festival dorazila také módní návrhářka Natali Ruden. Svůj vlastní model vynesla jak Natali sama, tak například operní pěvkyně Lenka Graf nebo Barbora Passerová, manželka Radima Passera, českého podnikatele a developera. Na co se mohou milovníci módy těšit v nadcházející kolekci?

KVIFF 2024
Kalhotový kostým, Barbora Passerova
Kalhotový kostým, Barbora Passerova

Natali Ruden je módní návrhářka, která není oblíbená náhodou - svým klientům se snaží vždy maximálně vyhovět a kolekce tvoří především srdcem. Není divu, že o jejím talentu už dávno nikdo nepochybuje. Nechyběla ani na karlovarském filmovém festivalu, na který vynesla svůj vlastní model. Toho se dočkáme v podzimní kolekci, která Natali Ruden opravdu bavila! A zdá se, že je to na ní opravdu vidět - nejen na Natali, která se zdála na KVIFF v dobré náladě a šťastná, ale také na modelech, které jsou opět luxusní, elegantní a naprosto unikátní!

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

Třicet metrů hedvábí

Ne vždy je ale pro Natali jednoduché vyhovět všem - nakonec ale s klientkami najde shodu a vznikají hotové unikáty. Lenka Graf, slavná operní pěvkyně proslulá jak v Evropě, tak i v Americe, je jednou z velmi náročných klientek Natali Ruden, která ale ví, co chce. Tentokrát zvolila model z její kolekce Queen, který byl vyroben z více než 30 metrů hedvábí. Přestože působí velmi nadýchaně, skrývá se pod ním složitá konstrukce podtrhující ženskou linii. 

Na Unicredit Bank párty pak překvapila Barbora Passerová, a to rafinovaným kalhotovým kostýmem netradičního střihu. Právě na těchto dvou modelech se Natali pracovalo skvěle a byly to pro ni více zábava než dřina. A to jsou ostatně chvíle, kdy vznikají ty největší skvosty, které může její módní portfolio za ty roky nabídnout. 

Pochopitelně ani Natali nezahálela, a do Karlových Varů si přivezla své vlastní modely. Tentokrát vynesla svůj pilotní model k připravované kolekci na podzim. Je vyhotoven z francouzského brokátu a odráží se v něm obliba Natali v kubismu a art decu.

Otevřít v galerii (2)
KVIFF 2024
KVIFF 2024Zdroj: se souhlasem Natali Ruden

Podzimní kolekce je za rohem

Natali Ruden je uznávaná módní návrhářka, která se narodila v Kyjevě na Ukrajině a později se přestěhovala do České republiky. Její cesta do světa módy byla poznamenána tvrdou prací, talentem a vášní pro design, která ji přivedla k založení vlastní značky a otevření prestižního módního ateliéru v Praze. Dnes je jednou z nejoblíbenějších u nás.

O módu se začala zajímat už v útlém věku. Její talent pro kreslení a návrhy se brzy projevil a Natali se rozhodla studovat módu a textilní design. Její vzdělání a následné zkušenosti v módním průmyslu ji dobře připravily na úspěšnou kariéru návrhářky - a to jedné vůbec z nejúspěšnějších u nás. Po přestěhování do Prahy se jí podařilo prosadit v konkurenčním prostředí české módy a získat si reputaci talentované a inovativní designérky. 

Otevřít v galerii (2)
KVIFF 2024
KVIFF 2024Zdroj: se souhlasem Natali Ruden

Její styl je často popisován jako elegantní, sofistikovaný a ženský. Návrhy, které prezentuje, jsou charakteristické kvalitními materiály, precizním zpracováním a důrazem na detail. Natali se inspiruje různými kulturními a historickými vlivy, což se odráží v jejích kolekcích, které často kombinují klasické prvky s moderními trendy. Její práce je také ovlivněna uměním a přírodou, což dodává jejím modelům jedinečný a nezaměnitelný vzhled, který si získal tisíce zákazníků po celém světě. Ani podzimní kolekce tak jistě nezklame - ostatně, první vlaštovky jsou více než zdařilé!

Co je styl art deco?

Styl art deco je výrazný umělecký a designový směr, který se objevil na počátku 20. století, přibližně v letech 1920 až 1940. Ovlivnil širokou škálu oblastí, včetně architektury, interiérového designu, módy, nábytku, grafiky a dalších uměleckých disciplín. Je charakteristický svou elegancí, luxusem a geometrickou přesností. Typické jsou pro něj geometrické tvary, luxusní materiály, dekorativnost i symetrie. 

Styl často také oslavuje technologii a modernitu, což se projevuje v použití nových materiálů a technik.

Zdroj: redakce, KVIFF, nataliruden.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze