Top hledané
Výsledky (0)
Jedinečný kousek, který vám zajistí, že svému okolí vyrazíte dech. Luxusní kožený batoh Louise Vuittona Crocodilian GM by každý muž rád viděl pod stromečkem, nebo se mýlíme?

Louis Vuitton: Nejdražší batoh na světě z krokodýla za 1.600.000 Kč

Mgr. Jana Höger
21. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Baťoh GM

Je otázkou, jestli vlastnit tento batoh je noční můra nebo splněný sen...Jestli lidé touží po prvotřídním luxusu, protože je to kůže zvířete, nebo ne. Dnes se ozývají stále častěji hlasy ochránců zvířat, kteří bojují za jejich práva. I bohaté celebrity se staví na jejich stranu a odmítají nosit tyto pravé kousky. Navíc, existuje vůbec někdo, kdo by si to za tu cenu koupil?

Krokodýlí textura je známka luxusu, to se nikdy nezmění

Nádherné vzory, ať už krokodýlí nebo aligátoří kůže, jak je známo, zdobí ty nejprestižnější boty, kabelky, peněženky. Vždy je to spjato s luxusním zbožím, pod kterým se vaše peněženka pěkně „prohne“.

Batoh Louis Vuitoon
Louis Vuitton Crocodilian
Louis Vuitton Crocodilian

První odhalení. Batoh Louis Vuitton jako nádherný společník přehlídky!

Poprvé byl batoh odhalen na luxusní show pro muže podzim/zima 2018. Krásně doplňoval celkovou kolekci Louise Vuittona. Vynikající značkový kožený batoh je vyroben z vzácné krokodýlí kůže v titanové šedé.

Krása exotického nejdražšího batohu na světě

Kombinace sportovního ducha a elegance je dokonalým souznějícím luxusem. Batoh je vybaven technickými přezkami z titanu a zipem, polstrovaným zádovým tahem a popruhy, které zaručují pohodlné nošení. Zajímavostí je, že Louis Vuitton k vytvoření tohoto kvalitního batohu musí používat kůži starších zvířat, jelikož mladší krokodýl nemusí být dos velký, aby měl dostatek kůže pro bezproblémový vzorek. Batoh Louis Vuitton Crocodilian GM pochází navíc z takových krokodýlů, které jsou bez škrábanců, jizev, bez patřičných chyb.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Cena se dá očekávat

To, že půjde o velmi drahý kousek, je nám jasné. Tento krokodýlí batoh si můžete pořídit za cenu 79.000 dolarů.

Považujete tento kousek a jemu podobné "výstřelky" za luxus či zbytečnou marnivost?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze