Top hledané
Výsledky (0)
No a je to tady. Plavková sezóna. Odhalená těla. A s tím spojený pokus omyl našeho výběru.

Nebe, peklo, ráj plavkové sezóny 2021: Modely, které se opravdu nepovedly

Valentina Lebová
08. července 2021
+ Přidat na Seznam.cz
6 minut
Speciální rubrika
Plavková sezóna je tu!

Jako každý rok a každou letní sezónu, i letos je to s plavkami jako na houpačce. Že se některé povedly a jiné zas ne, asi nikoho příliš nepřekvapí! A které známé krásky šly opravdu tentokrát "proti proudu"?

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Valentina Lebová
módní redaktorka
Klikněte zde
Anděla Vostrá
druhý názor
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Valentina Lebová

Zcela upřímně. V roce 2021 se, pokud jde o plavky, dostává do popředí kde co - od zvířecích potisků, přes měkké a na dotek příjemné látky, až ke kouskům plným asymetrie a výstřednosti. Plavková sezóna je tu a je asi potřeba si ji pořádně užít. 

Otevřít v galerii (14)
Dvě veselé ženy v černých a bílých plavkách
Dvě veselé ženy v černých a bílých plavkáchZdroj: Freepik

A co si budeme, plavek není nikdy tak úplně dost!

Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy

Navíc se letošní trendy plavek posunuly zas o kus dál a plavky už nejsou jen něčím, v čem se můžete vykoupat nebo jen ledabyle ležet na lehátku u bazénu. Doslova a do písmene: Plavky se stávají nepostradatelným módním doplňkem.

Trendy, které i vy musíte mít!

Otevřít v galerii (14)
Žena ležící na zádech v pruhovaných plavkách
Žena ležící na zádech v pruhovaných plavkáchZdroj: Freepik

Viditelné kostice

V této sezóně jako jeden z "must have" typů, které nesmějí chybět, jsou viditelné kostice horní části plavek, které možná nejsou tím nejpohodlnějším kouskem, přesto jednu velkou výhodu mají. Dokáží zvětšit vaše prsa AŽ o jedno číslo! Dynamický vzhled vašich ňader je tak bezpochyby zaručen a je jasné, že o líbivé fotky na Instagram nebudeme mít nouzi! 

Otevřít v galerii (14)
Sian Gabbidon a její kostice!
Sian Gabbidon a její kostice!Zdroj: Profimedia

Přejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Sian Gabbidon a její kostice!

Všemocné "výřezy"

Tak pokud jste si mysleli, že sem tam nějaká "díra" je spíše na škodu, teď můžete jásat. Hitem letošního léta jsou výřezy plavek, a to především zepředu a lá "klíčová dírka". Tento jemný designový detail okamžitě pozvedne váš vzhled prostřednictvím jeho strategického umístění na těle, což se ukazuje jako extrémně lichotivé. Jde totiž o mnohem víc, než pouze o obyčejné plavky. Je to dokonalý víceúčelový kus oblečení, který sice využijete k vodě, ale stejně tak třeba jako top k džínovým šortkám.

Otevřít v galerii (14)
Zpěvačka Lele Pons a její "výřezy"
Zpěvačka Lele Pons a její "výřezy"Zdroj: Profimedia

Přejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Zpěvačka Lele Pons a její "výřezy"
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Jako zvíře!

Tento rok máte dokonalou příležitost pro změnu identity: Staňte se svým oblíbeným zvířetem. Zvířecí potisky jsou opravdovým hitem. Můžete být zebra, leopard nebo dokonce krokodýl, když to moc budete chtít. Fantazii se meze nekladou.

Otevřít v galerii (14)
Žena v plavkách se zvířecím motivem
Žena v plavkách se zvířecím motivemZdroj: Profimedia

Přejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Žena v plavkách se zvířecím motivem

Hello asymetrie

Ačkoliv se celoživotně snažíme o co největší symetrii našeho těla, je teď načase tuto teorii trochu rozhodit plavkami asymetrických tvarů. A budete překvapeni, jak skvěle to vypadá!

Otevřít v galerii (14)
Žena v růžových plavkách asymetrických tvarů
Žena v růžových plavkách asymetrických tvarůZdroj: Profimedia

Přejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Žena v růžových plavkách asymetrických tvarů

Pohodlí nade vše!

Covid v nás přece jen něco zanechal. Protože jsme skoro celý předchozí rok strávili v teplákách, ovlivnilo to módu jako celek a dalším hitem plavkové sezóny sice nejsou - díky bohu - tepláky, ale měkký a pohodlný materiál. Zkrátka to, aby plavky seděly tak, že je na sobě nebudete ani cítit.

Otevřít v galerii (14)
Emma Roberts volí pohodlí!
Emma Roberts volí pohodlí!Zdroj: Profimedia

Přejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Emma Roberts volí pohodlí!

Krásná neviditelnost

Dalším hitem letošního léta je minimalismus v podání co nejtitěrnějších trojúhelníčkových plavkových outfitů.

Otevřít v galerii (14)
Chantel Jeffries a její "pidi" trojúhelníkové bikiny
Chantel Jeffries a její "pidi" trojúhelníkové bikinyZdroj: Profimedia

Přejít na e-shop
Zdroj: Farfetch
Chantel Jeffries a její "pidi" trojúhelníkové bikiny

Ať už se rozhodnete pro jakékoliv plavky, nezapomínejte na to, že je to vaše tělo a máte právo si vzít cokoliv! Tedy cokoli, v čem vás nezatkne policie za pobuřování, nebo módní policie za naprostý úlet! 

 

 

 

 

 

 

 

Valentina Lebová

Názor PROTI PROUDU: Anděla Vostrá

Nuda, nuda, nuda. Žádný "vodvaz" a "perwol" by neuškodil!

Já osobně nejsem jedna z těch, která se ráda odhaluje, protože vím, že na to nemám tak úplně tělo. Docela si právě vážím spíš toho, že mám soudnost se NEodhalovat, a ta převládá nad módními trendy. Ale jak vidím tohle, tak mi to opravdu přijde "zu viel" -  trochu hodně, jak by řekla moje maminka. Jasně, že plavky dělá hlavně tělo, co si je oblékne. Ale na tom těle by měla sedět hlava, která rozhodne. A ta by měla i vědět, co je dobře a co ne.

Italky? Sexy? Nuda a šeď.

Tak tohle se moc nepovedlo. Černé plavky jsou sice většinou nejmilosrdnější a říká se, že i sexy. Jenže tyhle jsou opravdu asi až moc milosrdné - Elisa Isoardi v nich vypadá jako "svatá dala, nevěděla komu". Kde jsou jako prsa? Přijde mi, že zůstala někde doma, ale právě proto bych spíš zvolila černé plavky s nějakým pruhem nebo pásem nahoře, který půjde přes prsa-neprsa, než tohle! Povislá ňadýrka a ještě ten sexy otvor - to prostě se nepovedlo. Nuda a smutek. A to je prý Itálie kolébkou módních trendů..., no, aspoň víme, že to nemusí platit vždycky.

Otevřít v galerii (6)
Elisa Isoardi
Elisa IsoardiZdroj: Profimedia

Tohle Giada neuvařila (nebo neupekla?) dobře!

Giada de Laurentiis si zvolila celkem dobře styl plavek, ale jako ty barvy? To je jako žirafa, které vyšisoval na sluníčku kožich! Méně kontrastní a nevýrazné barvy dohromady si asi ani nejde představit! A zase jsme v kuchyni italsko-americké! No já vám nevím, tahle paní je přece někdo! Měla by vědět, jak své sexy tělo lépe ukázat, než se jen zahalit nevýraznými barvami. To teda já, kdybych na to měla postavu a opálila se takhle dohněda, bych šla asi nejspíš raději do černo-bílé. 

Otevřít v galerii (6)
Giada de Laurentiis
Giada de LaurentiisZdroj: Profimedia

Co je moc, je moc, baby

Emily Ratajkowski je módní ikonou. Má super postavu a super vkus a já bejt jednou těhotná... no vlastně bych takhle chtěla vypadat asi i netěhotná! Ale v tomhle případě moc nechápu, proč tu ty plavky vlastně jsou? Ty šňůrky musí být strašně nepohodlný a ještě k tomu tam to dítě vevnitř tak jako ovážou a přiskřípnou - radši se nezamýšlím. Do toho bych teda nešla. Ale třeba to zepředu vypadá líp! 

Otevřít v galerii (6)
Emily Ratajkowski
Emily RatajkowskiZdroj: Profimedia

Plavky ze základky mají jít do koše

Zdá se, že Jennifer Lahmers, americká televizní reportérka a modelka (!!!) umí nosit modely návrhářů, ale samotné jí to nevyšlo. Copak se jako letos na plážích nosí nuda? Tohle jsou prostě plavky, který jsem nosila na základce a jednoznačně mi bylo líto je vyhodit. Nebo co? Vždyť to nemá nápad, ani styl a navíc je ta barva zase nějaká taková ... už použitá, abych byla slušná. Ona si to snad ani neumí zavázat, nebo co? Utáhnout a trošku se prostě předvést, já tohle nechápu. Holky, co to s váma je?

Otevřít v galerii (6)
Jennifer Lahmers
Jennifer LahmersZdroj: Profimedia

Kim, vážně? 

Otevřít v galerii (6)
Kim Kardashian
Kim KardashianZdroj: Profimedia

Od téhle pekelně sexy krásky bych čekala leccos, ale rozhodně ne nudu. Ta tu ale zase je. Já chápu, že vypadám, jako že bych si na sebe nejradši vzala plavky s melounama, ananasama nebo citrónama, nejlíp v transparentních barvách, ale to ne. Jen tohle je prostě o ničem. Zase. Černá, paráda. I ty lemy by ušly, střih je šik, a hlavně se tyhle výkroje hodně nosí, ale... no nemá to žádný náboj, prostě to není pecka! Proč nemá třeba ve vlasech červenou kytku, nebo buřinku, aby se pozornost strhla od tý nudy někam jinam...

Modrá a zelená? Lepší než fialová a oranžová

Otevřít v galerii (6)
Kelly Gale
Kelly GaleZdroj: Profimedia

Tahle kosmopolitní kráska už ukázala několikrát svoje super tělo v super plavkách! Kelly Gale je prostě kočka a většinou ví, co jí sluší. Takže já to budu brát tak, že i ona buď sundala plavky ze šňůry sousedce, nebo spíš dvěma - jedné podprdu a druhé spodek... Protože co to jako je? Vždycky nám říkali, že zelená a modrá je pro blázna dobrá, ale pro kombinaci růžovofialové s oranžovou bych asi našla ještě horší říkanku. Tohle je teda fakt děs, velebnosti!

Plavky jsou vždycky naprostým vrcholem našeho ročního snažení po dokonalé postavě! Sledujeme trendy a těšíme se, s čím na nás návrháři vyrukují. Ale jak tak koukám, kdybych si letos měla vzít něco podle těhle celebrit, asi radši budu doma! A přitom letos frčí proužky, výkroje, kostice, provazy a šněrování! Barvám se meze nekladou. Ale tohle je nuda a nuda.

No, já si jdu dát toho melouna a k tomu nějaký pořádně barevný drink!  

Anděla Vostrá
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze