Top hledané
Výsledky (0)

Nejhorší valentýnské dárky? Tady je seznam toho největšího PEKLA!

Ornella Koktová
06. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Nejzamilovanější svátek roku Valentýn je už skoro tady. Pokud patříte do skupinky lidí, která na to peče, fajn, není třeba nic řešit. Nicméně pokud tento den vnímáte jako kult a nebo ho na poslední chvíli naprostým omylem přece jenom budete slavit, tady je seznam toho nejhoršího, co k Valentýnu NIKDY NIKOMU nedávat!

Pozor na kočičí konzervy!

Vaše přítelkyně nebo manželka miluje od mala kočky. Má je doma, mazlí se s nima a chvilkama naznačuje, že by nějakou další nepohrdla. A co se nestane. Máme tu Valentýn a vy ji předáte luxusní dáreček ve tvaru srdce...jenomže se v něm skrývá kočičí konzerva z valentýnské edice!!! Tak tohle tě, chlapče, bude stát hodně krve…

Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178
Prodej novostavby 5kk, Praha 10 – 178, Praha 10

Mezi dalšími perličkami nechybí ani obludně zelený polštářek s nápisem “Dnes ano miláčku”.

Proboha nejen, že je tato hláška otravná, ale dotyčný, který daruje své lásce něco takového, jakoby ztratil “koule”. Jak říká Ariana Grande, odpověď zní jasně. “Thank you, NEXT”!

Nejhůře utracené tři stovky? Rozhodně za hru “Chilli Pikantní Zotročení”.

Abych řekla pravdu, pár úkolů jsem si přečetla. A přepadení a následné svázání partnera uprostřed zhasnutého baráku (aniž by o tom předem tušil), je spíš o smrt než vzrušení. Takže NEEEEE!

A to absolutně nejhorší na konec!

Sedíte v luxusní restauraci při svíčkách s mužem, se kterým chodíte už pět let. Poslední tři roky jste si dokonale nacvičila svůj podpis s novým příjmením. A teď se před vámi objeví malá luxusní dárková krabička od Tiffanyho. Skoro nemůžete dýchat, bezmyšlenkovitě ji fotíte a házíte rovnou za syrova na Instastories (gratulace už létají vzduchem). Otevřete to a nakonec před sebou vidíte idiotské náušnice s nějakou šnečí ulitou. Zabít či nezabít? Křičet nebo to v sobě dusit? Předstírat radost? Stačí, že jste ráno musela předstírat orgasmus… Tohle je fakt konec!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Cover Story: Anti Valentýn – NE lásce na povel!
Zobrazit článek
Jak skoncovat s Valentýnem snadno a rychle!!!
Zobrazit článek