Top hledané
Výsledky (0)
Mohutný aplaus a náruč plnou květin si vysloužila Natali Ruden poté, co ve Foru Karlín představila novou kolekci Asia. Stejně jako řada celebrit, i my jsme na luxusní módní událost zamířili a ani tentokrát slavní neušli našemu mikrofonu!

Přivezla do Čech Asii. Natali Ruden ve Foru Karlín s novou kolekcí zabodovala!

Martina Šmalclová
27. září 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Na kolekci Asia pracovala Natali Ruden měsíce

Přehlídka Natali Ruden se nesla v asijském duchu, podobně jako celá kolekce Asia. Nechyběli proto ani velvyslanci asijských zemí, jež usedli v předních řadách. Přehlídkové molo ovládly odstíny červené, černé a bílé za doprovodu modré s oranžovou. Diváci se nechali unášet dechberoucí atmosférou a užívali si pohled na luxusní modely, jejichž příprava zabrala Natali Ruden přibližně 3-4 měsíce.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Mikrofonu se ujal i syn Natali Ruden – Filip

Večerem diváky provázel Libor Bouček za doprovodu syna Natali Ruden – Filipa Haltmara. Talentovaná designérka si pro hosty připravila nejen skvostné modely, ale i mistrovské taneční vystoupení a luxusní přehlídka Natali Ruden se tak znovu stala velkolepou podívanou.

I Česko má svou Haute Couture kolekci

Natali Ruden se při tvorbě kolekce inspirovala asijskou vznešeností, kterou se snažila do svých modelů promítnout. Kolekce Asia je plná ostrých linií, asijské kultury a metody skládání origami, jež se jí stala inspirací pro střih modelů. V luxusní kolekci se objevuje ruční výroba a technika Haute Couture, kdy modely zdobí ručně vyšívané květiny Sakury a Orchideje.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Svému rukopisu zůstala věrná

I přes veškerou inklinaci k Asii, se ale Natali Ruden drží v nové kolekci svého nezaměnitelného rukopisu –  geometrického pojetí designu.

Tematický look třešničkou na dortu

Luxusní modely z kolekce Asia představily Veronika Kašáková, Aneta Vignerová, Nikol Švantnerová, Andrea Bezděková, Kateřina Kasanová nebo Lucie Smatanová. Všechny modelky se na přehlídkovém mole objevily s vějíři ve vlasech a s výrazným líčením. Natali Ruden to zkrátka promyslela od A do Z a tematický look se stal třešničkou na dortu!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Kolekce, která je sexy a má šmrnc!

Natali Ruden skutečně odvedla výbornou práci, protože její pojetí asijské módy je více než zajímavé. Navíc jde o kolekci zcela nositelnou do běžného života.

Mě se osobně strašně moc líbí červeno-černé mini šaty volného střihu. Navíc ta čelenka, která připomá ladnou vlnovku, tomu celému přidala na patřičném asijském šmrncu. Myslím si, že tento model se dá vzít takřka kamkoliv, a to je jeho velká výhoda.

A nakonec mě dostala bílá rozevlátá róba s černým ornamentem v pase, které oblékla Nikol Švantnerová. Tyto šaty jsou neskutečně sexy a ten jemný detail hůlek s vějířkem v drdolu je boží! Na honosnější večírek ve vybrané společnosti ideální volba!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Natali Ruden
Dlouhá 3 110 00 Praha 1 - Staré Město
+420 775 571 127