Top hledané
Výsledky (0)
Nová řada StarDance se blíží!

Módě ze StarDance vládne Kostková, letos se už ale možná nevrátí. Dojít by mohlo na influencery z Gen Z

Denisa Zajíčková
03. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Tereza Kostková v roce 2019 vynesla krásné šaty

Už na jaře by měli být odhaleni účastníci nové řady StarDance! Taneční show plná celebrit by měla své největší hvězdy oznámit v dubnu, zkoušet se začíná v květnu. Na nové díly se pak diváci mohou těšit na podzim. A kostyméři si mnou ruce už teď! Podívejte se s námi, komu to v minulých sériích slušelo nejvíc - a kdo by svůj outfit dnes možná trochu přehodnotil. 

Červená Tereze opravdu sluší
Někdy je i za něžnou vílu
Královnou parketu byla loni i Iva Kubelková po boku Martina Prágra
Vítězným párem se v roce 2023 stala Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou

Také si bez moderátorů Terezy Kostkové a Marka Ebena neumíte taneční show představit? Letos možná bude vše jinak. Sympatická tmavovláska totiž přiznala, že pro ni nastal čas skončit. Zda to ale platí už pro řadu letošní, zatím není jasné.

„Všichni by se měli připravovat na to, že by to nemělo trvat do nekonečna. Není to neúcta k lidem ani k pořadu. V naší profesi, v herectví, je obecně důležité věci včas opouštět, přerodit se, nechat se najít. Není to náš pořad, je to také věc dramaturgie a celého týmu, diváků a doby. Naše profese je něco veřejného a o něčem to vypovídá. Umět tyhle věci včas pustit, to je strašně důležité. Upřímně mohu říct, že o tom léta přemýšlím a chci ten moment poznat,“ svěřila se Kostková nedávno. A všechny diváky tím pěkně vyděsila! Nejen, že patří mezi naše nejkrásnější moderátorky a herečky, také její outfity jsou vždy ozdobou soutěžních večerů.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Krásná Tereza Kostková ví, co jí sluší

Tereza Kostková je pověstná svým noblesním chováním, ale také vytříbeným vkusem! Často volí červenou nebo bílou, které jí sednou jako ulité. K tomu volí vyčesané vlasy, drdoly a výrazné šperky. Pokud se však rozhodně tento rok nabídku na moderování další řady StarDance přijmout, budou s ní mít maskérky o něco těžší pořízení - v poslední době totiž radikálně změnila účes!

Své dlouhé vlasy vyměnila za krátké šik mikádo, které je pro ni přeci jen o něco pohodlnější. Kromě moderování taneční show a pořadu v rádiu totiž natáčí pro TV Nova také seriál Jedna rodina

Otevřít v galerii (1)
Bílá barva je pro Kostkovou jako stvořená
Bílá barva je pro Kostkovou jako stvořenáZdroj: Profimedia

Kostýmní výtvarníci se ve StarDance střídají

Otázkou také je, kdo tentokrát oblékne tanečníky i moderátory. V loňské řadě byl kostýmním výtvarníkem Roman Šolc, vystřídalo se jich ale už hned několik. 

V prvních pěti řadách to byla návrhářka Hana Kopecká, která tvoří pod svou značkou Hana Hill. Ta také přiznávala, že taneční móda je velmi extravagantní, což každému účastníkovi nesedělo. Kostýmy tak musela mnohdy obhajovat či diskutovat jejich finální podobu. 

V roce 2013 ji vystřídala Klára Nademlýnská, která za sebou měla zkušenosti z oděvního návrhářství v Paříži a nějakou dobu tvořili pro značku Pietro Filipi. V následujících letech se postu ujala kostýmní designérka Zuzana Straková, která už dříve dělala například Česko hledá Superstar nebo Tele Tele

V roce 2019 to pak byla Taťána Kovaříková, která už od roku 2016 navrhuje šaty pro moderátorku Terezu Kostkovou. Není divu, že takřka vždy vypadá perfektně!

Kdo se letos představí v nové řadě?

Přípravy na podzimní řadu StarDance už začaly. A producenti mají plné ruce práce. První zvěsti se objevily o herečce Lucii Vondráčkové, která by měla mít už podepsanou smlouvu. Ona sama ale mlčí - zřejmě čeká na oficiální oznámení všech celebrit. Spekuluje se také o Jaromíru Jágrovi, Milanovi Peroutkovi nebo třeba Sabině Laurinové ze seriálu ZOO. Ta už se přitom o StarDance jednou sama připravila. A dodnes toho lituje.

Kdysi jsem dostala nabídku do první řady. To ještě nikdo přesně nevěděl, co to bude a jak úspěšný projekt to bude. Zaujalo mě, že jde o tanec. Ale přes léto, kdy se začínalo s tréninky, tak jsem měla nějaké natáčení a pak jsem věděla, že mám na podzim hodně divadla, takže jsem to tehdy odmítla. Možná i z určité obavy, že jsem nevěděla, o co jde. Jenže pak už se nikdo neozval,“ prozradila blondýnka, která by druhé šanci zřejmě neodolala. Dojde na ni právě letos? 

Dalšími, kdo se pro tento ročník nabízí, jsou například scenárista Petr Kolečko nebo mladí influenceři. A to má jednoduchý důvod. Pořad, který byl vždy vnímaný jako zábava dospělých, teď láká stále častěji i mladou generaci. Logicky by tak v tanečních párech měl mít zastoupený někdo, kdo správně rozumí generaci Z. Ta je přitom pro televizní průmysl zatím velkou neznámou - obecně dává přednost streamovacím službám, internetovým platformám a krátkým rychlým videím.

Zatím jediným influencerem, který si u nás ve StarDance zatančil, byl Karel Kovář, známý jako Kovy. 

 

Zdroj: autorský článek, Česká televize

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze