Nejkrásnější letiště na světě: I mezipřistání může být zážitkem

Letiště, ze kterých nebudete chtít odletět. A celebrity, které lpí na soukromém tryskáči...
23. ledna 2022
 
Hlavní stránka Nové články

Cestování v dnešní nepříliš lichotivé době zdá se být vzrušující záležitostí ještě více než kdy jindy. Podléháte-li kouzlu nebeských výšek, rádi poznáváte nové lokality, koncentrace lidí na jednom místě vám nevadí, nenecháváte se jen tak odradit hygienickými nařízeními, tak jste na správné adrese. Přinášíme vám přehled těch nejkrásnějších letišť, které byste měli za život navštívit a užít si je plnými doušky!

Dvě šťastné ženy na letišti.

Vzhůru do oblak

Co stojí za označením nejlepších letišť světa? Mohou se vám zdát výjimečná svou architekturou, funkčním interiérem, high-tech zařízením, profesionálním personálem s řádnou průpravou etiky, skvělým vybavením relaxační zóny. Všichni si ale přejí jediné, spojit příjemné s užitečným. Nedílnou součástí cest jsou totiž také hodiny strávené na letištích. Již řadu let se společnost Skytrax zabývá hodnocením nejlepších letišť na světě, neunikne jim sebemenší detail. Kdyby se rozdávali „oskaři“ ze světa letecké dopravy, tato místa by je hravě získala!

Singapur Changi jako úchvatná zahrada s obřím vodopádem

Letiště v Singapuru si zaslouží velký potlesk. Již několikrát za sebou získalo titul nejlepšího letiště světa v prestižní soutěži Skytrax World Airport Awards a není se čemu divit.

Dostane vás svým úsilím stát se jedinečným a také velkou touhou posouvat hranice dál. V roce 2019 se na letišti otevřela „tropická džungle“. Zahrada s více než dvěma sty druhy rostlin, stromů a motýlů a s neuvěřitelným krytým vodopádem. Zde rozhodně nebudete mít pocit, že jste na jednom z nejrušnějších letišť na světě. Dále tady naleznete kina, jež je možno navštívit zdarma, umělecké galerie, luxusní obchody, vynikající restaurace, bludiště s živým plotem. Nelze opomenut ani sportovní relax. Můžete si i zaplavat v bazénu umístěném na střeše letiště.

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m, Praha 4

Budova Jewel, která je centrální budovou letiště Singapur-Changi, je modrým skvostem zářícím do svého okolí.

„Jewel spojuje zážitek přírody a obchodů a významně prosazuje myšlenku letiště jako povznášejícího a pulzujícího městského centra, zapojujícího cestující, návštěvníky a obyvatele, přičemž je ozvěnou pověsti Singapuru jako města v zahradě,”

sdělil šéf studia a hlavní architekt Moshe Safdie.

Za poslední rok odbavilo letiště Singapur přes 60 miliónů cestujících. Standardní cena letenek z Prahy  do Singapuru se pohybuje mezi 13 000 a 16 000 korun.

Letiště Changi v Singapuru
Letiště Changi v Singapuru • Zdroj: Profimedia

Peking Daxing je designovým klenotem na plné čáře

Futuristicky vyhlížející stavbu navrhla talentovaná umělkyně Zaha Hadid. Z ptačí perspektivy připomíná moderní budova jiskřivé oranžové barvy amorfní tvar chobotnice se šesti zakřivenými chapadly. Odvážný projekt je po všech stránkách monumentální. Terminál určený jen pro pasažéry má plochu 700 tisíc m2 a stál neuvěřitelných 370 miliard korun. Do roku 2025 chce letiště Daxing dosáhnout mety 72 milionů přepravených pasažérů za rok. To znamená 630 000 letů na 4 ranvejích. Pro lepší představu současné letiště Capital Airport odbaví v Pekingu 96 milionů cestujících za rok. První příčku, co se týče nejvíce odbavených pasažérů, si ale zatím stále drží mezinárodní letiště Hartsfield-Jackson v americké Atlantě, které je schopno odbavit 104 miliónů cestujících.

„Cílem je přestavět Peking na mezinárodní dopravní uzel, protože letecká doprava se rozrůstá s rozšiřující se střední třídou Číny a větší touhou podnikat v zámoří. V průběhu let může získat 10, ne-li stovky nových destinací spojených s Pekingem,“

řekl Steve Saxon, partner McKinsey v Šanghaji.

Za letenku z Prahy do Pekingu Daxing počítejte, že vytáhnete ze své peněženky nejméně 25 000 korun.

Moderní letiště v Pekingu
Moderní letiště v Pekingu • Zdroj: Profimedia

Dubaj - jeden z nejrušnějších dopravních uzlů na světě

Nikoho asi nepřekvapí, že jedno z nejvýraznějších letišť má i okázalá Dubaj. Letiště Dubaj International se nachází ve čtvrti Al Garhoud. Je schopno odbavit více než 90 milionů cestujících ročně. Z tohoto místa se dostanete do 230 destinací po celém světě. Je umístěno blízko hlavních atrakcí a centra města. Cesta k Burj Al Arab a Burj Khalifa vám bude trvat pouhých 33 minut. Výjimečné je tím, a zde by nadšeně jásali všichni ekologičtí příznivci. Letiště se totiž pyšní vůbec největší solární elektrárnou, která spotřebu elektřiny celého města snižuje o téměř 30 procent. Dubaj je také považována za přepychové centrum v oblasti nakupování. Samotné letiště se tomuto pravidlu nevymyká. Zde se nudit nebudete. Naleznete tady skutečné impérium nejrůznějších obchodů a duty free zón. Při čekání na odlet letadla můžete navštívit zenovou zahradu, fitness centrum nebo bazén. Odpočinout si můžete v 5 hvězdičkovém hostelu přímo na letišti.

Vzhledem k nepříznivé době v souvislosti s onemocněním Covid za první čtyři měsíce roku 2021 dosáhl počet cestujících pouze 7,62 milionů cestujících. Další měsíce byla čísla optimističtější. Navíc nyní v Dubaji probíhá i světová výstava Expo 2020, takže máte ještě dva měsíce na to "spláchnout dvě mouchy jednou ranou".

Dauhá Hamad znamená prvotřídní cestování

Katarské letiště Hamad je ceněno pro svůj okázalý architektonický a luxusní design. Odbaví téměř 40 miliónů lidí a okolo 230 tisíc letadel. Má sice jen jeden rozlehlý terminál, ale ten je zařízen exkluzivně. Samozřejmostí jsou VIP salonky, odpočívárny, posilovna, bazén, 270 tisíc metrů čtverečních obchodů, ale také 2 pětihvězdičkové hotely. Pořádají se zde i umělecké výstavy. Od centra Doha se nachází přibližně 15 kilometrů.

Hamad letiště v Kataru.
Hamad letiště v Kataru. • Zdroj: Profimedia

"V roce 2021 získalo naše letiště ocenění nejlepšího letiště světa a ze svého vrcholu sesadilo Singapur. Naše připravenost, kontinuální byznysová strategie a efektivní reakce na pandemii covidu-19 jsou oceňovány vedoucími institucemi v letectví,“

doplnil šéf letiště Badr Mohammed Al-Meer.

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

Cena letenek z hlavní města Prahy do Dubaje se pohybuje okolo 4 500 tisíc.

Frekventovaný uzel Jižní Korey Incheon

Pokud zavítáte na toto místo, budete chtít si svůj pobyt na letišti co nejdéle prodloužit.

V letištní hale si můžete dopřát dokonce i živý koncert. Při čekání na let si lze zpestřit čas i na golfovém hřišti, v lázních, na kluzišti, v kasinu, na jedné ze zahrad i na soukromém odpočinkovém lehátku na přespání. Ale kdo by spal, když na vás čeká tolik lákadel. Za pozornost taky jistě stojí muzeum korejské kultury, zkrátka je z čeho si vybírat.

Letiště se pyšní tím, že je schopné odbavit 2,7 milion tun nákladů v prostoru nákladního terminálu o velikosti 185 806 metrů čtverečních. Předpoklad byl ten, že po dokončení 4. etapy modernizace letiště v roce 2020, by počet cestujících ročně mohl dosáhnout 100 milionů. V číslech to znamená 530 000 letů s odbavením více než sedm milionů tun nákladů ročně, což by proměnilo toto letiště v hlavní asijský letištní uzel a v jedno z deseti nejrušnějších letišť na světě. Celkový odhad ceny letiště přesahuje 125 miliard korun.

Za letenku z Prahy do Incheonu zaplatíte okolo 10 000 korun.

Třešnička na dortu St. Martin

Jako poslední nemůžeme nezmínit naprostou raritu. Legendární letiště Princezny Juliany na francouzsko-nizozemském ostrově Svatého Martina, které má v blízkosti přístupnou pláž Maho Beach. Při radovánkách v moři se vám určitě poštěstí vidět letadlo pěkně zblízka se vším všudy. O zážitek na celý život máte postaráno. Nejlevnější letenky z Prahy na Svatý Martin se pohybují od 17.000 do 20.000 Kč.

Letiště San Martin má jednu ne nejnebezpečnějších ranvejí světa.
Letiště San Martin má jednu ne nejnebezpečnějších ranvejí světa. • Zdroj: Profimedia

Boháči a jejich létající paláce luxusu

Existuje i obrácená stránka mince. Některé lidi bychom jen horko těžko nalezli ve standardních podmínkách nabízených leteckými společnostmi, a ani se teď nebavíme o výhodách a nadstandardu v prvních třídách. Proč by lidé s tučným bankovním účtem nemohli povolit uzdu své fantazii, dopřát si pořádný život na vysoké noze? Podíváme se na osobnosti, kteří se netají svým jměním v podobě letadel. Vlastní je známé celebrity, boháči a vizionáři, ale i fotbalové hvězdy nebo slavní herci. Kdo si lpí na soukromém tryskáči a kdo ho vlastní?

Herečka Angelina Jolie
Herečka Angelina Jolie • Zdroj: Profimedia

Osobní tryskové letadlo má Leonardo DiCaprio, Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Tom Cruise, Taylor Swift, Celine Dion, Bill Gates, Elon Musk, či dokonce Angelina Jolie. Rapper Jay-Z dostal soukromé letadlo Bombardier Challenger od manželky Beyoncé. Ta byla velice štědrá. Cena letounu je vyčíslena na 1 miliardu korun.

Jakému cestování dáváte přednost vy? Baví vás více trávit čas na krásných letištích, kde opravdu "jen nepřestupujete", nebo byste měli raději své vlastní letadlo pro transport v oblacích?

Zdroje: Airport-technolog, Cntraveler, Visitdubai,  Gulfnews, Travelandleisure, Planetacestovani, idnes, Kamsevydat

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (5)

Zpěvačka Celine Dion
Herec Leonardo DIcaprio
Nejbohatší muž na světě Elon Musk
Tom Cruise
Dwayne Johnson
View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks