Top hledané
Výsledky (0)
Pět nejvíc sexy sportovkyň planety.

Nejkrásnější sportovkyně světa: Kdo dostal do vínku nejen talent, ale i půvab?

Kateřina Ostrejšová
15. listopadu 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Lindsey Vonn na červeném koberci.

Na světě neexistuje žhavější kombinace něž sport a krásné ženy. Na předních příčkách žebříčků o nejvíce sexy sportovkyně světa velmi často figurují hráčky tenisu. Teď možná trošku smutná zpráva pro brunetky, protože blondýnky jsou ve světě sportu v jednoznačné převaze. Tady je pět nejkrásnějších sportovkyň planety.  

Tenistka Maria Sharapova

Otevřít v galerii (5)
Maria Sharapova s pohárem.
Maria Sharapova s pohárem. Zdroj: Profimedia

Ruská tenisová senzace je stříbrnou olympijskou medailistkou z Londýna (2012) a bývalá světová jednička ve dvouhře. Na okruhu WTA Tour vyhrála 3 turnaje ve čtyřhře a 36 ve dvouhře, včetně všech čtyř Grand Slamů.  

Poprvé ji tenisoví fanoušci zaznamenali v roce 2004, kdy dokázala v sedmnácti letech vyhrát nejprestižnější turnaj – Wimbledon. Díky tomu pronikla do elitní světové desítky a dala o sobě vědět. Nejen, že byla výborná na kurtu, ale výborně při tom i vypadala. Nabídky na focení na sebe nenechaly dlouho čekat.  

V roce 2006 dostala nabídku nafotit kolekci plavek pro úspěšný časopis Sports Illustrated, což tehdy vzbudilo velkou kontroverzi. Magazín byl proslulý odvážnými fotkami sportovkyň.  

Lyžařka Lindsey Vonn

Otevřít v galerii (5)
Lindey Vonn na stupních vítězů.
Lindey Vonn na stupních vítězů. Zdroj: Profimedia

Pravděpodobně nejslavnější sjezdová lyžařka v historii olympijských her. Minnesotská rodačka vyhrála celkem čtyři tituly světového poháru a je držitelkou rekordu v počtu vítězství žen na světovém poháru, dokázala to dvaaosmdesátkrát. Během své sportovní kariéry toho tedy stihla opravdu hodně.

Lindsey Vonn nikdy nepatřila k těm nejhubenějším sportovkyním a její postava se stala několikrát terčem kritiky na sociálních sítích.  

„Nejsem velikost nula a to je naprosto v pořádku. Jsem 100% přirozená a 100% Lindsey. Takže každému, kdo se cítí nesvůj kvůli svému vzhledu vzkazuji, zůstaňte silní a zdraví. Milujte se bez ohledu na to, co říkají ostatní,“  

napsala Vonn. 

Její partnerský život byl o něco divočejší. Od roku 2007 byla čtyři roky vdaná za závodního lyžaře Thomase Vonna. Manželství ale nevyšlo. V roce 2012 obletěla celý svět titulní fotka se zprávami, že začala chodit s golfovou hvězdou Tigerem Woodsem. Kvůli jejich nabitému programu však po třech letech oznámili rozchod. Štěstí v lásce snad napotřetí objevila u kanadského hokejového hráče P.K. Subbana, který ji vloni v létě požádal o ruku.  

Sprinterka Natasha Hastings

Otevřít v galerii (5)
Natasha Hastings na atletickém stadionu.
Natasha Hastings na atletickém stadionu. Zdroj: Profimedia

Nikdo snad nevystřídal tolik účesů jako sprinterská kráska Natasha Hastings. Právě vlasy byly jejím hlavním poznávacím znamením a sportovní komentátoři si mnohdy dělali legraci z toho, v jakých vlasech se Hastings objeví ve startovním bloku. Jako jedna z mála žen vždy závodila s rtěnkou. Hastings tak potvrzuje pravidlo, že vypadat skvěle by měla žena v každé situaci. 

Dvojnásobná olympijská vítězka má dvouletého syna s bývalým obráncem NFL Williamem Gayem. Své těhotenství dlouho tajila, protože měla strach z přerušení sportovní kariéry.  

Byt k pronámu Staré město 192m
Byt k pronámu Staré město 192m, Praha 1

Golfistka Paige Spiranac

Otevřít v galerii (5)
Paige Spiranac na golfovém hřišti z profilu.
Paige Spiranac na golfovém hřišti z profilu. Zdroj: Profimedia

Tahle golfová kráska má na Instagramu téměř tři miliony sledujících, což je o dost víc, než má Tiger Woods. Pokud vás to lehce překvapuje, tak jste ji ještě neviděli na greenu. Spiranac se sice na velkých turnajích nikdy neprosadila, nepodařené jamky však dohání tím, jak vypadá.  

Sedmadvacetiletá Američanka si v minulosti postěžovala na to, jak těžké bylo najít si partnera.  

“Chlapi se mnou nechodili na rande, ale zatrénovat si. Psali mi 7 dní v týdnu, abychom zašli na golf. Bylo to milé, flirtovali se mnou. Zahráli jsme si, popovídali o životě, a nakonec mi řekli, že mají ženu nebo přítelkyni,” 

popsala Paige. Známá golfistka ale lásku nakonec našla a je zasnoubená s profesionálním trenérem Stevenem Tinocem.  

Teniska Eugenie Bouchard

Otevřít v galerii (5)
Eugenie Bouchard hraje tenis.
Eugenie Bouchard hraje tenis. Zdroj: Profimedia

Další tenisová hráčka, další obálka časopisu Sports Illustrated. Kanadská tenistka ve své dosavadní kariéře vyhrála na okruhu WTA Tour jeden singlový turnaj. Ve svých 26 letech však může své kvality ještě předvést.  

Ty předvedla už v roce 2017, kdy se odhalila v plavkách v prestižním magazínu.

„Ó můj bože! Je pro mě obrovskou ctí být v plavkovém vydání,“  

napsala šťastná Bouchardová po vydání časopisu. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze