Nebe, peklo, ráj plavkové sezóny 2021: Modely, které se opravdu nepovedly

No a je to tady. Plavková sezóna. Odhalená těla. A s tím spojený pokus omyl našeho výběru.
08. července 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Jako každý rok a každou letní sezónu, i letos je to s plavkami jako na houpačce. Že se některé povedly a jiné zas ne, asi nikoho příliš nepřekvapí! A které známé krásky šly opravdu tentokrát "proti proudu"?

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Valentina Lebová
módní redaktorka
vybrat
Anděla Vostrá
druhý názor

Valentina Lebová

Zcela upřímně. V roce 2021 se, pokud jde o plavky, dostává do popředí kde co - od zvířecích potisků, přes měkké a na dotek příjemné látky, až ke kouskům plným asymetrie a výstřednosti. Plavková sezóna je tu a je asi potřeba si ji pořádně užít. 

Dvě veselé ženy v černých a bílých plavkách
Dvě veselé ženy v černých a bílých plavkách • Zdroj: Freepik

A co si budeme, plavek není nikdy tak úplně dost!

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Navíc se letošní trendy plavek posunuly zas o kus dál a plavky už nejsou jen něčím, v čem se můžete vykoupat nebo jen ledabyle ležet na lehátku u bazénu. Doslova a do písmene: Plavky se stávají nepostradatelným módním doplňkem.

Trendy, které i vy musíte mít!

Žena ležící na zádech v pruhovaných plavkách
Žena ležící na zádech v pruhovaných plavkách • Zdroj: Freepik

Viditelné kostice

V této sezóně jako jeden z "must have" typů, které nesmějí chybět, jsou viditelné kostice horní části plavek, které možná nejsou tím nejpohodlnějším kouskem, přesto jednu velkou výhodu mají. Dokáží zvětšit vaše prsa AŽ o jedno číslo! Dynamický vzhled vašich ňader je tak bezpochyby zaručen a je jasné, že o líbivé fotky na Instagram nebudeme mít nouzi! 

Sian Gabbidon a její kostice!
Sian Gabbidon a její kostice! • Zdroj: Profimedia

Zdroj: Farfetch

Všemocné "výřezy"

Tak pokud jste si mysleli, že sem tam nějaká "díra" je spíše na škodu, teď můžete jásat. Hitem letošního léta jsou výřezy plavek, a to především zepředu a lá "klíčová dírka". Tento jemný designový detail okamžitě pozvedne váš vzhled prostřednictvím jeho strategického umístění na těle, což se ukazuje jako extrémně lichotivé. Jde totiž o mnohem víc, než pouze o obyčejné plavky. Je to dokonalý víceúčelový kus oblečení, který sice využijete k vodě, ale stejně tak třeba jako top k džínovým šortkám.

Zpěvačka Lele Pons a její "výřezy"
Zpěvačka Lele Pons a její "výřezy" • Zdroj: Profimedia

Zdroj: Farfetch
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m, Okolí Prahy

Jako zvíře!

Tento rok máte dokonalou příležitost pro změnu identity: Staňte se svým oblíbeným zvířetem. Zvířecí potisky jsou opravdovým hitem. Můžete být zebra, leopard nebo dokonce krokodýl, když to moc budete chtít. Fantazii se meze nekladou.

Žena v plavkách se zvířecím motivem
Žena v plavkách se zvířecím motivem • Zdroj: Profimedia

Zdroj: Farfetch

Hello asymetrie

Ačkoliv se celoživotně snažíme o co největší symetrii našeho těla, je teď načase tuto teorii trochu rozhodit plavkami asymetrických tvarů. A budete překvapeni, jak skvěle to vypadá!

Žena v růžových plavkách asymetrických tvarů
Žena v růžových plavkách asymetrických tvarů • Zdroj: Profimedia

Zdroj: Farfetch

Pohodlí nade vše!

Covid v nás přece jen něco zanechal. Protože jsme skoro celý předchozí rok strávili v teplákách, ovlivnilo to módu jako celek a dalším hitem plavkové sezóny sice nejsou - díky bohu - tepláky, ale měkký a pohodlný materiál. Zkrátka to, aby plavky seděly tak, že je na sobě nebudete ani cítit.

Emma Roberts volí pohodlí!
Emma Roberts volí pohodlí! • Zdroj: Profimedia

Zdroj: Farfetch

Krásná neviditelnost

Dalším hitem letošního léta je minimalismus v podání co nejtitěrnějších trojúhelníčkových plavkových outfitů.

Chantel Jeffries a její "pidi" trojúhelníkové bikiny
Chantel Jeffries a její "pidi" trojúhelníkové bikiny • Zdroj: Profimedia

Zdroj: Farfetch

Ať už se rozhodnete pro jakékoliv plavky, nezapomínejte na to, že je to vaše tělo a máte právo si vzít cokoliv! Tedy cokoli, v čem vás nezatkne policie za pobuřování, nebo módní policie za naprostý úlet! 

 

 

 

 

 

 

 

Valentina Lebová

Anděla Vostrá

Nuda, nuda, nuda. Žádný "vodvaz" a "perwol" by neuškodil!

Já osobně nejsem jedna z těch, která se ráda odhaluje, protože vím, že na to nemám tak úplně tělo. Docela si právě vážím spíš toho, že mám soudnost se NEodhalovat, a ta převládá nad módními trendy. Ale jak vidím tohle, tak mi to opravdu přijde "zu viel" -  trochu hodně, jak by řekla moje maminka. Jasně, že plavky dělá hlavně tělo, co si je oblékne. Ale na tom těle by měla sedět hlava, která rozhodne. A ta by měla i vědět, co je dobře a co ne.

Italky? Sexy? Nuda a šeď.

Tak tohle se moc nepovedlo. Černé plavky jsou sice většinou nejmilosrdnější a říká se, že i sexy. Jenže tyhle jsou opravdu asi až moc milosrdné - Elisa Isoardi v nich vypadá jako "svatá dala, nevěděla komu". Kde jsou jako prsa? Přijde mi, že zůstala někde doma, ale právě proto bych spíš zvolila černé plavky s nějakým pruhem nebo pásem nahoře, který půjde přes prsa-neprsa, než tohle! Povislá ňadýrka a ještě ten sexy otvor - to prostě se nepovedlo. Nuda a smutek. A to je prý Itálie kolébkou módních trendů..., no, aspoň víme, že to nemusí platit vždycky.

Elisa Isoardi
Elisa Isoardi • Zdroj: Profimedia

Tohle Giada neuvařila (nebo neupekla?) dobře!

Giada de Laurentiis si zvolila celkem dobře styl plavek, ale jako ty barvy? To je jako žirafa, které vyšisoval na sluníčku kožich! Méně kontrastní a nevýrazné barvy dohromady si asi ani nejde představit! A zase jsme v kuchyni italsko-americké! No já vám nevím, tahle paní je přece někdo! Měla by vědět, jak své sexy tělo lépe ukázat, než se jen zahalit nevýraznými barvami. To teda já, kdybych na to měla postavu a opálila se takhle dohněda, bych šla asi nejspíš raději do černo-bílé. 

Giada de Laurentiis
Giada de Laurentiis • Zdroj: Profimedia

Co je moc, je moc, baby

Emily Ratajkowski je módní ikonou. Má super postavu a super vkus a já bejt jednou těhotná... no vlastně bych takhle chtěla vypadat asi i netěhotná! Ale v tomhle případě moc nechápu, proč tu ty plavky vlastně jsou? Ty šňůrky musí být strašně nepohodlný a ještě k tomu tam to dítě vevnitř tak jako ovážou a přiskřípnou - radši se nezamýšlím. Do toho bych teda nešla. Ale třeba to zepředu vypadá líp! 

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski • Zdroj: Profimedia

Plavky ze základky mají jít do koše

Zdá se, že Jennifer Lahmers, americká televizní reportérka a modelka (!!!) umí nosit modely návrhářů, ale samotné jí to nevyšlo. Copak se jako letos na plážích nosí nuda? Tohle jsou prostě plavky, který jsem nosila na základce a jednoznačně mi bylo líto je vyhodit. Nebo co? Vždyť to nemá nápad, ani styl a navíc je ta barva zase nějaká taková ... už použitá, abych byla slušná. Ona si to snad ani neumí zavázat, nebo co? Utáhnout a trošku se prostě předvést, já tohle nechápu. Holky, co to s váma je?

Jennifer Lahmers
Jennifer Lahmers • Zdroj: Profimedia

Kim, vážně? 

Kim Kardashian
Kim Kardashian • Zdroj: Profimedia

Od téhle pekelně sexy krásky bych čekala leccos, ale rozhodně ne nudu. Ta tu ale zase je. Já chápu, že vypadám, jako že bych si na sebe nejradši vzala plavky s melounama, ananasama nebo citrónama, nejlíp v transparentních barvách, ale to ne. Jen tohle je prostě o ničem. Zase. Černá, paráda. I ty lemy by ušly, střih je šik, a hlavně se tyhle výkroje hodně nosí, ale... no nemá to žádný náboj, prostě to není pecka! Proč nemá třeba ve vlasech červenou kytku, nebo buřinku, aby se pozornost strhla od tý nudy někam jinam...

Modrá a zelená? Lepší než fialová a oranžová

Kelly Gale
Kelly Gale • Zdroj: Profimedia

Tahle kosmopolitní kráska už ukázala několikrát svoje super tělo v super plavkách! Kelly Gale je prostě kočka a většinou ví, co jí sluší. Takže já to budu brát tak, že i ona buď sundala plavky ze šňůry sousedce, nebo spíš dvěma - jedné podprdu a druhé spodek... Protože co to jako je? Vždycky nám říkali, že zelená a modrá je pro blázna dobrá, ale pro kombinaci růžovofialové s oranžovou bych asi našla ještě horší říkanku. Tohle je teda fakt děs, velebnosti!

Plavky jsou vždycky naprostým vrcholem našeho ročního snažení po dokonalé postavě! Sledujeme trendy a těšíme se, s čím na nás návrháři vyrukují. Ale jak tak koukám, kdybych si letos měla vzít něco podle těhle celebrit, asi radši budu doma! A přitom letos frčí proužky, výkroje, kostice, provazy a šněrování! Barvám se meze nekladou. Ale tohle je nuda a nuda.

No, já si jdu dát toho melouna a k tomu nějaký pořádně barevný drink!  

Anděla Vostrá
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m
Praha 1

Prodej luxusního bytu Praha 1- 212m

4 + KK 212 m², ter. 7 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

245 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - Praha 1

4 + KK 149 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2
Praha 5

Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2

2 + KK 53 m², bal. 5 m²
17 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m
Praha 9

Byt na prodej - Praha 9 - Kyje - 56m

2 + KK 56 m², bal. 3 m²
6 699 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na prodej Střešovice 441m
Praha 6

Vila na prodej Střešovice 441m

423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m

4 + 1 120 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 93m

3 + KK 93 m², ter. 11 m²
12 235 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
85 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 95 m²
64 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 980 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

3 + KK 93 m², bal. 3 m²
19 960 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady
Praha 3

Luxusní byt na pronájem - Praha 3 - Vinohrady

3 + KK 93 m²
29 800 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m
Praha 1

Byt na prodej - Praha 1 - Nové Město - 75m

3 + KK 75 m²
9 595 250 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Staré Město - 212m

6 + KK 212 m², bal. 5 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks