Top hledané
Výsledky (0)
.

Nejlepší outfity z KVIFF 2024: Dospivovou nikdo nepřekonal, nepomohly ani extravagantní účesy ostatních

Denisa Zajíčková
10. července 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Eliška Dospivová

Nejlepší a nejvýraznější model na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech vynesla rozhodně Eliška Dospivová, která se nebála ukázat, že zkrátka ví, co znamená móda. Jinak tomu nebylo ani u Korduly Stropnické, která vynesla sice jednoduché šaty, perfektně jí ale seděly. A co Kamila Šikl? Nebo česká Barbie Gabriella Jiráčková? Pojďte se s námi podívat na dozvuky festivalu - letos už, bohužel, naposledy.

Kdo by nemiloval filmový festival v Karlových Varech? Každý rok se tady odhalí nějaké to tajemství, odtajní těhotenství, provalí rozchody... Ale letos byla nuda. Dokonce nepřijela ani tradiční Jitka Čvančarová, která obvykle svou extravagantní róbou (nebo velkým výstřihem) zaujme všechny titulní stránky novin. Podívejte se s námi, kdo to tento rok vzal za správný konec! Ačkoliv nedošlo na žádné výstřední outfity, některé dámy zkrátka ví, co patří na červený koberec.

Daniela Zálešáková

Fotografie je z BMW party, na které to Daniele Zálešákové neskutečně slušelo. Žlutá je barva, kterou by rozhodně měla volit častěji! Překvapivě se na KVIFF také prošla po mole, což už je u ní neobvyklé. Jak ale sama prozradila, módní návrhářka Zuzana Lešák Černá je její srdcová záležitost - a už dříve si při společné práci padly do noty. Když jí oslovila Zuzana znovu, Daniela neváhala. 

Jinak už se z velké části soustředí na rodinu a miminko, po kterém s partnerem touží. Vidět ji na KVIFF s úsměvem od ucha k uchu bylo tak předzvěstí, že jde vše podle plánu!

Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha
Pronájem mezonetu Josefov 2+kk, Praha, Praha 1

Kamila Šikl

Velkou událost si nenechala ujít ani influencerka Kamila Šikl, která šla do červené barvy. Ta je letos až překvapivě populární a na opáleném těle, které Kamila většinu roku hýčká na Bali, vypadal tenhle model skvěle! Se svou štíhlou postavou si odhalené bříško může dovolit. Člověk se jen podivuje, že tahle kočka má tři děti! A tiše závidíme...

Monika Marešová

Od některých si Monika vyslechla za černou podprsenku pod světlým outfitem, celkově se to ale vůbec neruší. Ať by ale vypadala tento rok nejkrásněji ze všech, stejně ji zastínil Leoš Mareš, který se překvapivě přebarvil na blond. Mnozí ho za takovou změnu chválí, dalším připadá, že má potřebu na sebe až příliš upozorňovat. I kdyby tomu tak bylo, pravdou je, že se mu to povedlo naprosto dokonale!

Za tím, co Monika s Leošem oblékají, už stojí nějaký ten čas módní stylista Filip Vaněk, a tak je jasné, že jsou v nejlepších rukou. O luxusní outfity u nich není nouze!

Anna-Marie Kánská

Vedle miliardáře Richarda Chlada byla Anna-Marie Kánská za dokonalou hvězdu! Černé luxusní šaty zdůraznily její štíhlou postavu a perfektně jí seděly. Skvělá volba!

Gabriella Jiráčková

Výstřední Gabriella Jiráčková nás na tomhle filmovém festivale zkrátka baví. Její luxusní módní kreace jsou nepřehlédnutelné, drží se osvědčené růžové barvy a na druhou stranu neobléká nic, co by druhého na první pohled pohoršilo. To je dokonalý balanc mezi tím, jak zaujmout na červeném koberci - ale stálo si držet svou úroveň. Kdyby byla herečka nebo filmová tvůrkyně, jistě by měla na slavnostních akcích své čestné místo na titulkách časopisů. Jelikož ale sama sebe prezentuje hlavně jako českou Barbie, běžný smrtelník takřka neví, co tahle dáma celé dny dělá! Ale stejně její módní outfity stojí za povšimnutí, co říkáte?

Otevřít v galerii (1)
Gabriella Jiráčková
Gabriella JiráčkováZdroj: Herminapress

Eliška Dospivová

Nesmíme zapomenout ani na Elišku Dospivovou, která byla letošní hvězdou celé akce. Už v prvních dnech zaujala všechny módní kritiky i fotografy. Bílá barva byla jako pro ni stvořená, stejně tak střih outfitu, který zvolila. Jestli si někdo ukořistil celý červený koberec letos pro sebe, byla to rozhodně Eliška! Není divu, že se o ní psalo takřka všude. Vysloužila si obdiv, kritiku - zkrátka tak, jak už to u takové odvahy bývá.

Na závěr si ale pojďme říct jedno - každý rok máme nespočet dam, které se krásně oblékly. Ale letos to byla zkrátka nuda. Psali jsme to už několikrát, napíšeme to zas - příští rok chceme vidět tu extravaganci a šmrnc, které české dámy bezesporu mají!

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Tagy: