Top hledané
Výsledky (0)
Nastartuje vůz a vyrazte vstříc novým zážitkům v letošních luxusních kolekcích Phipp Plein. V černé kůži nebo pastelových barvách, ale zaručeně v sexy modelech.

Návrhář Philipp Plein vás zve na divokou jízdu

Eva Ledecká
06. května 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Jaro/Léto 2017 - Milan Fashion Week

To, co vás napadne při prvním pohledu na nové kolekce Philipp Plein, je nonkonformismus. Velmi nenásilně se v nich streetový styl prolíná s prvky luxusního večerního oblečení.

Kolekce Cruise: výšivky, plameny, rudá a černá

Luxusní kolekce inspirovaná závodními auty je sexy a skvěle se v ní kombinují lehké a těžké materiály. 

Barevné výšivky Cadillac, plameny i rudé rty jsou motivy, které určují hlavní téma kolekce: automobilové závody. To vše je zastoupeno na dámských bombrech, kožených kalhotách, áčkových šatech, blejzrech i džínových bundách. Ústředními barvami jsou černá a červená. V kolekci Cruise 2017 najdete i kostkované kraťasy a motivy, které našly inspiraci v pop artu.

Drsná kůže v kombinaci s luxusním hedvábím

Hedvábné šaty, topy a sukně tvoří dokonalý kontrast k těžkým materiálům, jako jsou kožené bundy s drsnými nášivkami. Kolekci zdobí originální záplaty a variace detailů: cvoky, výšivky, flitry, perly, které představují nejvyšší formu řemeslného zpracování. Luxusní modely jsou dokonale sladěny s kolekcí doplňků: kabelky s lebkou, boty na podpatku s krystaly i exotickou kůží.   

Byt na prodej Praha 10 - 54m
Byt na prodej Praha 10 - 54m, Praha 10

Jaro/léto 2017 v pastelových barvách

Zatímco je kolekce Cruise plná černé a červené, v kolekci Jaro/Léto 2017 Philipp Plein se zračí více barev, nechybí denim ani dominantní vysoká pásková obuv. Jedinečná kolekce byla představena na Milan Fashion Week a nepostrádá humor, nadsázku a samozřejmě luxusní sexy modely doplněné řetězy a zdobené rafinovanými detaily. Dokonalý model si oblékla mimo jiných hvězd také Paris Hilton.

Nahlédnutí do Cruise kolekce nabízíme  v naší fotogalerii a přehlídku kolekce pro jaro/léto 2017 můžete shlédnout v jedinečném videu!

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze