Top hledané
Výsledky (0)
Královský materiál, výrazné barvy, kontrasty tvarů a kombinace různých materiálů. To a česká kráska Veronika Kašáková nejvíc láká na nové podzimní a zimní kolekci oblíbené české módní návrhářky Natali Ruden.

Veronika Kašáková září v kabátech nové kolekce Natali Ruden!

Dominika Žejdl
02. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta čtení
Veronika Kašáková tváří nové kolekce

Natali Ruden se rozhodla pro svou novou luxusní podzimní kolekci oslovit krásnou modelku Veroniku Kašákovou. Právě na ní chtěla ukázat jak lze zdůraznit osobnost. Z Veroniky vyzařuje velká vnitřní síla, kterou se světu nebojí odkrýt. 

Zapomeňte na trendy, zaměřte se na sebe!

Cílem Natali Ruden je vytvářet módu, která zohledňuje osobnost její nositelky. Kolekce s názvem Alchymie doslova křičí, abychom zapomněli na nejnovější trendy a zaměřili se sami sebe. Co chceme, aby o nás vypovídalo naše oblečení? Chceme, aby ukázalo to, jací jsme.

Ukažte, kdo jste

Naše osobnost je ukryta v nás a nikdo ji na první pohled nevidí. Proč ji ale skrývat? Ukažte všem, jak žensky se cítíte, jak úspěšné jste a vyjádřete kým jste. To vše díky nové kolekci můžete. Dýchá z ní luxus, který ji dodávají královské luxusní látky jako jsou hedvábí a kašmír, elegance, prostřednictvím jednoduchých a ladných střihů, ale také kontrasty tvarů, výrazné zajímavé barvy a kombinace nejrůznějších materiálů s kůží. Alchymie nabízí luxusní látky, které dokonale podtrhují krásu vašeho těla. 

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

Kabátky, které hýří barvami!

Kolekci vládnou úžasné luxusní kabáty, ve kterých se najde snad každá žena. Nelíbí se vám výrazné barvy? Zvolte černou variantu a zvýrazněte díky pásku svou ženskost. Nebo vás naopak nudí klasika a chcete se cítit výjimečná? Sáhněte po moderní červené nebo fialové. Tyto barvy zvýrazní nejen vás, ale také rozzáří váš den.

Krása pomáhá

S letošní kolekcí se Natali Ruden rozhodla pomoci nadačnímu fondu půvabné modelky Veroniky Kašákové, kterou vybrala i jako tvář pro hlavní focení. Veronika to v životě neměla vůbec jednoduché a jako malá musela se svým bratrem vyrůstat v dětském domově. To jí však nebránilo v tom, aby si splnila svůj sen - být modelkou. Sláva jí však nestoupla do hlavy a dětem s podobným osudem nabízí pomocnou ruku v dětských domovech.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Natali Ruden
Dlouhá 3 110 00 Praha 1 - Staré Město
+420 775 571 127