Nejbohatší ženy světa - jak přišly ke svému bohatství?

Není všechno zlato, co se třpytí. Ivana Trumpová, Anna Smith, Ivana Gottová, Courtney Love nebo Oksana Grigoryeva by mohly vyprávět! Ale kdo je skutečně nejbohatší Češkou?
26. srpna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Kdekomu se o tom zdá, kdekdo by to chtěl - peníze, sláva a bohatství. Být jednou z nejbohatších žen světa musí být přece naprostá paráda. Vždycky však přichází nějaké “ale”. Něco, co tyto ženy musely udělat, aby se k tomu, co dnes mají, vůbec dostaly. Nejen udělat, ale i překonat, naučit se, nebo překousnout. Za každým úspěchem a bohatstvím stojí velká dávka dřiny, odříkání, nebo zajímavý osud.

Ivana Trump

Někteří lidé se berou z lásky, existuje však malé procento těch, kteří se vezmou ze zcela jiných důvodů, a to, aby získali, co chtějí - postavení, majetek a možná i závist těch, jež na to nedosáhli.

Svatba

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5, Praha 5

Být nevěstou v bílých šatech je snem každé malé holky. Možná i proto je pohádka O Popelce tak moc populární. A stejně jako Popelka, tak i většina žen, o kterých tady bude řeč, přišla do manželství takžka bez peněz. Všechny však bohaté buďto odešly nebo se alespoň movitými staly. A't už šťastnou nebo nešťastnou náhodou, nebo prostě jen shodou náhod.

A nemusíte chodit daleko

Jedním z příběhů, které zkrátka nevymyslíš, je příběh Ivany Trump, bývalé manželky bývalého prezidenta Spojených států amerických.

Ivana Trump se svým manželem Donaldem
Ivana Trump se svým manželem Donaldem • Zdroj: Profimedia

Ivana, rozená Zelníčková, je Češka jako poleno. Narodila se v bývalém Československu, a to 20. února 1949, Miloši Zelníčkovi a Marii Zelníčkové, roz. Francové v tehdejším Gottwaldově, dnešním Zlíně. Její otec byl elektrotechnik a její matka pracovala jako telefonní operátorka. Od útlého věku jí otec pomáhal rozvíjet talent pro lyžování. Po rozvoji lyžařských dovedností nastoupila do juniorského národního lyžařského týmu. V roce 1972 byla údajně vybrána jako náhradnice do československého olympijského týmu, díky čemuž jí bylo dovoleno cestovat i mimo komunistický východní blok. Navštěvovala Univerzitu Karlovu v Praze, kde v roce 1972 získala magisterský titul z tělesné výchovy.

O Ivaně je známé, že do Rakouska, kam emigrovala, přejela hranice přímo na lyžích během jednoho ze závodů. Legedární hláška, která se během mezinárodního závodu ozvala, byla:

„Ano, ano, a na startu se objevuje Ivana Zelníčková. Vkládáme do ní všechny naděje, určitě přiveze medaili. Ale kam to jede, Ivano, minula jsi branku...“

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč, Praha 6

Už jen pamětníci si dnes vybaví rozhlasový (a rychle „ustřižený“) záznam aféry ze sedmdesátých let, kdy jistá krásná lyžařka minula branku na závodech nikoli omylem, ale schválně, a rovnou na lyžích emigrovala do Rakouska, kde se ve velice krátké době provdala za lyžařského kolegu Alfreda Winklmeiera. To, že šlo o sňatek zcela účelový, pouze s cílem získat rakouské občanství, tím se Ivana nikdy netajila. Po 2 letech se pár rozešel a život začal Ivaně udávat zcela jiný směr.

V roce 1977 se provdala, již podruhé, za amerického podnikatele Donalda Trumpa. Rozvedli se v roce 1992. Komunistická Státní bezpečnost vedla na Ivanu Trumpovou od dubna 1978 sledovací svazek IVANA. Shromažďovala v něm informace jak o ní, tak o jejím manželovi Donaldu Trumpovi.

Umět se nejen vdát, ale hlavně rozvést

To se Ivaně teda povedlo. Po svatbě s Trumpem se Ivana stala designérkou interiérů jeho impéria, navrhovala vnitřky mrakodrapů, hotelů i kasín.

V roce 1990 byla Ivana Trump zvolena hoteliérkou roku. Rozjela k tomu i vlastní firmy na prodej vůní, kosmetiky a doplňků. No a pohádkové bohatství nakonec rozšířila i díky rozvodu, který přišel v roce 1992. Přilepšila si tehdy o zhruba 25 milionů dolarů.

Dobře se vdát se povedlo také Anně Nicole Smith, vlastním jménem Vicki Lynn Marshall, která byla ne příliš úspěšnou americkou filmovou herečkou, modelkou (Playmate) a “celebritou”, kterou nejvíce proslavil sňatek s miliardářem J. Howardem Marshallem, jenž zemřel čtrnáct měsíců po svatbě ve věku devadesáti let. Od té chvíle vedla vleklé soudní spory o majetek s nevlastními dětmi. Nakonec však zdědila jmění ve výši 475 miliónů dollarů.

Anna Nicole Smith
Anna Nicole Smith • Zdroj: Profimedia

Dne 8. února 2007 ji našli v hotelovém pokoji v bezvědomí, nepodařilo se ji přivést k životu. Nad tím, jak zemřela, se vznášela řada otazníků. Nakonec se zjistilo, že zemřela na předávkování léky. Veškerý její majetek byl odkázán její dceři Dannielynn, která se tak téměř přes noc stala jedním z nejbohatších dětí Ameriky.

Když Amy Irving začala chodit se Stevenem Spielbergem v roce 1976, byla tehdy pouze bezvýznamnou začínající herečkou v Hollywoodu. Po čtyřech letech ho podvedla s hereckým kolegou Willie Nelsonem, s nímž spolupracovala na filmu Zimolezová růže. Přibližně ve stejnou dobu, kdy začala její kariéra utichat, znovu obnovila svůj vztah se Spielbergem a nakonec se za něj provdala v roce 1985. Jejich manželství však skončilo o čtyři krátké roky později. Navzdory tomu, že Spielberg sepsal předmanželskou smlouvu, Amy se podařilo dosáhnout rozvodového vyrovnání ve výši 100 milionů dolarů.

Miliónová “drogová” romance

Láska založená výhradně na drogách byla tou, kterou prožívala Courtney Love s Kurtem Cobainem. Začala v roce 1989 a po několika krátkých měsících, kdy se znali, se pár rozhodl pro uzavření manželského slibu. Údajně to byla právě Courtney, kdo seznámil Kurta s nějvětším démonem, který se mu také stal osudným. Heroinem. I když se prý několikrát snažil své závislosti zbavit, byly tyto pokusy marné a nakonec se zpěvák a frontman kapely Nirvana v roce 1994 předávkoval.

Courtney Love
Courtney Love • Zdroj: Profimedia

Jeho ovdovělá manželka pak zdědila veškerý jeho majetek, který se v té době vyšplhal na bezmála 100 miliónů dollarů.

Když se daří, tak se daří

I tak by se dala nazvat “láska” amerického herce Mela Gibsona a ruské zpěvačky a klavíristky Oksany Grigorievy. Vzali se krátce po seznámení a nedlouho poté se jim narodila dcera. Svazek však vzal rychle za své a byl opředený mnoha skandály. Herec měl zpěvačku údajně napadnout a ta na něj podala trestní oznámení v roce 2010 za způsobený otřes mozku. Začaly soudní tahanice a praní špinavého prádla na veřejnosti, během kterého se Grigorievě podařilo dosáhnout výživného ve výši 250 000 $ měsíčně pro jejich dítě. Pohoršila si tak o 500 000 $, které původně požadovala.

„Každý, kdo si prošel tím, čím jsem si prošla já, nesmí ztratit naději, že všechno nakonec dopadne dobře. Je to totiž jediný způsob, jak se z toho nezbláznit. Člověk se musí dívat dopředu. Poučit se z minulosti a svou chybu již více neopakovat,”

nechala se slyšet Grigorieva v The Howard Stern Show.

Pořádek dělá přátele. Peníze pak manželské svazky

Ani Ivana Gottová, rozená Macháčková, se nevdala špatně. Vzala si přece našeho několikanásobného slavíka Karla Gotta.

Ivana Gottová pochází z Opavy, kde také vystudovala střední zdravotnickou školu. Po studiu odjela do USA, kde tři roky pracovala jako au pair. Potom se vrátila do Česka a získala job coby osobní asistentka zahraničních herců, kteří v Česku natáčeli filmy. Pracovala také jako produkční Divadla Broadway. Díky své profesi a kruhům, kde se pohybovala, se seznámila právě s Karlem. V roce 2006 se jim narodila první dcera Charlotte Ella. Dne 7. ledna 2008 v Las Vegas se za Karla Gotta vdala a 28. května 2008 se jim narodila jejich druhá dcera Nelly Sofie. Od roku 2016 byla součástí managementu svého manžela Karla Gotta.

"Nemůžete mít ženám za zlé, že se chtějí mít dobře, a že si za své budoucí chotě volí ty, jež jim to splní. Ať je totiž amancipace žen jakkoliv na vzestupu, uvnitř sebe každá žena ví, že muž má být tím, kdo se o ni a následně i o rodinu plně postará,"

řekla pro LP-Life.cz Milada Musilová z Poradny pro Manželství, rodinu a mezilidské vztahy.

Největší peníze však v showbyznyse nečekejte

Pokud chcete vědět, kdo je skutečně nejbohatší Češkou, pak musíme mimo prkna, která znamenají svět. A to rovnou na železniční koleje! Jitka Cechlová Komárková byla v roce 2020 zvolena nejbohatší Češkou s jměním 5,8 miliardy korun. Což na světové úrovni představuje 45. místo. Spolumajitelka a manželka minoritního akcionáře firmy Bonatrans, Aleše Cechela, jejichž firma patří mezi přední výrobce železničních soukolí.

Manželé si díky předchozím ziskům Bonatransu loni na jaře vyplatili příjemnou dividendu ve výši 370 milionů korun, budoucnost jejich působení ve společnosti je však stále nejistá – Komárková dlouhá léta řeší spor se svým otcem Karlem Komárkem, který tvrdí, že ho o společnost připravila.

V roce 2018 lichtenštejnský nejvyšší soud rozhodl, že se majetkové poměry v Bonatransu mají vrátit do stavu před rokem 2010.

Druhou nejbohatší Češkou pro rok 2020 je pak Hana Písaříková, která vlastní poloviční podíl v největším českém výrobci alternativních energií Bohemia Energy. Druhá polovina pak spadá na jejího manžela Jiřího, který je zároveň i tváří firmy, jelikož se Hana veřejného zájmu zcela straní.

Celkové jmění manželů v roce 2020 vyšplhalo na 7,3 miliardy korun, a Haně Písaříkové z něj tedy náleží rovných 3,65 milardy. Manžele vedle jejich tří dětí a společného byznysu spojuje také obhospodařování jezdeckého areálu Horse Park Kamenný dvůr, který před dvěma lety získali od rodiny miliardáře Tomáše Krska.

A pokud bychom měli mluvit o roku 2021, kdy je podle časopisu Forbes stále jako nejbohatší Čech vedený zesnulý Petr Kellner, je třeba zmínit i jeho manželku Renátu Kellnerovou. Kellnerův majetek je odhadován na 382 miliard korun, čímž se jeho žena stala majitelkou 83,57 procenta akcií O2 a 29,94 procenta akcií Monety. 

Renátě Kellnerové je třiapadesát let a příliš informací o ní známo není. V roce 1993 se stala členkou představenstva PPF a spravovala a nadále spravuje rodinný majetek. Věnovala se především charitativním projektům.

V roce 2002 spoluzaložila nadaci Educa, jež poskytovala stipendia studentům gymnázia Open Gate v Babicích. V roce 2011 sloučila nadaci Educa a The Kellner Family Foundation a nadále podporuje studenty.

Za peníze si štěstí nekoupíš?!

To není zas tak jednoznačné. Ze studií vyplývá, že lidé, kteří nemusí řešit finance a žít takříkajíc z ruky do pusy jsou zkrátka spokojenější. 

"Lidé s vyššími příjmy jsou skutečně spokojenější, ale ani peníze nejsou synonymem absolutního štěstí,"

řekla pro LP-Life.cz Dana Hamplová ze Sociologického ústavu AV ČR. 

S penězi pak podle ní souvisí hlavně míra vlastního úspěchu, kdy má člověk pocit, že něco dokázal. O to víc, když se to povedlo jen jemu a ne všem kolem. 

"Pokud se budeme bavit o vztazích, ukázalo se, že míra fyzické přitažlivosti u mužů je skutečně spojená s úspěchem a tím, kolik takový muž vydělává. Charisma muže pro ženu roste s jeho společenským statutem,"

dodává Dana Hamplová. 

Závěr: To, že se mužům z krásných žen vždy podlamovala kolena, je jedna velká pravda. A tak se nikdo nemůže divit, že ženy získávají, zatímco muži na tom ne vždy jsou podobně.

Zdroje: forbes.cz, fdb.cz, etonline.com, blesk.cz, idnes.cz, csfd.cz, dotyk.cz, vlastní dotazování

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
137 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu, Praha 5 - Smíchov
Praha 5

Pronájem luxusního bytu, Praha 5 - Smíchov

2 + KK 68 m², bal. 6 m²
25 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6
Praha 6

Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
29 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej - Praha

9 + 1 364 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m

2 + KK 108 m², ter. 32 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m

5 + KK 249 m², bal. 10 m², ter. 16 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 400m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 400m

6 + KK 400 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

3 + KK 100 m², bal. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2
Praha 5

Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2

2 + KK 53 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks