Top hledané
Výsledky (0)
Vstupte s námi do světa luxusní módy.

Natali Ruden představila novou kolekci Eden v čele s Andreou Verešovou

Martina Šmalclová
01. června 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Natali Ruden a Andrea Verešová

Andrea Verešová, Kateřina Kasanová, Aneta Vignerová, Monika Leová, Kateřina Klausová, Kateřina Votatová a úřadující Miss Czech Republic Denisa Spergerová. Designérka Natali Ruden si na představení nové kolekce Eden pozvala ty nejpovolanější.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Design & haute couture

Uvedení kolekce vystřižené jako z ráje jsme si nemohli ujít ani my. Natali Ruden svými luxusními modely rozzářila Palác křišťálu Preciosa a ukázala, jak to vypadá, když se snoubí zářivá elegance spolu se současným designem a vysokým krejčovstvím haute couture.

Posvěceno Ministerstvem kultury

Eden byla představena pod záštitou Ministerstva kultury České republiky. Stejně jako jiné kolekce Natali Ruden, i tato se vyznačuje vysokým podílem ruční práce, luxusními materiály a smyslnou ženskostí.

Možná i díky těmto atributům je Natali Ruden oceňovanou designérkou nejen u nás, ale i za hranicemi. Modely z předešlé kolekce Asie totiž byly vykoupeny čínským národním muzeem hedvábí.

Prodej secesní vily, Praha východ - 609m
Prodej secesní vily, Praha východ - 609m, Okolí Prahy

Kolekce pro romantičky i ženy vamp

Prostor v kolekci Eden dostaly nádherné květinové vzory, něžné krajky i návrhářky oblíbené hedvábí. Na přehlídkovém mole se objevil také satén a metalické odstíny, které Natali Ruden aplikovala převážně na večerní šaty rafinovaných střihů.

Skvělým zpestřením se staly také holografické kabátky, bundy nebo mini šaty, které vynesly mimo jiné krásky Andrea Verešová, Aneta Vignerová či Monika Leová.

Podtrženo, sečteno...

Kolekce Eden je dalším nadčasovým počinem nesoucím nezaměnitelný rukopis Natali Ruden a už teď se těšíme, čím naše módní oko potěší příště.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Elegance, osobitý styl, ale hlavně luxusní třpyt – to je jedna z definic práce módní návrhářky Natali Ruden.

Po shlédnutí její nové kolekce "Eden" se ani nedivím, že zvolila právě tento název. Jak jinak si totiž představit ráj, nežli jako místo plné krásných žen, zářících metalových barev a květin…

Můj absolutní favorit je jasný: hedvábí slonovinové barvy poseté barevnými květinami v rozpuku. Model vynesla Aneta Vignerová, která potvrdila fakt, že brunetkám světlé odstíny zkrátka svědčí. Dále oceňuji lichotivý střih, který navíc bude nadmíru pohodlný i na celodenní nošení.

Zaujaly mě také nařasené khaki mini šaty, u kterých jde rozhodně o záležitost posledních trendů. Navíc ten detail v podobě průhledných lodiček... Natali zkrátka nenechává nic náhodě a tak to má být.

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Natali Ruden
Dlouhá 3 110 00 Praha 1 - Staré Město
+420 775 571 127