Top hledané
Výsledky (0)
Přestože se jedná o československý brand, uvedení značky Nehera se odehrávalo v Paříži. Na improvizovaném molu u tenisových kurtů na Štvanici představila 3. září tentokrát českému publiku, co v ní dřímá.

Kolekce Nehera SS 2018 upoutala svou přirozeností

Eva Ledecká
04. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Nehera SS 2018, MBPFW

Značka Nehera sklízí úspěchy za hranicemi české země, její jedinečné kousky však můžete zakoupit také v pražské luxusní prodejně Blackout. Pojďte se s námi podívat na kolekci Jaro/Léto 2018 značky, která se vyznačuje svým inovativním přístupem k novým stylům a materiálům.  

Nehera představila stylovou a „čistou“ kolekci

Luxusní přírodní materiály a jednoduchost by mohla být mottem pro novou kolekci. Nestárnoucí kombinace černé, bílé a béžové naprosto vévodila. Luxusní modely se skládaly především z bílých košilí, lněných kalhot a kožených bund ve velmi jednoduchém a ležérním stylu. Svou podobou odkazovaly na prostotu venkova a čistotu přírody.

Dvougenerační vila na prodej Praha
Dvougenerační vila na prodej Praha, Okolí Prahy

Historie Nehery sahá do 30. let minulého století!

Přestože je nám značka známá od roku 2014, její historie sahá mnohem dál. Ve 30. letech minulého století byla v tehdejším Československu založena podnikatelským vizionářem Janem Neherou. Pobočky jeho luxusního oděvního podniku byly otevřeny po celém světě včetně Afriky a USA. Reklamní slogan „Nehera šije šaty dobře“ dnes již nikdo nezná, dříve se však jednalo o proslulou větu, která zkrátka platila.

V roce 2014 došlo k úspěšnému vzkříšení luxusní značky inspirované tvorbou svého předchůdce. Dnes opět využívá nadčasové děditství slovenských a českých krejčovských dílen, které byly původně založeny Janem Neherou. Značka má mezinárodní charakter a spolupracuje se zahraničními externisty.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze